bugün

fiyaskodur. ilk intiba çok önemlidir, lakin yeterli değildir, bu arzuyu devam ettirecek ses efekt icap eder. aksi takdirde sönmüş balon gibi arzular buharlaşabilir.
temkinli davranmalarındandır efendim.
(bkz: hay ağzını yiyim)

yalnız daha fenası bu ulusal bir sorun değil evrensel bir sorundur.
(bkz: kapağı değiştirilmiş 3310)
(bkz: bayan yazarların türk kızlarını savunma merakı)
bence tam tersidir.ses var görüntü yok.
neyseneyaw
keşke tek kusurları "sessiz olmaları" olsaydı dedirtendir. ben böyle kızın elini değil her yerini öperim.
- aşkım çok güzelsin

+teşş.

- dur hayatım dur, şu güzel ortamı bozma.
bozuk televizyona bile bazen üstten kafasına pat pat vurduğunda ses gelir .

genelleme yanlıştır ama bu tür kız modellerinde evet sadece bu tür modellerde hafif dokunduğunuzda, bırakınız ses almayı görüntü de gidebilir. infilak tehlikesi de vardır.

kaçarak uzaklaşın.
entresan önermedir. kaçı görülmüş kaçı duyulmuştur da bu kanıya varılmıştır. sesten kasıt nadir? görüntüden kasıt nedir?
genellikle doğru olan durumdur. o gayet makyajlı, saçları yapılı kızların yaptıkları konuşmalara inanamazsınız. modayı takip eder, her türlü dedikodudan haberi vardır, ama konuşması felakettir. dünyada ne olup biter haberdar değildir, sadece onu bunu çekiştirmeyi ve salak salak gülmeyi bilir, bunu marifet sayar. genelde ağızlarından şu tip cümleler dökülür bunu yaparken: " la ne salak bi bebe yaa. mal yaa. ya x bluza bakmaya kızılay'a gidek mi?"
tabi bütün emeği görüntüye harcayınca sese vakit kalmıyor. ya görüntüden ya sesten feragat etmek zorunda kalacak kızlar. gerçi bazılarında ikisi de vardır. onlar da kaymaklı ekmek kadayıfıdır.
(bkz: türk kızlarının kısa boylu olması) gibi bir önermedir.
türk kızları tarafındna üzülen belli bir kesimin türk kızlarını genelleyerek yapmış oldukları tespittir. lakin bu tarz başlıklara direk "türk kızlarının..." yazmak yerine, "bazı türk kızlarının..." yazmak daha doğrudur. doğru insanları bulamayan arkadaşlarada sabır diliyorum. mutlaka bulacaksınız arkadaşlar sakin olun. bazı türk kızları candır, canandır hepsi hayvan değildir.
Üstlerinde bir 'mute' tuşu olmasını isteme halidir.
bunların stereo yla mono suda bulunmaktadır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar