bugün

içmediğim günler bir eksiklik hissettiğim, yurtdışında isem en çok özlediğim içecek.
Kırk yıl hatırı olduğu rivayet edilen şahane içecek.

Derin sohbetlerin tetikleyicisi ağırbaşlı kahve türü.
müzik ve sigaraya en çok yakışan içecek.
sütlüsü makbuldür.
görsel
Her gün içilen kahve türümüz.

Bir evin en büyük gideri kahve olabilir mi?
tortusunda gelecek aranan sıcak içecek.
başıma bir iş gelmeyecekse starbucks kahvelerinin yanında sönük kaldığını düşündüğüm kahvedir. zaten güzel olsa tüm dünyada bilinirdi açık ve net.
Kahve balonunun en balon türü.
Aslen türklerin olan lakin yunanlıların çalıp kendilerinin gibi gösterdiği kahve türü

Nasıl gölge oyununu çaldılar o misal.
Bugün de dozu alınıp kapanış yapılmıştır.
Olmazsa olmazım her gün mutlaka bir fincan içerim.
bir yerlerden buram buram kokusu burnunuza gelince, içen birilerini görünce hatta sözlükte başlığı canlanınca bile derhal mutfağa seyirtmeye sebep olan nefis kahvedir. ben gidiyom mutfağa siz takılın gelirim az sonra.
Aslen yunan kahvesidir. Türkler onu da çalmıştır.
aynı sigara gibi bağımlılık yapan bir kahvedir. bir kere başlayınca her gün içmek istiyorsunuz.
Bağımlılık yapar ifadesine ben de katılıyorum. Ayrıca her gün 1 fincan içilmesi sağlıklıdır.
Bağımlılık yapan milli içeceğimiz. insanı zinde tutar.
öğle, ikindi, akşam ve bazen de gece içmeden olmaz.
Ben seni içmem öperimmm öperim kahvesidir.yanında beypazarı ile tükettiğim kahvedir de aynı zamanda.değişik damak zevklerim var evet.
ilk önce bir fincanla başlayıp, ertesi yıl günde 2 fincana çıkardığım tek zevkimdir.
italyan kahveleri en iyisidir.
https://www.zihni.org/kah...hakkinda-10-ilginc-bilgi/ enteresan
Bagimliliktir. Kahvaltidan sonra icmedigimde basim agriyor.birde aksam saatlerinde iciyorum. Gunde iki doz. Kokusu tadi allahimm ne guzelsin türk kahvesiii.
sütle yapıldığında daha hoş oluyor ya da ben öyle alıştım. bir de tabi közde yapılması makbuldür. ama gerçek köz olacak.
her höpürdetildiğinde erzurumlunun"sanki beni öpiler" dediğine hak verilen kahvedir.
Her kahvaltı ve akşam yemeği sonrası maden suyu ile birlikte höpürdetilmesi gereken içecek.