bugün

Az sonra üzerinde secde edip, o bayrağa alnını koyacak olan insana yapılmış haince hakaretdir, küfürdür..!

Bakış açısını hala değiştirememiş bazı orospu çocuklarına dert olmuştur.
namaz dan sonra yas odunla dovulecek insan musveddesidir!
http://o1306.hizliresim.com/1b/k/p7w6l.png

ağababaları abd ye secde eder bunların, yine abd bayrağı üzerinde. Onlar için sıkıntı yok.
Desen ki kardeş, bak yaptigin hem anayasada suç hem de saygisizlik, adamın vereceği cevap belli, "namaz da mı gılmayahkk?, bak yanda da akp bayrağı var"
Seviye bu ışte, ne bekliyorsun?
bir tabunun üzerinde başka bir tabuya tapan insan. beyin lazım hem de herkese.
bayrağı seccade yapmakla alakası yoktur, baya baya çoraplar kirlenmesin amk diyip basmışlardır. bari göz göre göre yemeyin milleti.
yapılması kanunen suç olan eyleme imza atmış kişilerdir. türk bayrağının şekli ve kullanım hususları bunun için çıkarılan özel bir yasayla belirlenmiştir. kaldı ki bayrak bir milletin bağımsızlığının en önemli delilidir. rengi şehit kanından gelen bir bayrağın üzerine basmak hiç bir vicdana sığmaz. kıçının altına alanda,üstüne ayağıyla basanda suç işlemiştir. hani çok dilinize doladığınız hukuk devleti hala varsa bu insanlar için (chp li ya da başka bir parti hangisi olursa olsun) haklarında işlem yapılmalıdır.

edit: o bayrak ki çanakkalededen sonra anzak müzesine konulduğunda bu bayrağın önünden geçerken saygıda kusur etmeyin. çünkü o asla yere düşürülememiş ve son askerin altında şehit olduğu bir ağacın dalına asılı halde bulunmuştur yazmaktadır. bir gavur kadardamı saygınız kalmadı bayrağa vicdansızlar.
mesele bayrağa secde etmekte değildir yanlış anlaşılmasın, secde edilen yer kutsaldır, temiz olmalıdır bayrak bunun için kullanılabilir fakat ayaklar ile üzerine basmak işte orda işin içine fitne fesat karışır. giy ayakkabını ayağına, al tekbirini dur namazına bırak dizin kirlensin yıkanınca çıkar secde ettiğin yere de koy bayrağı adam akıllı kıl namazını.

ayrıca o kadar kamera neyin varken gösteriş yapar gibi böyle bir harekete girmekte ne kadar yakışık alır bilinmez.
mesele bayrağa secde etmekte değildir yanlış anlaşılmasın, secde edilen yer kutsaldır, temiz olmalıdır bayrak bunun için kullanılabilir fakat ayaklar ile üzerine basmak işte orda işin içine fitne fesat karışır. giy ayakkabını ayağına, al tekbirini dur namazına bırak dizin kirlensin yıkanınca çıkar secde ettiğin yere de koy bayrağı adam akıllı kıl namazını.

ayrıca o kadar kamera neyin varken gösteriş yapar gibi böyle bir harekete girmekte ne kadar yakışık alır bilinmez.
Şeriatçı, AKP'li o.ç.* insan demeye bin şahit lazım olan varlıktır.

Bide bunu hayra yorarlar gök* laleleri.
Kötü niyetli olmadığı açık olan kişidir.

Abartmaya gerek yok. Bayrağın üzerine kıçını koyup oturanlar şerefsiz değil de "sırf namaz kılıyor" diye hakarete uğrayan adam mı şerefsiz?

Yapmaması gerekirdi ama niyet önemli. Namaz kılınan yerin temiz olması önemlidir, bayrağın üzerinde namaz kılmak adama göre onur sana göre şerefsizliktir.

Nasıl baktığın önemli.
allah belasını versindir. gün gelecek sen ve senin gibilerden kurtulacak bu canım ülke.
bayrağa çok saygılı, duyarlı olunması gerektiği savunulabilir. üzerindeki ceketi ser ama bayrağı serme denilebilir. bu öneriye katılır, desteklerim de şahsen.

lakin sen inançsız olabilirsin. buna rağmen vahiy alıyor gibi yok o namaz şirktir, kabul olunmaz falan diye götünden fetva verme soytarılığına girme bari.

soytarıdan ziyade bir de elinden küfür etmekten başka birşey gelmeyen, zihinsel aktivite fakiri adamlar eleştirmiş ki konsantre pislikler zaten.

evet efenim, tanımımız ne diyor; kötü niyeti olmayan adamlardır. bayrağı seccade yapmak o bayrağa anlam katar inançlarına göre. namaz sonrası bayrağı yerde bırakacak kadar cahil değillerdir en azından.

hele hele bir "türk bayrağının üstüne oturan chp li kokoş teyze" hiç değildir.
ağzından salyalar saçan yaftalayıcıların şerefsiz ilan ettiği kişidir.

ayrıca orospu sensin çocuğu da sana girsin şeklinde kontralanır.
Önemli olan niyettir. Bunu yapanların amacı bayrağı aşağılamak olsa yanına ak parti bayrağını da sermezdi. Namazın geçerli olması icin kılınan yerin temiz olması şart. Bunu sağlamaya çalışmışlar. Dizini yere koysaydı diyen olmus ama o zaman namaz olmazdı. Namazın farzlarından çünkü kılınan yerin temiz olması.

Kısaca kötü niyet yok. Ana avrat kufredecek birşey de yok.
seccade olarak ancak temiz şeylerin kullanılabileceğini bilmeyen kişi sıçmığı.

gezi parkında 1000 tane terörist , kendine bayrağı kalkan yapmaya çalışırken çok daha fazla aşşağılandı o bayraığımız! sen kendi bölücü örgütüne bez yaptın onu!

kaldıki seccade yapmak hakaretse orada ak parti bayrakları da var. o zaman?
http://www.haberpi.com/ha...NUN-HESABINI-SORACAK.html
ulan *o bayrak niçin dalgalandırılıyor, niçin gururla onurla her eve her sokağa ülkenin her karış toprağına anlam katıyor? üzerinde namaz kılabilmek için. alnını, islam için kanını akıtanların süslediği o hilal e koyabilmek için. a benim akılsız hayatın varlığını kavrayamamış arkadaşım, inşallah sende birgün bayrağını bukadar seversinde üzerinde namaz kılabilirsin.
o iğrenç çoraplarıyla miğde bulandırmıştır efendim..
neresi şerefsizlik anlayamadığım olay. Adam başını koyuyor oraya amaç saygısızlık değil. Hem merak etmeyin o bayrak o kadar değerli olmasa seccade yerine konmaz. Görmek istediği gibi görüyor herkes.
çok kötü bir haraket değil sonuçta namaz kılmış 31 mi çekmiş hırbo.
rezalettir. nasıl kıyıp ayak altına aldınız? secdeye koyaydın iyiydi.
kanunlara göre suçtur.

bana göre önemli değildir.

teyyibin götünün kılları seviyesinde düşünülürse;

asıl felaket bayrağın üstünde namaz kılan kişinin yanında ve önündeki kişilerdir. herifler akepeye secde ediyorlar lan.

ben eminim ki bu hareketi chp bayrağının üzerinde yapsalardı teyyib "bunlar cehapeye secde ediyorlar" diye yeri göğü inletirdi ...
ülkeyi parçalamak için yapılan mitingde kullanılan insanın hareketidir. amacı yoktur. çünkü o miting neden yapılıyor, o insanlar 20 gündür neden isyan ediyor ve ben neden bayrağın üzerine basıyorum? bilmiyor arkadaş bilmiyor..
(bkz: #20111324) arkadaş sanırım sudi arabistan bayrağının üzerinde La ilahe illallah Muhammedun Resulullah. yazdığını bilmediğini varsayarak bu entry girdiğini düşünüyorum. niyetinin kötü olduğunu düşünmüyorum. yoksa o götü s.kerler.
adi provokatorlerdir. her sakali olan hoca olsa turk kizi imam olurdu.