başlık yanlış olmuş: 'türk bayrağına tuvalet kağıdı diyen canlılar' dır doğrusu

gönderilen erzakların içinden çıkan türk bayrağına hakaret edenlerin olduğunu ve eğitimle türkçe yazı yazabilecek kadar yetenekli köpeklerin yetiştirilebileceğini bizlere göstermiştir.
https://www.facebook.com/...875&type=1&ref=nf

not:gönderiyle gönderselermiş keşke,götlerinin diğer ihtiyacını da düşünerek.
yaptığım yardımlar umarım ihtiyaç sahiplerine gitmiştir, böyle şerefsizlere gittiyse haram olsun. bunlar yüzünden millet ikilemde kalıyor.
sen yardım et içinden 3-5tanesi çıkıp neler desin.
şerefsizler.
(bkz: orospu çocukları)
vanlı değil, yanlıdır onlar.

ölseniz toprak kabul etmez lan.

bayrak ve taş gönderenlere kızmayın, yardımların kimlere gittiğini görmüş olduk. fena mı?
yalnızca üç kelime ile ifade edilebilecek aşağılık yaratıklardır bunu söyleyenler; saygısız, alçak, kalpsiz!.. **
vanlı değil pkklıdırlar. oyunlarına gelmemek lazım.
(bkz: şerefsizler)
annelerinin kulakları bolca çınlıyor olmalı şu sıralar.
yine ölenler biz türküz diyen vatandaşlar, bu devletin öğretmenleri, pislik pkk lılar depreme dayanıklı evlerde oturuyordur, para bok gibi nede olsa...
bunu diyen adama (pkklı), orospu çoçuğu diye bağırsan beni nerden tanıyorlar lan der.
hem bayrağı gönderenler hem de Bayrağa bu şekilde davrananlar saygısızlık yapmıştır.Ne yani orası başka bir ülke mi bayrak gönderiyorsun?bayrak göndermendeki amaç ne?Türkiye cumhuriyeti'nde yaşayan bütün halkların kanlarıyla beslenmiş bayrağı bu hale düşürenler utansın.Kınıyorum.
sayfalarının başkaları tarafından okunduğunu bilen; insanlıktan nasibini almamış ruhsuz, kansız, vatansız birkaç bebenin ettikleri kelamla aslolan vazifelerini (hainlik ve bölücülük) yapmaları durumudur. normaldir.

gerçek olan şudur ki, van'da bizim vanlı'da bizimdir, orospu çocuğu olan pkk destekçisi bölücü irinlerdir!
Ulkeden surulmesi gereken onun bunun cocuklaridir!
koliye bayrağın sapını koymak yerine asil bayrağımızı koyarak hata yapan yurtseverlerin denk geldiği orospunun amından çıkan teöristlerdir.
Vanli olan kendini vanli hissedenin degil terorist ibnelerin yaptigi hainliktir.van bizim ilimizden vanlida ayni tekirdagli edirneli gibi bizim milletimizdendir.gercek vanli o bayragin kiymetini bilendir.
doğrusu türk bayrağına tuvalet kağıdı diyen pkklılar olmalıdır. diyenler orospu çocuklarıdır. allah belalarını versin.
Acaba bayrağın direği olamadığı için mi böyle davranıyorlar anlamadım. Ha sorun eksik olan şey bayrak direğiyse gidip annelerinden temin edebilirler, güle güle kullanabilirler.
vanlılar olarak yazmak yanlış. bikaç kendini bilmezin provakasyon amaçlı hareketleridir. kaale bile alınmamalıdır.
deprem bölgesiyle uzaktan yakından alakası olmayan bir grup eli klavyeli piç.
türk bayrağının direği dildo olacak götlerine, haberleri yoktur.
nankör orospu çocuklarıdır. yaptıkları da anlı şanlı kutsal türk bayrağına hakarettir.
olayın vanlılarla alakası var mıdır diye sorduran önermedir.
bir iki kars heykelinden başka birşey değildir. genelleme yapılamaz.
ufak bir ayrıntı;
türkçe yazılıp, kürtçe diyemiyorum ama haince anlam yüklenmiş,
provakatörlüğün en amatör hali.