bugün

sağ el önde gider.
sayesinde ne kadar bacak görmemiş adam varsa bir bir görmüş oluyoruz. göbek ayrı meme ayrı yerden oynuyor. üstüne yetmiyor spastikler gibi hareket ediyor. sırma saçlarına ve kaşlarına hiç değinmiyorum. bunu güzel bulanda ki artık nasıl bi yokluksa düşün. ayrıca bildiğin kezban.
şu fotoya bakıp seksi bulmayan erkek ılıktır

görsel
dünayalar güzeli bir kız. bence kesinlikle ülkenin en büyük derdi olmalı. konuşacak daha büyük bir sıkıntımız yok. harika hayatlarımız var. sosyal faşizm, devlet baskısı, ırkçılık, terör, asgari ücretle hayatta kalmanın incelikleri vs. her sorunu aştık bunu konuşalım. ve son olarak tabiiii yaaaa.
sanırım burun estetiği olmuş bir hatun makyajla bu kadar değişemez bir insan çünkü. şu anki hali iyi ama bi de sevincini hanzolarla paylaşmasa.
bu kızın neyi bu kadar abartılıyor tipik bir türk kızı başka da bir şey değil.bacaklarını açtı diye kızı hemen kate upton yaptılar amk.
Sesi var, egosu var, kebdine güveni var. Önü açık.
bir kadın galiba. (bkz: olay ne beyler)
şu an ilk defa gördüğüm kişidir. soy ismi de kendisi de acayip çirkin yahu bildiğin kezban mode on. neresi beğeniliyor ki inanamıyorum şu an birisi bana anlatsın. zevkinize sıçayım ayrıca.
yarışmayı birinci bitirmesi garanti gibidir, çünkü tam türk halkının seveceği bir tiplemedir:
-yaptığı işte düşük beceri-check
-anlamsız özgüven-check
-tip(?)-check
-tavırlar(kezban)-check
bu özellikleri geçen seneki yetenek sizsiniz'i kazanan elemanda da bir kontrol edin derim.
(bkz: tuğçe gendigelen çılgınlığı)
(bkz: tuğçe gendigelen kim amk)
(bkz: tuğçe gendigelen vs ido tatlıses)
(bkz: tuğçe gendigelen in saçları)
(bkz: tuğçe gendigelen in bacakları)
(bkz: tuğçe gendigelen in kaşları)
(bkz: tuğçe gendigelen i kıskanan ezikler)
(bkz: tuğçe gendigelen bacakları vs türk kızı)
*
kesinlikle emin oldum eski fotoları da gerçekse burnunda belirgin bir düzelme var seksapeline yansımış tabi.
fazla özgüven patlaması yaşayan yarışmacı.
http://n1311.hizliresim.com/1h/n/ur2h6.png

ikizi olduğundan bahsetmeyen o ses türkiye yarışmacısı.

http://n1311.hizliresim.com/1h/n/ur2l3.jpg
bunu güzel bulanlar nasıl bir yoklukta dediğim kezbanötesi kız.
ilk defa bir kız hakkında kötü bir yorum yapıyorum çünkü bu kadar abartılması saçma.
bacakları ve saçları harika bir kız. maşallah diyelim de nazar değmesin

sanki kaymaklı ekmek kadayıfı.
o ses türkiye yarışmacısı. solda adını görünce meraktan baktım da kızın kaşlarına ve saçlarına takılanlar çok. ancak bu konuda haksızlık edilmemesi gerekir. azerilerde evlilik öncesi kaş almak hoş karşılanmaz. sadece evli kadınlar kaşlarını aldırırlar. bu sebeple kaş üzerinden kıza yüklenmek doğru değil. sesi güzel olabilir belki ama genel olarak yarışma çok saçma der ve acuna selam çakalım.
kısa yoldan şöhret olma meraklısı. yolun yeni yolcusu. bir kaç seneye muhtemelen kimse hatırlamaz.
turkiye'nin shakira'si olmaya aday bir kadindir*.
birkac yil sonra goruselim. dediydi dersiniz.
pek güzel değil, sesini de hiç beğenmedim ama nedense bir albenisi var, çok güzel bir vücudu var, her türlü gider sonuçta.
Varoşluğuyla tam bir azeridir. O mısır püskülü gibi saçlarla taktığı takılarla resmen bir azeri varoşudur. Bakü'de yaşamış bi insan olarak samimiyetime güvenin markete giderken bile takıp takıştıran, topuklu ayakkabı ve frapan kıyafetler giyen, delice makyaj yapan tipik bir azeri kadınından farkı yoktur.
(bkz: hayalimiz)
Lan sabah beri bi tugce bi tugce, merak ettim bakayim dedim amk hic bi sevgilim bu kadar cirkin degildi lan, neyin kafasindasiniz olum?
Mabel Matiz başlıklarının azalmasına etkisinin olduğunu düşündüğüm kişi. Bu eleman çıktığından beri Matiz başlığı pek açılmamaktadır. Sonuç ikisine de hayır diyorum.
binlerce örneği olan bi kız.
kezban işte anladık daha entry girmeyin şunun hakkında amk.