bugün

sol framede adını görüp kim lan bu gündeme dahil olan kız diye bakarken ortaya çıkan, bu kadar tanımın girilmesine yol açacak kadar bedene gelişmiş ama kafaya gelişmemiş kişi. aşırı itici, bir çimdik narsisizm sahibi kişi. türkiye'de binlerce güzel varken bu mu gündem. nasıl bir yokluk bu.
ne sesi ne tipi 5 para etmez şişik ego sahibi itici yarışmacı.
şu kızı çekici veya seksi bulan arkadaşların ya duş yaparken beyinleri düşmüş, akmış gitmiştir. veyahut küçükken havaya 3 kere atıldılarsa, 2 sinde tutulmuşlardır.

bildiğin çirkin yani, ses desen leş...
alnında çok rahat minyatür kale maç yapılabilecek kişi.
anlattıklarından sanırsın tanrı bunu özel olarak yaratmış, o ne özgüven o diye sorası geliyor insanın. güzelliği konusunda da yazılanlara bakınca da birilerinin zevksiz oludğu kesin.Hiç güzel görmedik arkadaş.
o ses türkiyenin götüme benziyen yarışmacısı. dün aksam ki yarışma performansından sonra kimbilir kaç genç sağ elini sabunlamıştır.
yeni rant metası. tamam çok marjinalsiniz. tamam kız ölsün, çirkin tamam, ses yok tamam. her gün gel başlığına entry gir, gündemde tut sonra da bu kızın nesi var bu kadar konuşulacak abi modunda takıl.

ayrıca, her gün burda çok çirkin diye entry giren gülücüğe odaklancılara da ben mesaj atacağım, merak etmesinler. kızlardan iş çıkmaz burdan size beyler.
millet bu kızla güzel olduğunu sandığı için dalgamı geçiyor bir türlü anlamadım.
bu kız bildiğin hindistanlı ayak takımı, kast sistemi artığı.
bu tipten bursa beşyol ve çarşamba' da tonlarcası var. hele egosu benim diyen sanatçıda yok. iticilikte dünya markası.
Kendi kendine gelebilme ozelligine sahiptir.
(bkz: onuncu nesil yazar)
saygılar.

kezban sıfatının üzerine ''cuk'' diye oturdugu insan kişisi. sevimli değil, sempatik hiç değil. Özgüven patlaması kafa yapmış olmalı sürekli civelek hallerde. ayrıca eminim ki agır ter kokuyordur, boyu da kısa, kaşları da yarrak gibi afedersiniz. sesinin tınısı kopya, şarkılarında kullandıgı dilleri de bilmiyor ayrıca. muhtemelen bu senenin şampiyonu. yalnızca böyle olması istenildigi için. acun abisi yapar ona bir kıyak. ayrıca şöhret ugruna kendisini cok ucuz şekilde harcayabilecek gibi gözüküyor.
(bkz: yaramı sarmaya yar gendi gelsin)
şımarıgın tekidir. bi iticiligi var.
bu kız seksi. ama nasıl seksi? sahnede şarkısını söyleyip vücut hareketleriyle erkeksi hormonlarımızı harekete geçiren bayan gendigelen, bize cilveli olduğunu düşündürtmüştür. ha tip var mı? yok. ama kibarlığıyla da sempatimizi kazanmıştır. ben her zaman arkandayım gendigelen'in, pozisyona göre önünde de olabilirim.
hakkında atılan bir tweet yarmıştır.

"tuğçe'yi serbest bırak dönerse senindir dönmezse elleme o gendigelir zaten".
kezbandır. burda yazılanları gördükçe daha da burnu kalkandır...

siz iyi de yazsanız kötü de yazsanız bu kızın reklamı oluyor arkadaş... ulan sabahtan beri başlık üstte yeter be. koskoca uludağ sözlükte tartışacak, paylaşacak, öğrenilecek, öğretilecek en önemli konu ha bu kız mı?

bravo o zaman diyorum...

sonradan gelen *: sinirden "de" yi ayırmamışım!
Hakkinda ne denilirse denilsin bu girilen entryler o kisiye prim olarak yansimaktadir.
iticilikte aytenle yarışır. (bkz: karadayı)
allah çirkin şansı versin, sözünü hatırlatan şey. üstüne nasıl da bir bed ses nasıl da yapmacık ve itici tavırlar. "o ses" olursa, sola çekip kusmayı planlıyorum.
kezbanın önde gidenidir.
ayda mosharraf'dan daha kötüdür. ayda hak ederek gelmişti, bunda o istek yok. ama akıllı kız allah var, ilgi çekmeyi çok iyi biliyor.
adı tuğçe ise kesin güzeldir diye düşündüğüm bayan. kendilerini tv'de görmedim. tv izlemiyorum.
hormonlarımıza ve kulağımıza hitap ettiğinden bu kadar çok konuşulur. hem sesi hem fiziği hem sahnesi güzel kaç kadın şarkıcı sayarsın ki bu ülkede.
auu auu şeklinde tabiri cayiz ise böğürerek şarkı söyleyen halil sezai nin kadın versiyonu.