bugün

babasının bile partiyi ona devretmektense devlet e devrettiği adam. düşün be tuğrul baban sana güvenmiyor baban.
bana Tuğrul demeyin.
Lafı uzatmadan, dillendirmeden net bir şekilde çarpmıştır bugün akp yalakalarının yüzüne tarafsız bölge'de.
--spoiler--
yıldırım tuğrul türkeş: (ekrem kızıltaş'a) ''....ben de onu söylüyorum.8 senedir sizin gibi gazeteci kılıklı akp savunucularıyla program yapmaya çalışıyorum. ben bunu yapmak zorunda kalıyorum çünkü chp'den milletvekilleri karşımıza gelebiliyor ama akp'den kimse karşımıza çıkamayıp sizleri gönderiyorlar karşımıza" (21/01/2015 tarafsız bölge)
--spoiler--
Kanal D'de yayınlanan Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N1K programına katılan MHP'li Tuğrul Türkeş'in 'Paralel yapı' hakkındaki sözleri programa damga vurdu. Cüneyt Özdemir'in "iktidar'a geldiğiniz takdirde AK Parti'nin Cemaat olarak tanımladığı Paralel Yapı'yla mücadele edecek misiniz" sorusuna Türkeş, "Paralel Yapı, AK Parti'nin kendi iç meselesidir" diye cevap vermiştir.
)zamanında paralel yapı partiyi ele geçirmeye çalışıyor diye bangır bangır bağırıyordu.
şu an cnn'de. karşısına da hayko bağdatı oturtmuşlar. gayet sakin, aklı başında, ahmet hakanın zirzop sorularına atlamadan konuşuyor.

edit: aboov az önce haykodan ayar yedi.

türkeş: gayrimüslimler bla bla bla...
hayko bağdat: hayır ama bak ben şimdi size gayrihıristiyan diyor muyum?
mavi ekran verdi birkaç saniyeliğine.
Az önce cnn turk'te "millet maymun görmek isterse meclis tv'yi açıp izler" demiştir.
An itibarıyla tv em'dedir.
Partisini cemaat ele geçirmeye çalıştı deyip cemaat kanallarından eksik olmayan kişi.
Az önce tarafsız bölgede 23 nisan başbakanı'na "menderes asılırken benim babam Hindistan'da sürgünde idi ve asılmaması yönünde cemal Gürsel'e mektup yazmıştı. Ya senin baban neredeydi?taşkent'te kahvede pişpirik oynuyordu." Diyerek kapak yapmıştır.
başbuğ alparslan türkeş in öz evladıdır mhp de aktif siyaset yapmakta olan türkiye nin yetiştirdiği önemli bir değerdir.
Yakalanan tırlar hakkında tarafsız bölge'de " vallahi de billahi de tırlar Türkmenler'e gitmiyordu." Demiştir.
Mhp'ye oy vermeyecek olmama rağmen ümit özdağ, Oktay Vural ve hemşerim devlet reis ile birlikte çok sevdiğim ve desteklediğim 4 mhp'liden biri.
seçim hükümetinde bakan olarak yer alacakmış. hadi hayırlısı.
bahçelinin kabul etmeden önce "bizim partimizde bu teklifi kabul edecek insan yok"sözünü yalanlayan bir hareket yapan insan.
başbakanlık kaynaklarına göre seçim hükümetinde yer alacakmış.yapma bunu! yapma bunu!

Edit: Vadiye pusu düşünce yavru kurt, çakalların ve sırtlanların şamar oğlanı olurmuş.

Edit: Kaynaklara göre kendisine başbakan yrd teklif edilmiş.
zannediyorum bakanlık teklifini kabul etmesine en çok bahçeli sevinmiştir çünkü artık tamamen kurtulacak bahanesi var kendisinden. bahçeli bunu hep tehdit gördü kendisine. açıkçası zaten yıllardır taban tepkisinden çekinilerek vekil yapılıyordu. bahçeli başbuğun bıraktığı mirastan korkmasa kendisine partide hiç bir görev vermezdi, ki zaten tırı vırı işlere veriliyordu türkeş'e; kültür, türk dünyası felan...

adamın siyasi kariyeri çok pasif geçti bahçeli yüzünden. herhalde artık yeter demeyi düşündü.
ne yapmak istediği belli olmayan bahçeli'ye iyi edendir. bahçeli meclis başkanlığını akp'ye ikram ettiği için kendini yargılamalıdır önce.
akp'ye de geçsin tam olsun. deneme yanılma yöntemi ile sahici yerini bulacak.
An itibarıyla parti disiplin kuruluna sevk edilmiştir.
HDP ile hiçbir şekilde yanyana gelmeyecek olan partinin milletvekili... Asdfgufnekdhdbs
Devlet bahçeliye tarihi gol atan kişi.
--spoiler--
ihraç edildi.
--spoiler--
babasının döneminde bile iktidar olamayan partide dirsek çürütmektense

hiç seçimle oyla uğraşmadan, altın tepside sunulan bakanlık oohh misss

kim siker bahçeliyi.