bugün

artık gazete kağıdı kullanmanın zamanı geldi galiba, esnaftan veya plastik ürünler satan yerlerden temin edilebilir.
Benim gozlemledigim herkesin bimden tuvalet kagidi aldigi. Nispeten daha ucuz olduğu için. Kagit demisken bir top a4 kagidi 21 tl olmuș. Okulda fotokopi sorunu olacak.
Bimdeki quenn marka 14,99 olmuş.geçen yıl 6.95 ti.Artık kıymete binen ürün.
o kadar uzun zamandır tuvalet kağıdı kullanmıyorum ki. pahalıymış duyduğum kadarıyla, bimdeki 2li mutfak peçetesi neyimize yetmicek , bana yetiyo
fiyatları o kadar pahalı ki bunun yerine a4 kullanmak daha tasarruflu olur.
ıssız bir adaya düşsem yanıma alacağım 3 seyden biri.
Son zamlardan sonra nerdeyse kaşıkçı elması muamelesi gören kâğıttır.

Daha neler gòreceğiz acep?

görsel
uçuyor kaçıyor şöyle pahalı falan diye ortalık yıkıldı. bugün markette 24'lü çift katlı selpak marka 24 liraydı. nasıl pahalı anlamadım ben.
görsel
görsel
Corona virüs dolayısıyla aşırı derecede talep edilen ürünler arasında. Adamın bir elinde ekmek poşeti öteki elinde tuvalet kağıdı paketi. Marketlerde makarna ve un reyonlarının yanısıra tuvalet kağıdı reyonu da yok satıyor. Hadi temel gıdayı anlıyorum da tuvalet kağıdına neden bu kadar yüklendi millet çözemedim. Adam 1 aylık gıda stoğu yapmış. Tuvalet kağıdı stoğu 1 yıllık. Tuvalette kağıtsız kalma korkusu açlığın üzerine çıkmış. En kötü suyla yıkarsın bu kadar stres hengame nedir? Kıtlık mı var?
Sektirecek başka bir şey bulamadınız mı? Millet birbirini vuruyor bir rulo için. Yarısı video çekmek için alıyor amk
Universite yıllarında Şerit metre yokluğunda ölçü aleti olarak kullanıp bölüm başkanının gözüne girmisligim vardır. Cetvelle aplike edip metrelerce arazi olcmusuzdur. Tuvalet kağıdı diyip geçmeyin.
büyük abdestten sonra kullanılan rulo biçimindeki kağıt.
tasarruf yapmak için:
koparılan kağıdı defalarca katlayıp kullanıyor insanlar.
ve ellerine bulaşıyor daha sonra.
dikkat edilmesi gerek.
Peçeteden daha yumuşaktır. Burun silmek için kullanılır.
değerli bir kağıttır.
çağrı market te(istanbulda nerdeyse her semtte var ) familia marka olanında ara sıra indirim oluyor takip etmek lazım. 10 gün önce zam gelmeden 16 lı 3 katlı familia indirimli 23,90 tl ye aldım. Zam sonrası yine indirimli fiyatı 16 lı 39,90 tl idi.
Porsiyonları küçültün derken amaç sıçmanızı azaltmaktı demek ki.
pazartesi yine zam gelecekmiş.
Arapların ve hintlilerin varlığından haberdar olmadığı kağıt parçası. Türkler için çok değerli.
Kadınların hunharca tükettiği temizlik ürünü.