bugün

ben numaramı taşıyınca mı yavaşladı bu internet. kafayı yiyorum bugünden beri.
Para döktügünüzde sizi en üstlerde yaşatacak operatör.
ebemle cinsel münasebeti olan operatör şeysi.
telefon sapığı olmuş, namussuz, sikmekten başka birşey bilmeyen gsm-3g servis sağlayıcısı firma. bıktım ulan hergün 5-6 kere türksel teklamı dinlemekten. "numaranız aynı kalsın, kalitesi türksel olsun" diye başlayan cümleleri hergün defalarca ve farklı farklı numaralardan arayarak dinletmenizden bıktum ulan. ben türksele geçmeyi düşündüğüm zaman girer bir time taşıma talebimi veririm. hergün ne arıyorsun amk. aynı anda hem annemi hem babamı hem de beni aynı numaradan aradı. bazen 0216lı bazen 0212li bazen 0850li bir numaradan arıyor. ama genelde sabit numaradan arıyor ve o numara sürekli değişiyor. kesinlikle aynı numaradan tekrar tekrar aramıyor. en sonunda arayıp müşteri hizmetlerini ana avrat sövecem.

not: an itibariyle beni 08505327536 numarasından şahsımı aradı. açtım ve kaydediliyordur diye sövdüm kapadım. 1 dk geçmeden annemi aradı. biraz sonra da babamı arayacak eminim.

ekleme: babamı da aradılar
ekleme 2: turkcell müşteri hizmetlerini aradım şikatetimi bildirdim, telefondaki mal karı bana "şuan operatörümüzün müşterisi olmadığınız için size hizmet veremiyoruz" dedi. amk senin reklamlarını dinlememek için illa müşterin mi olacam. namussuzlar yaa. acayip sinirlendim ulan, bi yol göster sözlük.
Düşünceli gsm operatörü
Bu gün 2 kez gönderdiği sms;
Çocuklarınızı, internette kişisel bilgileri ve görüntülerini paylaşmamaları hususunda lütfen bilinçlendiriniz.
Şu sıralar berbat hale gelen internetiyle sınandığım gsm operatörü.
her ay 158 tl faturasını ödediğim gsm firması.
hiçbir rasyonel gerekçe sunamadan aidiyet hissi yaratan gsm operatorü.
pahalıdır ama gençturkcell kampanyaları olsun çekim gücü olsun yarı yolda bırakmamıştır hiç.
(bkz: karıncayı belini incitmeden sikmek)

işte bu söz türkcell için yazılmış olmalı, bu zamana kadar denemediğim operatör kalmadı, hepsinin fatura da ödemem gereken tutarı sabit ve şeffaf tı, ne hikmetse bu türkcell de bunu bir türlü başaramadık.

türkcell hesabım kullanıyorum, online işlemlerden bakıyorum, faturamın kağıt olarak basılmasını istedim evime geliyor inceliyorum, ne bok yersem yiyeyim adamlar uzman bir şekilde geçiriyorlar.

artık bıraktım aslında bırakmadımda yoruldum mk.
cok pahalı oldugunu bildigim , odamda çekmeyen , fakat yıllardır kullandığım hat çeşidi .
cok pahalı oldugunu bildigim , odamda çekmeyen , fakat yıllardır kullandığım hat çeşidi .
bayileri kontör yüklemeye gelen müştelerine habire faturalı hatta geçirme teklifi sunan operatör.
Son Yılların en iyi ticaretini gerçekleştiren kral gibi bir şirkettir.
paketlerin fiyatlarını kesinlikle düşürmesi gereken kuruluştur.
Ne zaman tl yüklesem bir şekilde tl'mi çalmayı başaran kazık GSM Operatörüdür. Yılların getirdiği ün ile Türkiye'nin genel GSM operatörü olmayıda kazanmış durumda. Tüm yakınlarım Turkcell'i olduğundan bende Turkcell'i olmak zorundayım. Yoksa nasıl ödemeli atarım amk.
tartismasiz turkiye nin en iyi operatorudur. 6-7 senedir kullaniyorum ve dogru durust bir sorun yasamadim. hizmetleri diger operatorlere gore biraz daha pahali ama degiyor ya.
iyiki bi turkcell t50 çıkardı her yerde onun reklamı arkadaş s5 i geçirdiler anlamıyorum ne var bu telefonda aa ama pardon turkcellin dimi.
sunduğu her hizmette rezillik çıkaran, müşteriyi yolmak için türlü yollara giren, hizmet kalitesi beş para etmez operatördür. superonline'a da bulaştılar, milletin yıllardır bayılarak kullandığı fibernetin kalitesi bir anda dibe vurdu.

yurtdışına yanımda mecburen iki telefonla çıkıyorum, biri şahsi diğeri şirket hattı. bunca yıldır ilk defa bir karmaşa anında hücresel dolaşımı açık bırakmışım.
tabi iki telefona da farketmeden sürekli mail düşüyor, ekli dosyalar falan alınırken hücreselden dişe dokunur dosya indirme gerçekleşiyor. otele varana kadar indirmiş de indirmiş. avea müşteri temsilcisi telefonla ulaşıp "efendim yurtdışı dolaşımdasınız ve hücresel bağlantınız açık olduğu için toplam tutar kısa sürede önemli bir meblağa ulaşmış. dilerseniz siz kapatın ya da biz buradan kapatma için müdahale edelim, faturanız çok yüksek gelebilir." diye uyarıda bulunuyor, turkcell sağolsun ellerini ovuşturuyor fatura şişsin diye, günlerce ne arayan var, ne uyaran.

bir de buna güzelleme yapanların önemli bir bölümü diğer operatörleri hiç kullanmamış, kol gibi fatura ödedikleri için de "pahalı ama değiyor yea" diyen kitledir. hadi avea'nın gsm1800 kaynaklı problemleri var, sinyal sorunu falan yaşıyor da, vodafone başta 3g bağlantısı olmak üzere kalite olarak her türlü eline verir bunların!
3 operatörü kullanmış bir insan olarak, içlerindeki en güzel internet bağlantısına sahip olanı budur. yıllarca avea ve vodafonun çek(e)meyen internetlerinden gına gelmişti artık. tabii vodafone yurtdışı kaynaklı bir firma olduğu için oralarda daha iyi bir hizmet veriyor olabilir, ama Türkiye' deki hizmetini beğenmedim. normalden pahalı -ki diğerleri gibi azıcık tutulunca fiyatlarını 2/3 katına çıkarmadı- ama Türkiye sınırları içersinde en iyi hattır turkcell. müşteri hizmetleri vasat hatta berbattır lakin herşey otomatik ilerler. insanlarla yüz göz olma durumunda allah YARDIMCINIZ olsun, eğer bi sorun olursa bayiisine gidip yüz yüze görüşün. öbür türlü Minnacık bir sorun en erken bir haftada çözülür.
video izleyemezsin, PDF indiremezsin, whatsapp' ı tesadüfen arka planda açık unutsan sıçtın e ben ne anladım o operatörden?!
süper onlayna kötü diyen bence TTNET kullanan bir yerde 3/5 cihazla internete girmeye çalışsın, sonra konuşsun. fiber internet diye kakaladıkları şey bile normal süperonline hızında değil, oldukça vasat.
son olarak aşırı asosyal ve işsiz(mecazi anlamda) bir insansanız kankanız, dostunuz, akrabanız olacak olan hattır.
hiç beğenmediğim hat.
konuşma, internet ve mesaj servislerini ayrı ayrı satarak kendini akıllı zanneden operatör.

amacım üçünüde almaktır, alışveriş sepetim aşağıdaki gibi alınabilecek en ucuzlardır
250 mb internet 14 tl
https://www.turkcell.com....keti-yukle?place=banner-1
500 dk her yöne 25 tl
http://www.turkcell.com.t...?place=campaigns_category
1000 sms her yöne 5 tl
http://www.turkcell.com.t...a/heryone-1000-sms-paketi

toplamı 44 tl

şimdi diğer operatörlere bakıyoruz ...

avea
her yöne 500 dakika + Avealılarla sınırsız konuşma + her yöne 500 SMS + 500 MB cepten internet 35tl
http://www.avea.com.tr/we...er/KontroluSec500Tarifesi

demekki avea varken turkcell kullanmak cahillikmiş. ha bir de bu turkcellden aldığın paketleri tek tek yenilerken giden liralar ve bunun takibi için özel sekreter tutulmasıda cabası.

bazen düşünüyorumda bu kadar cahil insan varken türkiye gibi bir ülkede köşeyi dönmemek için gerçekten gerizekalı olmak gerek.
Turkcell kullanacak kadar zengin olamam hiçbir zaman.
Başka bir operatörde olmama rağmen sürekli mesaj atıp arıyor.
Yapışkan eski sevgili gibi adeta.
bahsi geçen turkcell'in paketleri ayrı ayrı paketlerdir. avea'nın gösterildiği üzere kampanyalı tarifedir. tabi turkcell yine kazıktır ama kalitedir.