bugün

sözlük te korsan reklam yaptıran şirket.
500 dakikalık kampanyasını kaldırması saçma olan kuruluş. uzatın adam haklı.
düzenbaz bir gsm şirketi. zahmet edip 2 dk nızı ayırıp okuyun lütfen. sizde atlamayın benim gibi her gördüğünüz reklama.

Şöyle ki;

Ben daha önce avea'nın kartal cell'ini kullanıyordum. 5 gb kotalı olduğu için abonesi olduğum turkcell gsm şirketinin daha uygun bir tarifesi var mıdır diye araştırmaya başladım ve

"Kampanyalı paket ücreti 12 ay boyunca indirimli aylık 19,9 TL’dir. Aylık 1 GB kullanım kotasına ulaşıldığında internet erişim hızı, paketin tekrar tanımlanma tarihine kadar 96 kbps'ye iner ve paket aşım ücreti yansıtılmaz.​​"

ibaresiyle karşılaştım, turkcell'in anasayfasında. sevindim tabi ve 96 kb da yeter bana diyerek aldım paketi.

zaten o 1gb bir günde bitti. ertesi gün bağlandığımda internet hızının bayaaa bi düşük olduğunu fark ettim. tüm iyi niyetimle "lan belki de hatlarda bi' bokluk vardır" diyerek çok da üstüne gitmedim.

sonraki gün yine bağlandım hız yine aynı. "Allah Allah yoksa 96 kb ile bağlanmıyor mu bu meret" diyerek 3 mb'lık bir dosya indirmeye yeltendim. bir de ne göriyim hız maximum 13 kb'a çıkıyor. dehşete kapıldım. "lan belki indirdiğim sunucu yavaştır" diyerek kendi serverımdan 2 mb'lık küçük bi dosya çekmeye başladım e yine aynı. "vay amına koduklarım" diyerek aradım 532'yi. zaten müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için en az 20 dakika uğraştım. o zaten ayrı bir başlık altında incelenecek bir konu.

önce bir beyefendi çıktı karşıma. daha derdimi anlatmaya henüz başlamıştım ki bu işle görevli teknik sorumlularının olduğunu söyleyerek oraya aktardı. "eyvallah peki" diyerek çaresizce kabul ettim. eee el mahkum. rahatlıkla 10 dk'da o ara bekledim. artık ne bok yiyolarsa.. bir bağyan "buyrun efenim" diyerek cevapladı en nihayetinde.

sonrası ise aynen şöyle devam etti.

+ Merhaba. ben sınırsız diye bas bas bağırdığınız o 1 gb internet paketini alma salaklığında bulunup sonrasında da köpek gibi pişman olan bir müşterinizim.
- pardon ?
+ ne pardon ya ne
- birinci hudaverdi ile mi görüşüyorum. size hangi isminizle hitap etmemizi istersiniz ? (2 ismim var)
+ (mal de amk. <-- bu içses) 1 gb sınırsız bakın sınırsız diyorum internet paketini aldım.
- ivit
+ 1 gb gayet güzel ve hoştu. 1 günde bitirdim
- ivit efenim sorun nedir ?
+ anlatıyorum, acele etme bi yere mi yetişecen. burayı düşürene kadar canım çıktı zaten.
bu lafımdan sonra biraz sessizlik oldu tabe
+ sonrasında ben 96 kbps den devam etmeyecek miydim ?
- şimdi şöyle..
+ nasıl ?
- 96 kb'a kadar beyfendi
+ nasıl yani ? peki o internet sitenizdeki reklam ne ? (aynen okudum o yukarıdaki yazıyı)
sessizlik
+ ya cevap versenize
- beyfendi ıııı
+ bırakın ya. ne ıııı ne ııı, kapat allasen şu telefonu kapaat Allah belanızı versin..

diyerek kapattım telefonu.

siz siz olun o sınırsız 1 gb hikayesine aldanmayın. 1 gb bittikten sonra en fazla 10 kb ile bağlanabiliyorsunuz nete. sakın inanmayın arkadaşlar.

sıktıysam affola ama benim başıma gelen bu olay kimsenin başına gelmesin diye yazıyorum.

bunlara inat gidip internet paketi alacam amk.
(bkz: turkcell kitaplık)
Müşteri memnuniyeti inanılmaz ön planda. Alternatifi yok bence. Ciddi anlamda helal olsun. Candır can.
lanet olasıca hırsız operatör, vınn var iyi kötü çekiyor meret diyorduk taahhütümüz bitene kadar memnunduk ama ne zaman 1 yıl bitti yeniden taahhüt vermedik adamlar artık ödeme bir gün geçti mi tak kapatıyorlar, açılması gereken gün geldi mi de açmıyorlar, parayı yatırıyoruz açmıyorlar, neymiş müşteri temsilcisini arayacakmışız bir gün geç yattı diye 3 tl yi geçirdiği yetmiyormuş gibi. halbuki ilk sene taahhütlü iken hiç yamuğu yok sayılırdı bu şerefsiz operatörün hatta baya bildiğin memnunduk ama kendilerinden soğuttular artık en kısa zamanda kapatacağım bunların vınını, ayrıca akla zarar müşteri hizmetleri var şikayet alamıyoruz öneri alıyoruz ona da cevap vermiyoruz diyorlar, dediğinizi kabul etmeyip kendilerini haklı çıkarmak için bin dereden su getiriyorlar. bugün kendilerinden nefret ettirdiler, kesinlikle kendilerine verdiğim 1 kuruşu bile helal etmiyorum artık. kendi kendilerine belalarını bulmaları dileğiyle, müşteri memnuniyetini boşa sayıp milletin cebindeki 3 tl ye göz koymuş operatör olmasa da olur.
daha adisi türkiye'nin başına bela olana kadar en adi gsm operatörü, üç kuruş için belirlediği kampanyalara geçirip taahhüt ettiği hizmet için sitesinde veya kısa mesajla önceden belirtmediği ücreti istiyor
gangnam style eşliğinde yaptığı reklam ile hüsrana uğratmış,abonelerini ele ayağa düşürmüştür.
aveanın ara sıra yaptığı 'çekmeme' sorunundan dolayı geçmeyi düşünebilceğim operatör. ama bana uygun bi tarife bulabilcek miyim bilemedim. şuan aveanın yıkılan pakteini kullanıyorum. 500 dk heryöne 1000 sms heryöne ve 1 gb internetim var. 20 tl veriyorum. hadi tcell de 25 olsun ama hiç yoktan buna yakın bir kampanyası var mıdır diye de merak ediyorum. bilen yazar arkadaşlardan da bilgilendirme mesajı beklerim.
müşteri hizmetleri sistemi aşmış operatör. geçen gün de arayıp bir sorunum olup olmadığını sordular.

o değil de dün bir mesaj geldi, belgelerim tam değilmiş ve tamamlamazsam hattım kullanıma kapanacakmış. arkadaş bilgi eksikse aktif etmeyin hattı, 3 ay sonra mı aklınıza geldi bu?

bakalım, her iki taraf için de olay inada bindi.
(bkz: sınırsız vınn)
Abonesini mesajla resmen taciz eden firma, 20 tl yükledik 5 mesaj attı art arda.
reklam yapmasa daha çok para kazanabilecek şirket.
uzun zamandır kullanmadığım bir operatör.
Çekim gücünü ön plana çıkartarak vatandaşa nerden soksam diye düşünen operatör sirketidir.
pis firma.
ilk göz ağrısı selocanı, sarı uzun kulaklı....
yediğimiz en kaliyeli kazıktır.
en iyi internet hızına sahip fakat sınırsız internet vermemesi nedeniyle uzak durduğum beni kendinden uzaklaştıran operatör.
müşteri temsilcisiyle görüşmeyi bile ücretli hale getirmiş, daha önceden ücretsizken 10 dakika bekletirken şimdi bekleme süresini çok aha uzun zamanlara çıkarmış ne söylense hakeen firma.
senelerdir sikiyor doyamadık bir türlü.
cepten mobil internet paketlerinde, 20 tl'ye hiçbir paketi vermeyen şirket. maksat 30 tl yükletmek olsa gerek.

250 MB Aylık 14 TL
1 GB Aylık 29 TL

http://www.turkcell.com.t...ernet/genel.aspx#pre-paid

bu fiyatlara göre ttnet bize interneti bedavaya veriyor amk.
geçen yıl ilk 3 ay 9 liraya 1 gb internet kampanyası yapmış operatör.
son günlerde dolandırıcıların kapak attığı şirket.

adamlar mail atarak bilmem ne kadar borcunuz var şeklide mail atıyor. hiç olmazsa adıma atında inandırıcı olsun amk.

zaten turkcellde uyarıda bulunmuş:http://www.turkcell.com.t...Et-sahte-e-postalari.aspx

bana gelen mail:görsel
görsel
nokia lumia yerine , htc windows phone ve iphone 5 reklamlarına dönen gsm operatörü.halbuki güzel cihaz lumia yeterince satamaması ilginç.