bugün

40liralık faturaya
120
97
104 lira ödeten gsm şirketi.
bir yerleşim yeri düşünün , istanbul'un bir tatil beldesi. bir operatör düşünün adı a olsun ve o tatil beldesinin plajında bazen çekip bazen çekmesin , interneti hiç çekmesin, merkezdeki iş yerinde hiç çekmesin. ve başka bir operatör düşünün adı t olsun , a'nın çekmediği her yerde çok iyi çeksin, internete 3,5g hızında ttnet adsl'den daha hızlı bağlansın. evet bu operatör turkcell. pahalı mı ? evet ama ucuz olup kullanamadıktan sonra ne işime yarasın ki a operatörü.
6000 yeni cekim noktası diye reklam yapmasına rağmen türkiye sınırları dahilinde hala cekmediği yerler mevcut olan gsm operatörü. şikayet etmişsek de henüz cözüme ulaşmış degildir!
'baba demeyen çocuk' temalı son reklam oyuncularına para yerine pirinç, sıvı sabun, bulaşık detarjanı vs. verdiğini düşündüğüm gsm şirketi. öyle kötü oyunculuk mu olur lan..? koskoca turkcell' sin. belki de o karı kocanın hatlarına 50' şer lira yükleyip yollamıştır. ne bileyim, reklam o derece kötü yani. hele o çocuğun sevimsizliği. allah' ım..
"üzülme içinde baba var." reklamındaki varoş espirinin sosyopsikolojik tahlili için pazarlama müdürüne tebriklerimi sunmak istediğim şirket. adam koltuğu hak ettiğini iyi göstermiş.
btk acil yardım çağrı hizmetlerine erişimde yaşanan kesintilere ilişkin başlattığı soruşturma kapsamında Turkcell'e, 2010 yılı net satış tutarı üzerinden para cezası kesilmesine karar vermiştir.
sigara bırakma hattı mesajını, 1 yeni sesli mesaj olarak alıp bir de üstüne o mesajı ücretlendiren operatör. az önce oldu daha lan oha nasıl iş bu.
kendisiyle aramızda son 1 senedir adeta bir soğuk savaş yaşanıyor. o istiyor ki ben e-fatura kullanayım, ben istiyorum ki her ay faturam elime geçsin.

ücretsiz mesajlaşmasından, bedava internetine, konuşma dakikasına kadar en az 40 farklı teklifle geldi, kabul etmedim.

artık işin çıkış noktasını, neden kabul etmediğimi bile unuttum. sadece bu ısrarına ben de aynı ısrarla "hayır" diyerek karşılık veriyorum. bir gün o vazgeçerse ben "kendi kararım" olarak e-faturaya geçerim belki. *
internete bağlanma hızında vodafone den vasat gms şirketi.
bir reklamları vardı bu arkadaşların bir hanım kızımız harran dan bir diğeri harvard dan nete bağlanıyordu. işte o kocaman bir yalan.
30liralık faturanın her ay 60lira gelmesini sağlayan gsm. görende beyin nakli yapıyorlar zanneder.
nacizane gsm operatörü.
insanların duygularından maddi menfaat sağlamayı amaç edinmiş bir gsm şirketi

http://bit.ly/turkcell_nesetertas
bugün attığı "neşet ertaş öldü hadi şarkısını bir tl'ye indirelim" mesajı ile mide bulantısına neden olan gsm operatörü.
çok kaliteli bir operatör (!). buyrun bkz ;

görsel
neşet ertaş ile ilgili yaptıkları iğrençliğin ardından twitter üzerinden özür dileyen gsm operatörü.

https://twitter.com/Turkc...status/250667765038448640
ulan 3-4 günde bir hiç arama yapmadan, mesaj atmadan internete girmeden bakiyemi yiyen operatör.

telefonu şuan saat * için kullanıyorum resmen ama 10 gün içinde -1.09'dan -5.40'a indi.

bilerek yapıyorsanız haram zıkkım olsun lan.
durup dururken ek ücret çıkararak adamın ağzına sıçan gsm şirketi.
lanet olsun. haram zıkkım olsun... hiç bir açıklama yapmadan hattımdan " kullanım tutarı bilmem kaç lira " diyerek tl'lerimi eksiye çeken gsm şirketi.

turkcell hat almadan 10 kere daha düşünmek gerekiyor. ulan yeter üye olduğum her yere şikayet edeceğim. operatör değiştireceğim. yazıklar olsun.
(bkz: 5 kbps internet hızı)
bugün 30 tl yükleyeyim dedim. yani arkadaş yükledim yüklemesine de, 1 gün içinde 8-9 tane mesaj atılır mı ya? kontörü yüklediğim an 3 tane mesaj geliyor zaten. diğerleri de, kontörü yüklediğim gün içerisinde ''30 tl yükledeniz, xxxx yaz şuraya mesaj at, şöyle hakkın var'', ''30 tl yüklemişsin bebeğim, neden yyyy' e abone olmuyorsun''... vb

valla ağzım bozuldu lan.
7 yıllık faturalı aboneliğimi gün itibariyle bitirdiğim şirket, memnundum fakat bana göre tarifelerini bitirmişler, size özel teklif diyerek her yöne 1000 dkk, sms ve 1 gb internet teklif ediyorlar, hala şark kafasıyla iş yapmaya çalışıyorlar...en düşük her yöne paketi 500 dkk, mecburmuyum kardeşim 500 dkk konuşmaya, 250 dkk yetiyor bana, whatsapp,mail,viber kullanıyorum, neymiş en az 500 dkk varmış oda 26 liraymış. bye bye.
bizbize cell de 1 saatlik konuşma süresini 6 aylık abonelerine veren operatör yani numara taşıdı iseniz bizbize celle ancak 6 aysonra hediye kazanırsınız ama internet sitesinde böyle demiyor.
3g si fil gibi 1 saatte 140 mb kotamı yemiştir efendim.
(bkz: turkcell sarı kutu)
bugün bana durduk yere 300 sms + 100 dakika göndermiş gsm operatörü. sevinçten ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.
(bkz: bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü)