bugün

Başvuru yaptığım internet sağlayıcı firma. 150 gb akk ve 35 mb hız vadediyorlar. Beni cezbeden kısmı ise taahhütsüz olması. Yani baktım bok gibi 1 ay kullanır fişini çekerim. Yıllardır yalın internet kullandığımızdan sabit hat çekmeleri garip geldi.
Ttnet kullanıcısı olarak evet yıllarca zikildik fakat en azından eve kadar kuruyorlardı. Bunlar apartman girişine ankastre kutusu diye bi şeye (muhtemelen telefon ile ilgili) kadar hattı çekmişler. Ordan eve kadar kendim hat çekip modemin ev içi kablo kurulumunu da kendim yapacakmışım. Dakka bir gol bir yani. Hayır kendim yapamayacağım besbelli de elektrikçi mi çağırıcam ne çağırıcam bu işten kim anlar hadi kablo sistemini eve kadar taşıdı, elektrikçi ne anlasın modemden şeyden onu kime yaptırıcam hiç bilmiyorum. Hadi bakalım bi garip firmadır.
akn kaldırmış 75mbps internet hızım ile aylardır sorunsuz kullandığım. herhangi bir durumda ise online işlem ve müşteri hizmetleri gayet iyi çalışan servis sağlayıcısı. arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay ücretsiz kullanım isteyenler içinse link https://turk.net/p/LFF21TN17XET/
artık müşteri hizmetlerinde gerçek bir kişiye ulaşarak derdinizi anlatmanın mümkün olmadığı iss.
(bkz: IVR)
Taahhüt dayatması yapmayan tek kurum. Bu yüzden buna geçtim. 1.5 aydır kullanılıyorum bir sorun yaşamadım.

1 aylık ücretsiz deneme için https://turk.net/p/MVJ54TD91HTL/ bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
2. Calistigim isyerimdir. Turkiye ortalamasinin cok uzerinde kaliteye sahip network operasyon ve planlama ekibiyle calistim ve cok sey ogrendim. Gercekten imkanlar zorlanarak is yapiliyor, ama isin iyi yapildigini ve networkun kalitesini yabanci musterilerine sattigi servisler gosteriyor cogu zaman. Cogu servis providerda musteri devreleri 1000 tane kayipsiz ping atinca sorunsuz olarak isaretlenirken turknette devreler rfc testleriyle kuruluyordu, tahmin edersiniz gecmesi oyle kolay degil.

Ayrica gercekten calisaniyla ic ice bir genel mudurleri var. vizyon olarak da fersah fersah ileride.

Umarim cok daha iyi yerlere gelirler.
zamanında 150 gb akk, taahhütsüz 35 mbit hız paketlerini 60 TL'ye sunmaları sebebiyle tercih etmiştim.
ancak son birkaç aydır 19.00 - 00.00 saatleri arasında bazen hız 1 mbit seviyesine iniyor. müşteri hizmetleri canlı destek sunmadığı için çeşitli yollarla arıza kaydı bıraktığımda gelen cevap aynı: "altyapımızda sorun yok, iç tesisatınızı ve modeminizi kontrol edin." hatta bir kere modemin çok ısındığı için hızın düşüyor olabileceğini ve fişini çıkarıp 5 dk sonra taktığımda sorunun gideceğini söyledikleri bir çözüm üretmişlerdi, komik.

sağladığınız hizmetler karşılığında istediğiniz ücret ne olursa olsun -ki 60 tl az bir para değil- müşteri memnuniyetinin en önemli şartlarından biri etkin müşteri hizmetlerine sahip olmak. turknet son zamanlarda bu konuda sınıfta kalmış gibi görünüyor.

altyapı sağlayıcının kısıtlayıcı tasarrufları olabilir ancak standart bir müşteri kendine taahhüt edilen hizmetten fazlasını istemez ve bunun için sorun çıkarmaz. hal böyleyken sorunların kaynağı olarak müşterinin kendisini göstermek çok ucuz bir yöntem gibi geliyor.

önümüzdeki aylarda kendi saha elemanlarının hizmet vermeye başlayacağını duyurmuşlar.

sorunları üstlenici bir anlayışta olmaları ve hızlıca çözmeleri konusunda gelişim kaydetmesi gereken iss.
akk'yi kaldırmadan önceden beri kullanıyordum. etrafa da iyiliğinden bahsettim hep. gel gelelim, köprünün altından çok suların geçmiş olduğunu müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendim. müşteri hizmetleri yok. evet cidden müşteri hizmetleri departmanını kapatmışlar. bunu böyle mavi yazıyorum ki, abonesi olmak isteyen dikkat etsin diye. 1 haftadır internetimde sorun var ve kimse bir çözüm getirmiyor. muhatap yok. twitter'dan yazdım, yine arayan yok. muhatap bulamadığım bu sikko firmayı önümüzdeki ay terk ediyorum. madem talebi karşılayamayacaksın, madem akk'siz diyip abonelerin artınca müşteri hizmetlerini kapatacaksın, o zaman abone kaybetmeye devam karşim. ben artık abonesi olmayacağım çok da sikimde değil ama müşteri hizmetlerini tekrar açmayacaklarsa batmaya mahkumdur bu firma.
data olarak turk.net bir sorun yaşamadım. sim kart değişikliğinde sorun oldu. durumu fark etmeleri uzun sürdü. bana turk.netle ilgili bir sorun olmadığını söyleselerde. sonradan durumu anladılar.

Doping iletişimle (Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri) evvel zaman içinde anlaşma yapmak istedim ama kereste bir adamla uzlaşamadım. sosyal yönü olmayan bir adam denk geldi. sonra turk.netle anlaştım.

doping iletişim yüzünden bir iş kaybettim.

yanlış insanlarla çalıştınmı iş kaybediyorsun. önemli olan doğru insanlarla çalışmak.

kavun değilki kıçını koklayalım iyimi kötümü anlaşılmıyor.
Akn'yi tamamen kaldıran, santral destekliyorsa 100 mbps'ye kadar sınırsız internet veren, desteklemiyorsa bile 35 mbpsye kadar hız veren, tahahhütsüz internet erişimi sağlayan on numara beş yıldız internet servisi sağlayıcısı.

Umarım bu çizgisini hiç bozmaz.
Arkadaşlarımın bok gibi asla geçme dediği gözü karartıp geçtiğim ve iyiki geçmişim dediğim kurum.

Bu santralle alakalı bir durum. Geçersiniz ve kötü çıkarsa hiç birinizş tanımıyorum.

Yıllarca ttnet ve superonline ile süründükten sonra 30 mbps akn'siz interneti 59.99 tl'ye kullandığım teahhütsüz internet sağlayıcısı.

Hazirandan beri kullanıyorum. 2 kere koptu. Oda gece 3'tü bakım varmış diye.

Ayrıca ev telefonunada 1000 dk her yöne vermişler sağolsunlar.

Eğer performans böyle devam ederse asla hayatımdan çıkarmam.
Bağlatan ya çok memnun kalıyor, ya da hiç memnun olmuyor.
Müşteri hizmetlerini soru sormak için bir kere aradığınızda sizi kırk defa arayan şirket. Ne zaman arayalım dediklerinde 9 gibi demiştim. Açmıyorsam aramayın aq 4-5 kere ! Bugün de iki kere aradılar.
(bkz: benim sadık yarim mobil veridir)
Ulan oğlum iyisin güzelsin de şu bakım saatlerini az daha geceye doğru alsan? Şöyle 3:30 4 sularında yapsan, şimdi uyanığız yani. Download vardı o kadar. Oof of.
turk telekom'dan 8mb hız alıyordum. turknet'e geçtim 35 mb hız alıyorum. şu bağlantıyı kullanarak hem siz hem ben bir ay ücretsiz internet kullanabiliriz.

(tek yapmamız gereken faturaları vaktinde yatırmak. )
https://turk.net/p/nqu37yy23jpv/
Daha iyisi için (bkz: netspeed) taahhüt yok 75mb download 4mb upload 200gb akn akn sonrası hız 24mb ayda sadece 65 tl.
taahhütüm bittiğinde superonline ile hız ve akk konusunda anlaşamazsak geçiş yapacağım internet servis sağlayıcısı.
birkaç aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. kendileri ile herhangi bir problem yaşamadığımdan dolayı abonelikten çıkmayı düşünmediğim internet servis sağlayıcısıdır.

Akn yok, hız düşmüyor, alabileceğiniz en yüksek hızı veriyorlar, fiyat desen çok düzük e daha ne olsun! Tabii bu arada yeni abonelere arkadaşını getir kampanyası ile bir ay bedava internet vermeleri de cabası...

1 ay bedava internet için
Davet Linki:
https://turk.net/p/GHP75KD20YPO/
Davet Kodu: (müşteri hizmetlerinden abone olacaklar için)
GHP75KD20YPO
Yaptıkları son açıklamayla diğer firmaların tam tersi kullanıcının yanında olmuş firmadır. bilindiği üzere 2019'da tüm firmalar kotalı tarifelere geçiş yapıyor ancak TurkNet tamamen sınırsız internete devam edeceğini açıkladı.

Ee bize de kullanmak düşer. TurkNet düşünen kim varsa kesinlikle bir an önce başvurusunu yapsın diye düşünüyorum.

BU ARADA türknet'e geçip 1 AY BEDAVA iNTERNET KULLANMAK iSTEYEN BU LiNKi VEYA KODU KULLANABiLiR:
Davet Linki
https://turk.net/p/GHP75KD20YPO/
Davet Kodu:
GHP75KD20YPO
Hala da kullanıyorum. iyi ki varsın turknet

Güncel 1 ay bedava internet davet kodu: GHP75KD20YPO
1 Ay bedava kullanmak isteyenler davet kodunu kullanabilir. Otomatik ödeme talimatında.
KOD: IUB45GQ36AGD
1 gbps lik paketi çıkarmış iss.
fiyatı 259 tl dir.
para alıp hizmet vermeyen bir iss.
çok karlı bir sektör galiba. karalama yapmıyorum. 2 aydır doğru dürüst bağlantım yok. 1 aydır gelip gidiyorlar. her gelen başka bir sorun çıkarıyor. her gelen bir tekme vurdu. en son geldiklerinde önce telefonum bir kaç saat sonra internetim gitti. bu ay faturamı ödemeyeceğim lan size. bakanlığa şikayet ettim. şimdi de tüketici mahkemesine şikayet edeceğim. mahkeme yolu açılsın sizinle mahkemede görüşeceğiz.

bana taahhütsüz iss önerin sizi şukela yağmuruna tutayım.

millenicom varmış nasıl sizce.
internet bağlantısı yaptırmak olan sıkıntılı firma türknet

aman kimseye tavsiye etmeyin pişman eder ben onu yaptım

1 nisanda belgeler gitti bugün 10 nisan daha hiç bir hareket yok ulaşamıyorsun ne zaman bağlanacak bilinmiyor belgeler gönderildiğği için gidip başka yerden alsan bile bu kezde ceza kesecekler

uzak duruyorum bu firmadan
Uzak durulması gereken iss. Bağlatmak çok kolaydır ama kapattırmak tam bir işkencedir. Kurumsal bir firma değiller ve müşteriye değer vermiyorlar.
yeni bağlattım. gayet memnunum şimdilik. taahhüt olmaması çok iyi. bağlatma sebebim de o zaten. 35 mb hızı 85 liraya veriyor. KUM62AS12SDA eğer bu kodla başvuru yaparsanız 1 ay bedava kazanabilirsiniz. ben de başkasının kodu ile başvurdum. hem ben hem kodunu kullandığım kişi 1 ay bedava kazandı.

edit: 4 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum.