bugün

düzgün hizmet vermeyen, rakibi olmadığı için bu sektörde istediği gibi at koşturan, en iyi yaptığı şeyi reklamlarla göz boyayarak kalitesiz hizmetini pazarlamak olan, altyapı olanakları çağın çok çok gerisinde olup her ne hikmetse bu alanda gelişme gösteremeyen, sorununuz olduğunda bilgisiz çalışanlarıyla sorununuza çözüm bulamayan bunlar yetmezmiş gibi gidip abuk subuk projelere üye olup bunlardan da para kazanmaya çalışıp bilgilerinizi satan (bkz: phorm) tekelci sözüm ona internet servis sağlamayacı şirket.
youtubeda video izlememi sıkıntılı hala getiren şirket. bakın bu görsel herşeyi özetliyor. http://www.pictureshack.u...iew_44016_ironmanson2.gif
An itibariyle sıçışlarda.
en ufak bir şikayetiniz olduğunda telekoma dilekçe yazın, domal deseniz domalıyorlar.
aynı şeyi onun anasına bacısına yapsak hoşuna gitmeyecek bi şirkettir.
sizden aylık 64 tl fiyat alıp 50 gb kotayı aştığınız taktirde hızınızı 3 mbps'e düşüren şirketimsi.
21.yy da yaşıyoruz arkadaşım oha ya.. 50 gb nedir?
(bkz: nitelikli dolandırıcılık)
ay sonu itibariyle taahhüt sürem bitecek olan ve sürekli çağrı merkezini arayarak bak kapatırım ha! diyerek tehdit etmeyi düşündüğüm bize internet sağladığını düşünen firma..

kendisiyle yakın bir zamanda ilişki mi bitirmeyi düşünüyorum ki şu anda arayış içindeyim.. thats all.
hak etmedikleri bir hizmet karşılığında hak etmedikleri bir para alan, adil kullanım kotası ile sizi kısıtlayıp ab'ye göz kırparken, aynı gün utanmadan size ekstra şeyler kakalamak için arayıp, kucaklamaya çalışan şirket.

lan ttnet! ben yurt dışında 63-64 liraya 4 günde bütün interneti bilgisayarıma indiririm lan! bu ney lann?
adil kullanım saçmalığı diye bir şey koymuşlar.

hadi koyarsın bir şey demiyorum ama 8 10 gb gibi düşük bir kota koymakta nedir ?

adam gibi 100 gb bir sınır belirleseler hadi bir nebze "adil" diyebileceğim.

saçma salak bir uygulama. umarım genişletirler ama sözleşme bahaneleri var.

superonline veya uydu net şart.
Her pakete Aralık ayından itibaren geçerli olmak üzere ortalama %10 zam yapan tekel. Sınırsız internetine kota koymakla kalmayıp çoğu zaman bu hizmetini de yerlerde süründürenlerin yeni alışkanlığı da 3-4 ayda bir zam yapmak olmuş.
daha iyi hizmet sunabilmek amacı ile yaptığı sistem çalışması minimum 26 saat süren sözde en iyi bilişim teknolojisine sahip internet hizmeti sağlayıcısı. sen de öl TTnet. senin de neslin tükensin.
reklamlarında oynattıkları "siz daha özgürsünüz arkadaşım" diyen martıyı tüfekle vurup eminönünde "tavuk döner ve ayran 1 tl" diye satmak istiyorum, ne biçim itici bir reklamdır o.

edit: martı eksiledi.
görsel
3 gündür windows 8 indirmeye çalışıyorum. 4. gün oldu, hala çalışıyorum. ota boka ağ hatası veriyor. sonra sövünce sövdü oluyor kardeşim.
sizin yapacaginiz ise soksunlar lan gerçekten diyecek baska bisey bulamıyorum amk. 3 dakikada bir net kesilir mi lan, sayiyorum amk muhteşem bi istikrar.
senelerdir kullanıyorum ve gayet memnunum.

bi tek ben memnunum ama herhalde. bilemedim.
eline geçirdiklerini sikiyorlar. tamam biz yattık bu bunların altına. suç bizde diyelim. ulan bari zevk alaydık. bırakın lan bizi amcıklar. beni yasal olarak zor durumda bırakmazsanız ananızı sikeyim. adamlar sabah akşam bizi takip edip ihtiyaçlarımıza göre reklam yapıyorlar. ne özgürlük var ne hız. ciddi anlamda bir pretesto kampanyası başlatılması gerekiyor bunlara karşı.
8mbit olan hızı asla kullanamadığım, max hızın 1mbit'in bile altında dolaşan internet sağlayıcı şirket. google bile bazen giremiyorum gerisini siz düşünün. şikayetimvar.com a şikayet girdim, 2 gün biraz düzeldi gibi sonra gene bozuldu. ciddi ciddi tüketici hakları mahkemesine başvurmak için sabrımın tükenmesini beklediğim şirket.

işte TTNET hız kalitesi: görsel
ttnet diye yazılır kazık diye okunur efendim.
hiç yılmadan hem cep telefonundan hem de ev telefonundan arıyorlar. kahrolasılar. işe yarayacak bir şey söyledikleri de yok.
en yakın zamanda batması gereken şirket.. sabahın köründe "2 kuruş" borcunuz var diye arayan şirket. allah belanızı versin.
ücret/hizmet oranı çok yüksek firma.
işin kötüsü tekelleşti iyice başka internet sağlayıcı yok amk.
tekel oldukları için millete iyi geçiren firma. ama internet hizmetleri iyi haklarını verelim.
Kaplumbağa ile kapışabilecek bir internet servisi.
çaktırmadan tarife fiyatlarını yükselten ve sonra "yeni yılınız kutlu olsun" diye mail atan kuruluş.