bugün

görsel

Küçük harf stiliyle trivago olarak pazarlanan Trivago N.V., otel, konaklama ve meta arama alanlarında internet ile ilgili hizmetler ve ürünler konusunda uzmanlaşmış bir Alman uluslararası teknoloji şirketidir. Amerikan seyahat şirketi Expedia Group, şirketin hisselerinin çoğunluğuna sahip.
Reklamlarda oynayan adamı neden kovduklarını anlamadığım otel bulma sitesi. Sahi o adamı kovup o yellozu neden aldınız? Açıklama yapın!
her reklamı başladığında reklamlarında ki kadını hipnoz olarak izlediğim firma. kadında nasıl bir sima varsa acayip bir güven veriyor bana.
uyguladığı agresif reklam politikaları gerçekten işe yarıyor. internetten ne zaman otel aramam gerekse ciddi ciddi bu siteye giriyorum. işlerini iyi yapıyorlar.
Opera browserin kolay vpn özelliğiyle tarihe karışmış şey. Ha zaten kullanmayı bir kere denedim, elim bookinge gitti. rezervasyon yaptırmıyor ki zaten. Manasız bir hizmet.
parayı çarçur etmede o biçimler. kızın reklamını da bayaa bayaa yaptılar. böyle üstüne bir de para vermek ayrı bir mizah konusu olsa gerek.
tv reklamlarını hiç yapmasalardı belki bu kadar kötü imajları olmazdı.
Galiba türkiye'ye ayırdığı reklam bütçesi ile Türkiye'nin tüm dış borcu tek seferde ödenir... Bu kurum olmasaydı türk TV'leri topu dikmişti valla. 7/24 tüm kanallarda her reklam kuşağında defalarca reklam verebilmek nedir ya?

Sadece fiyat kıyaslaması yapan bir site alt tarafı...
Trivagodan otel bakıp beğeniyorsun , aynı otele kendi web sitesinden ulaşıp fiyat alıyorsun, aaaaa o da ne fiyat trivagodan daha uygun.
Hatunu budum. Bulduğum kadar var. Ben beğendim.
Sadece sitelerlerdi fiyatları kıyaslayan bir site nasıl bu kadar tv reklamı yapabiliyor anlamıyorum. Tv reklamı yapmak bu kadar pahalıyken. Ne kazanıyor bu site bu kadar da tv reklamı yapabiliyor sabah akşam.
Heryerde çıkan reklamlarıyla iyice antipati yaratan firma.
Kararında bırakmak daha iyi olurdu sanki.
reklâmsı gürültüleriyle söğüşlenmeye devam eden, millete rahatsızlık veren abuk firma. neden ve nasıl söğüşlendiklerini söylemeye gerek yok. battıkça batsınlar.
itici herifi yollayıp çirkin bir kadını reklam yüzü yapan internet sitesi. evet.
reklam yüzünü ve şükürler olsun ki sesini değiştirmiş online turizm operatörü.

evet, internette çok otel arattım ama size hiç uğramadım.
bana aşağıdaki "geri çekilme oteli" isimli mekanda yer ayarlayıp ayarlayamayacağını merak ettiğim internet sitesi:

görsel
Arkadaşlar bu bir tür virüs olabilir mi?
International booking portal. Oyle diyorlar kendilerine. Tanitima geldiler otele tiklanmalarini gosteriyor kizimiz. Dedim ki tiki gec Rezervasyon oranini goster bana kiz kilit. Hala ama tik diyor sozluk sanki amk sitesi. Neyse bi de katilim bedeli istiyorlar yillik 1500 euro. Lan manyak misiniz amk? Booking gibi bir firma bile katilim bedeli istemiyor. Sen kimsin? Bi de komisyon orani minimum yuzde 20 bookingte bu oran minimum yuzde 10. Bir sorunu daha var oteller boost satin alip liste basi olabiliyor. Bookingte ise bu puan, komisyon, mevki gibi her seye gore degisiyor.

Sonuc reklamlari kadar kendi de tirt olan firma.
ısrarla,saçma fikirlerle kimsenin kullanmadığı umursamadığı bir zırvaya dönüştüler.
reklamın iyisi kötüsü olur, bunu hâlâ anlamayanlar varmış demek ki.
milleti saçma sapan yormakla kötü bir imaj edinerek başarı gelmez. yedikleri kazığı çıkarmaları artık çok zor.
ziyana uğradılar. beddualar aldılar.
ulan zaten hunharca reklam yaptı hem internette hem tv de daha ne kadar tanıtacak kendini?
booking'in kapatılmasını fırsat bilip reklamı basan tur şirketi. lakin fiyatları booking'in yanına yaklaşamaz. küvette sarı ördeğimle yüzerim de buraya para vermem.
yeter be 20 dk videoda 2 reklam koymak nedir aq.
ayrıca reklam geçilemiyoruda.
marketing bütçesi de bir yere kadar, azalarak bitmiş şirket
"otel mi?" sorusunun cevabıdır.
sanırım sonunda trivago reklamlarından kurtulduk.
Bu aralar eksikliğini hissettiğim şirket. Reklama paranız mı kalmadı ?