bugün

Her şeyi iyi güzel de 2 gündür şu şşehirdeyim, girdiğim hiçbir tekelde kırmızı chesterfield bulamadım. Ne yaptınız ibneler, stok mu yapıyonuz?
memleket gibi memlekettir.
(bkz: gözü kapalı akp ye oy verecek olan trabzonlu)
Gözü açık akpye oy verecek Trabzonlu.

Ayrıca bize heryer trabzon.
Akp'yle özdeştirilmesi artık sıktı yüzde 50 akpye oy veriyor faturasını trabzon'dan çıkarıyorsunuz.

Karadeniz'imin en güzel, milliyetçi illerinden biridir. Yobaz muhalefetliği yapmayın.
aklımdan çıkmayan güzel memleketim.ah şimdi olmak vardı,o toprağın kokusunu burnuna çekmek,o yağmurlu sokaklarında gezmek,o güzel doğa'yı,o güzel manzarayı doyasıya seyretmek,o hırçınca akan derelerin çıkardığı sese kulak verip hayallere dalmak,o güzel yaylalara;o güzel komlara çıkmak,o çimenlerinde çocuksu bir duyguyla yuvarlanmak,o tırpanı eline alıp otları kesmek,o tandırdan yeni çıkmış ekmeği sıcağı sıcağına yemek,o çayını boztepe'de manzaraya karşı yudumlamak,o güzelim uzungöl'de manzaraya karşı oturup saatlerce susmak.ah ulan ah;neyse az kaldı kavuşmaya...
Dolmuşlara entelektüellerin bindiği memleket. Aynı zamanda 45 derecelik açıyla denize bakar.
Yolunuzu kaybederseniz aşağı doğru yürüyerek sorunu çözebilirsiniz.

(bkz: denize sıfır yaşamanın iyi yanları)
Yagmur yagdıgında sokaklarında rahatlıkla yüzebileceginiz şehir.
lanet olsun saldırısı ile yine kötü etkilenecektir.

Yine hedef olacaktır. Yine hakaretler altında kalacaktır.
nasıl bir ruh halinde oldukları anlaşılamayan yerlilerinin yaşadığı kenttir.

Edit: futbol anlamında ki düşmanlık için yazılmıştır.
ben bu ilde park yeri için kurşun yağdıran gördüm. ciddiyim.
maalesef yine saldırı altında kalacak şehirdir, söylendiği gibi bir avuç şerefsiz, karaktersiz, fanatik yüzünden tüm şehri ve o şehirli olanları karalamak saçmalık olacaktır.
ancak bu şehrin insanında da sorumlulukları var, o şerefsizlere müsaade etmemeliler, onlara izin vermemeliler.
Gözümde diyarbakırdan farkı yoktur.
yıllarca ötekileştirilmiş, yok sayılmış hatta elle tutulur gözle görülür tek varoluş göstergesi trabzonspor ile de 2010-2011 futbol sezonunda mağduriyeti dibine kadar yaşamış ancak buna rağmen siyasi irade ile göstermiş olduğu anlamsız bağ ile ülke vatandaşlarının gösterdiği tipik tepkiyi vermiş sonucunda da bugünlere gelinmiştir.

buyurun bu anlattıklarımı dinlemek için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=9RmWAbPhV6A
Bazılarının annelerini güzel bir şekilde andığımız şehir. Çok güzel anıyoruz annelerinizi öyle böyle değil.
Köy olacak yer değildir. Evet.
bir galatasaraylı olarak söylüyorum. ben bunların amına koyayım.
At gözlüğünün çok popüler olduğu şehir. Bu gözlüğü takmayanına rastlamadım amınaqoyayım!
bu akşam fenerbahçe kafilesine silahlı saldırı yapan o şahsın en büyük zararı verdiği şehirdir,
eğer o şehrin insanları, o silahlı saldırıyı yapan şahısa gerekli tepkiyi gösterirse ancak o zaman herkesi susturacak şehirdir.
babamın 3-4 kez gittiği yerdir, sordum orası sıkıntılı bir yer diyor, ne sıkıntısı var dedim işte bir adres soruyorsun sorun çıkıyor falan diyor.
Memleketim olmasına rağmen bu akşam yeni yeni özelliklerini öğrendiğim o muhteşem şehir.
Mesela ne mi öğrendim:
1-) Bizim oranın taşları pompalı tüfek etkisi yaratabiliyormuş.
2-)Bizim orada silah ile vurulan Rizeli otobüs şoförünü üst düzey doktorlarımız sayesinde komaya girdikten bir kaç saat sonra taburcu edilebiliyorlar.
3-) Bir çok insanın çok fena zoruna gidiyormuşuz.
Neyse neyse anlaşılan pek bir sevenimiz yokmuş çok üzüldüm, he birde şey var şu klavyenin başında kendini insan hakları savunucusu veya adalet bakanı zannedip aslında Trabzon düşmanlığı yapanlardan dışarıda Trabzon'u gerçekten seven insanına saygı duyan çok daha fazla insan var ki bizde onlara sonsuz saygı duyuyoruz.
Ozledigim.
Çok.
trabzon valisi" operasyon basarili gecti, tebrik ederim guvenlik guclerimizi".
Bugün yasanan olayi saymiyorum bile, ülkenin tartismasiz en yobaz, kafasız insanlarinin yasadigi yerdir. yok efendim neymis, lazlarin kafasi atiyormus Cabuk parliyolarmis. Ulan sikerim o parlayan yapınızı sizin.

Elaziglilari terorist olarak lanse eden de bu amina kodugumun rumlarıydı.

siyasetinden futboluna, kahvesinden üniversitesine bir sehir boylesine yavsak olabilir mi ya.