bugün

şekerlerini değil çikolatalarını tatmalısınız.
antep fıstıklı çikolatası son derece müthiş kesinlikle tatmalısınız, siz de güzel olduğunu göreceksiniz.
fiyat performans oranından bakacak olursak oldukça başarılı bir çikolata markası.
Çumrada tesisi vardir.
Diger markalarin sutlerine gore daha guzel tadi olan sute sahip markadir.
Sekerdi cikolataydi simdi de sut isine girmis , daha onceden sut uretiyor olabilir belki ama bolgeselden yurt geneline yayilmayi hedefleyen pazarlama politikalari var . Donen reklamlardan anlasildigi kadariyla tabi . Bugune kadar ne cikolatasini ne sutunu denedim o ayri .
Torku Konyaspor geldi aklıma.
keşke reklam yapmasa firması.

bu kadar berbat reklam yapılmaz lan. gerçi şu an konuşyorsak reklam başarılı olmuş demektir ama gene de güzel reklam yapın arkadaş!
Nobre ? ne nobresi nobre başka abi no :1
türk markası ve üretimidir. desteklenmelidir.
çiftçi kooperatifi markasıdır.

artııı, yiyip içip taş başına çıkan vedat ali özışık yönetimindeki kayseri şeker fabrikası ahalisine de iyi bir kapaktır.
fidan diktik reklamı ile sempati kazanmıştır.
eskişehirli olmama ve yediğim içtiğim her şeyin eskişehir'in markası olmasına dikkat etmeme rağmen o ağızda dağılan bisküvileriyle beni benden alan bisküvi-çikolata markası.

hele bir frambuazlı çokofest'i var ki... aman sabahlar olmasın....
kötü reklamları dandik isimleri ile kalitesini gösteremeyen firma. bu kafa ile olmaz. özgün olun.
Ne üretirlerse alınması gereken milletin efendisi marka.

Evet, çiftçi kooperatifidir, sırf bu nedenle dahi alınmalıdır.

Sürülebilen kreması nutellanın eline verir bu arada.

Bir diğer nutella aletrnatifi için (bkz: sarelle)
yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı dediğim marka. desteklenmelidir.
özelleştirildikten sonra yıldızı parlayan ve çok çeşitli ürün yelpazesi olan firmadır.
Piyasada bulunan gıda ürünleri arasında en az kimyasal ve katkı maddesi kullanan firmadır. Ürettikleri toz ya da küp şeker piyasadakiler arasında en zararsız olandır.
Frambuazlı çikolatası bir harikadır, en bi sevdiğimdir.
son zamanlarda sözlüklerdeki yorumları okudukça ulan neymiş bu torku diyerek bir çok ürününü satın aldım. insanların abarttığını düşünüyordum ama gerçekten çok başarılı. özellikle bitter çikolatasına bayıldım.
Torku tam abartılacak kadar güzeldir. Yoğurdu da piyasadakilerin üzerindedir. Tebrikler.
küp şekeri diğerlerine göre daha iyi sanki.
ülker in yandan yemişi.
pide bitti reklam filmini educatedear'ın eto bitmiş'inden çalındığı reklama sahip firmamsı. ürettiği her mal başka firmanın markalarına benziyor ayrıca.
Çiftçi kooperatifi olan, "bu ülkede güzel şeyler de oluyor" dedirten imalatçı. daha gidecek çok yolları var ama, mesele yola çıkmak