bugün

şuan ders kayıtları nedeniyle en çok küfür edilen okuldur. Korhan pasinli (tüm bu kargaşanın sorumlusu) 2 ders alanların 2 dersini bile birbiriyle çakıştırmayı başaran efsane bir insandır çünkü. Kayıt sistemi sabahın 8.30'undan beri çökmeye devam etmektedir. heyy gidi Korhan, yine yaptın yapacağını, bugün milletvekillerinden, bakanlar kurulundan, trafikteki kadın sürücülerden, ibne hakemlerden bile daha fazla küfür yemektesin; bil istedim.
amerikan futbol takımına sahip takımdır. ne kadar iyilerdir bilmiyorum ama izlenimleri oğlum bunlar burslu inek çocuklar vuramazlar genellemesi oluşmuştur.
üniversiteler tarihinin en saçma üniversitesidir.
okuması zor ancak iş hayatına atılması kolay üniversitedir.
sebep basit senede 10 ay eğitim/staj gören , 1 ay yaz tatili yapan, 2 hafta dönem tatili yapan, 14 haftanın 12 quiz 2 vize 1 final 1 proje yetiştiren ve hala hayatta kalabilen öğrenci türkiye şartlarında çok çok rahat iş bulur da çalışır da.
Yıl içinde 3 dönemi olan okul.
haftanın 6 günü, yılın 11 ayı ders sınav cart curt olması hasebiyle "11 ayın sultanı" olarak adlandırılan okulum. okuması zor fakat bitirdikten sonra güzel avantajları olduğu için bi tarafımıza gireceğini bile bile gidiyoruz bakalım.
Kalitesinden ve arkasının sağlam olduğunu düşündüğümden dolayı devlet üniversitesindense burayı tercih ettim.
Umarım doğru karardır.
Matematik bölümüne 2015 yılında öğrenci almayan üniversitedir.
bu senenin sonunda burslu olarak bilgisayar mühendisliği bölümüne girmek istediğim(netlerime bakarak gireceğime inandığım) üniversitedir. burada okumakta olan varsa yeşillendirsindir lütfen.

üzücü bir şekilde gelen edit: ya seneye ya başka bölümdür.
okul ve yurt hakkında bilgi almak isteyenler yeşillendirebilir. uluslararası girişimcilik bölümü hakkında bilgi almak isteyenler de keza.
bilgisayar mühendisliği hakkında bilgi almak istediğim okuldur.
Burada okuyan arkadaşlar yeşillendirebilir mi dediğim üniversite. Sorularım olacaktı.
ceku balım sorun varsa yeşillendir.