bugün

herkesin çok iyi bildiği üzere tinder seks amaçlı bir uygulama. Türk erkeğinin durumu içler acısı...

Tinder hesabındaki profil fotoğrafına tuvalet kağıdı koyan bir sosyal medya kullanıcısı, “Erkekler kapatılsın” dedirtti.

https://twitter.com/yirmi...Sw4QJRV1p1D8OacA&s=19
Tinder’da gezen herife bakıp “erkekler kapatılsın” demek, ne alaka.. randevu evine gidip, “tüm kadınlar sex işçisidir” demek gibi bir şey.. pavyona gidip, “bütün erkekler angara batakhanesine gider” demek gibi bir şey.. neyi, kimi nerede ararsan, onu bulursun.

Düzgün kadınlar vardır, düzgün erkekler vardır; düşük kadınlar ve düşük erkekler vardır. Durum bu kadar basit..
Bende tinder kullanıcısıyim. Benimde kendi fotom yok yerine güzel alımlı bir kadın heykelinin fotosu var. Ama ben onu sevdiğim için koydum. Amacım başka değildi.

Ama onu gören neler neler yazıyor... inanılmaz.

Şu gözler toplumdaki gizli eşcinsellerin mi diyeyim yoksa biseksüellerin ne kadar çok olduğunu gördü.

inanın o kadar çok kişi var ki.

Yeter ki delik olsun kafası resmen. Yada 'ooo böyle bir çark varmiş. zevkliymiş. Dur bende ayak uydurayim' cilik inanılmaz derecede fazla.

Bir de çoğu kişinin resimlerine bakıyorum. Maddi durumu çok iyi gibi görünüyorlar. Gerçekten öyle mi yoksa amaç başka mi bilmiyorum...

insanlara kendimizi ve hayatımızi çok farklı şekilde gösteriyoruz. Sonunda ise gerçekler ortaya çıkınca işler değişiyor. Sosyal medya ve arkadaşlık uygulamalarinda sahtecilik Çok çok fazla. inanmayıniz sakın insanlara!!