bugün

the master olmamış. ahaha ulan o ney amk. ilk başta kapşonlu adam vardı uçuyo kaçıyo hırlıyo falan. dedik çok korkunç bişey çıkacak ama kapşonu bi indirdi. ağzımdaki çayı ekrana püskürttüm.

şunlardan:
görsel
http://www.google.com.tr/...&start=64&ndsp=25

çıka çıka şu çıktı şaka gibi:
görsel
(bkz: Shrek)
çatır çatır çocuk öldürebilen, esas kız kesebilen dizi.
sırf bundan dolayı bile kraldır.

ayrıca master gayette korkunç olmuştur.
https://www.google.com.tr...4-613-489.jpg%3B613%3B489
böyle mi olacaktı?
vampirliği yakışıklı, aşık asilzadeler kalıbından çıkaran, daha çok nosferatu (1922) filmindeki kont orlok tipindeki vampirlere yaslanan -bu sebeple de vampir efsanesine daha yakın olan- dizidir.
ilk sezon finaline yaklaşırken yan Konuları dağıtan fakat ana konuda birçok düğümü çözerek yoluna iddialı adımlarla devam eden dizidir.

Ayrıca "master" denilen elemanda bence stephen king uyarlaması filmlerdeki yaratıklara benziyor *.
herkes olmuş iyi güzel de bu doktor goodweather rolündeki herif kadar patates kafa, ruhsuz, suratsız, yeteneksiz bir insan evladı daha görmedim ben.
son birkaç bölümde sürekli master' la karşılaşmaları, köşe kapmaca oynamaları, yahudi' nin tripleri çok yapmacık geliyor.
gene de güzel sayılabilir, en azından vampir tiplemesi iyi.
fet ve alman favorimiz.
On Numara bir dizi. Walking Dead ile yarışabilir bence.
daha çok şunlardan olması gereken dizi.

bol bol koyun eliniz korkak alışmasın.

görsel
aksiyonu bol, the walking dead ayarında, senaryosu olmuş dedirten güzel bir dizi. çok fazla beklenti içine girmeden izlenirse keyif alınır. değişiktir. izlenir.
ilk sezon sonunda ana konunun çözülüp bütün meselelerin hallolacağını beklemiyorduk ancak yine de finalde bol hareket bekliyorduk. finali biraz zayıf kaldı.

--spoiler--
gus bu ekibe katılmayacak anlaşıldı. gus ile bu ekip bir yerde karşılaşacak ama nasıl olacak bakalım.

--spoiler--
2. sezonu acaba ne zaman başalaycak dizisidir.

???
insanı resmen geren, içine alan bi dizi. Öyleki enfekte olanlara üzülüyorum. Mesela son bölümdeki ihtiyarlara. Ya da alman ı görünce ürküyorum. Bana bunları hissettiriyor. Benim için de bu önemli zaten. Mantık filan bi yere kadar. Kaosu, insanların yapaileceklerini, ortamı iyi işliyor. Benzeri olan walking dead'in sadece ilk sezonu böyleydi.
Çok Fena bir dizi fringe gibi bir izlenim oluşturuyor o yüzden güzel dizi.
7. bölümündeyim gayet güzel ve akıcı bir dizi.
Süper bir dizi. Özellikle böyle gıcık olunan tip ben çok biliyorum diyenlerin hemen gebermesi çok güzel valla seviyorum bunu. Ayrıca hacer hatun ve elp. Karısı insana ah vah ettiriyor Allahım sen gör kulunu.
Üçüncü sezon amc nin meşgul olması sebebiyle 2016 da çıkacağı söyleniyor inşallah erken cikar.
Zombi ve vampir türünün karışımını görebileceğiniz yegane dizi tanesi.
(bkz: zompir)
'Zombi istilası' yerine vampirli olanını tercih eden güzel bir dizidir.
Yeni sezonunu dört gözle beklediğim dizidir.
Henüz fazla sezonu yokken izlemeye başlamalısınız.
Bu dizideki profesör Abraham setrakian ile zülfü livaneli'nin serenad kitabındaki profesör Maximillian Wagner’ı birbirine çok benzetiyorum. Eğer seranad film olursa, kesinlikle bu adam düşünülmeli Maximillian Wagner rolü için.
Dün başlayıp bugün normal akışına yetiştiğim dizi.

Efsane olabilir, yakın takipte kalmakta fayda var.

Sonradan gelen edit: olmadı.
Sıkıcı dizi.
Biriktirdim biriktirdim ve bugün 2.sezona başlayacağım artik daha fazla erteleyemem.

Çok güzel bir dizidir. Izleyiniz, tavsiye edilir.
Akici ve farkli bir vampir dizisidir.
Sezonun son bölümü, yine muallak bitti. Bence en az beş sezon çıkar bu hikayeden.
kitapları dizisinden çok daha başarılı olan seri.