bugün

ilginç bir kliptir. Hiçbir kesinti olmadan sürekli olarak akan bir kliptir. *
adamı kucaklarına aldıklarında sol tarafta duran ve adamın saçındaki bitleri yiyen herife hayran olmaktır.
dünyanın en sevimli ve tatlı şarkısıdır. şarkı dediğin bu kadar eğlenceli olabilirdi.
yeni alarm muzigim, evet amac uyanmamak
harika şarkıdır ama anlamını bilmemek en iyisidir.
http://www.youtube.com/watch?v=2pM2ph3nbnI&feature=related karaokesi çok eğlenceli.
sabah saatlerinde dinlenebilecek eğlenceli şarkılardan biri. klibi kesin izlenmeli.
bruno marsın, klibinde beş tane maymun maskeli adamla söylediği şarkıdır. Şarkı baştan sona bir odada geçer ve sözleri insanı rahatlatır.
Regl günlerinde dinlenebilecek iyi şarkılardan biridir. (bkz: Today I don t feel like doing anything)
eskiden her günümün iken artık pazar günlerimin şarkısıdır.
yataktan kalkarken mırıldanmaya başlanan şarkıdır. çokoştur çokboştur. ama dinlenir yani. amına kodumun maymınları ya.
tam bir hafta sonu şarkısı.
telefon melodisi yapıldığında, arayan kişinin telefonda bekletilmesine sebep olan şarkıdır.
bu şarkıyı her sabah dilime dolarım kahvaltı hazırlarken falan. mutlu olmaya çalıştığımdan mı yoksa her gün aynı boku yaptığım için o gün neden bi' sik yapmadığımı haklı çıkartmak için mi bilmem. az önce açtım youtube aracılığıyla. klibi falan izledim iki üç kere. ama nasıl eğlendim lan klibi izlerken. "maldanadam ve gerizekalı beş maymun yea" derdim klip için eskiden. nasıl bi' eğlence, nasıl yatasım geldi üç gündür uyumadığım yatağa.

neyse sonra kapattım işte şarkıyı. birazdan gidip aras kargodan valide hanımın gönderdiği kargoyu alıcam, ordan bi' okula uğrarım,
faturaları falan yatırıcam işte. belki ilkokul arkadaşımla buluşurum. pek de lazy day değil yani, boş işler.

not: iş bu entry tek el pantolonda girilmiştir.