bugün

absürd, bir o kadar da komik olan, yani çok çok komik olan dizi.
buradan izleyeceklere sesleniyorum: 2. ve 3. sezon harika. ekstra olarak 4. sezon 5. bölüm yerlere yatırır.
şu an komedi dizileri arasındaki en iyi denilebilecek, komik kelimesinin hafif kalacağı muhteşem dizi.
ilk 5-6 bölümü izledim de şu kadın olmasa da olur aslında. gerçi kadın olmasa olmaz zira dizide başka kadın yok. ilk iki bölüm denholm, ondan sonra şu richmond falan yan karakterler olarak iyi bir performans sergilemişler. richard ayoade'nin* o yarak gibi aksanına hayran olan genç, güzel, tikky, bilgili, yakışıklı kardeşlerimiz elbette çıkmıştır. kompiçuğa, oğuva. allah top etsin sizi.
mafya işine* karışan moss ve roy'un polise yakalanmamak için yol kenarındaki öpüşme sahneleri izlenmeye değerdir.
moss' dan gerçekten beklenmeyen bir performanstır.
170 kere izlesem yine sıkılmam yine sıkılmam bu diziden.
Suan 4. sezonunu oynayan gülme garantili bir dizidir.Genelde Bilgisayar müh,programlama,bilgisayar teknikeri gibi mesleklere mudahıl arkadasların 2 kat fazla gulmekten koptugu ingiliz yapımı bir dizidir,gülmek isteyenlere şiddetle önerilir
bir de how ı met your mother the offıce gıbı bu dızınınde yakında ıngılızlerden calınıp hollywood yapımı halıne getırılecegını dusundugum bır yapıt..
5. sezon ile devam edeceğini öğrendiğimde deliler gibi sevindiğim, über komik ingiliz dizisi. ingiliz esprilerini beğenmeyenler için bire bir, ön yargılarınızı kırıyor bu dizi. özellikle 2. sezon gerçekten muhteşem, 2, 3 kere izlemişimdir.
*en komik bölümü tiyatroda geçen, 2. mevsiminin ilk bölümüdür.

toplum içinde jen'den iki dakika ayrı kalan moss ve roy'un ne durumlara düşebildiğini görmemiz için birebirdir.

ekleme: link;
http://diziport.com/the_i...wd_2_sezon-izle/1_bolum/2

6:30'dan sonrasına gülmeyeni dövüyorlarmış.
her bölümü bir başka güzel olan dizi.
the big bang theoryden komik olamayan ama yine de hayvan gibi güldüren sit-com.
IT bölümünün başına teknolojiden dedem kadar anlayan bir kadının geçmesi ile başlayan olaylar silsilesini* anlatan ingiliz dizisi. şirketin patronu daha sonra değişip * oğlu oluyor . he bi de başroldeki zencinin saçı pacman ağzı gibi.
görsel
ingiliz yapımı oldugundan durağan bi soğukluğun sürekli hissedildiği dizidir.iki nerd bilgi işlemci ve bir de hiçbişeyden anlamayan hatunun müdahil oldugu temelinde bilgi işlem temali esprilerın yogunlugundan izleyici kitlesi edinememiş dizidir.izleyenler için şirketın patronu ve bonus saclı eleman moss'un zaman zaman yardırdıgı ama standardı aşamayan dizidir.
4 sezonunu da izlemiş biri olarak en çok güldüğüm hatta gülmekten nefessiz kaldığım bölüm 2.sezonun ilk bölümüdür.
bana göre the big bang theory'den de himym'dan da dağa eğlenceli ve komiktir bu dizi. ayrıca moss karakteri yaptığı her hareketle, söylediği her sözle güldürebilmektedir.
bu aralar torrent sitelerinde yana yalına aradığım dizi.
2x6 da fight club göndermesi yapan dizi.
kapatıp,açmayı hayat felsefem haline getiren,herkese tavsiye ettiğim bir dizidir.
Ayrıca, moss karakterini cam fanusta beslesen yeridir.
ingiliz aksanını sevdiğim, karakterlerinden birine sürekli gerizekalı beyinsiz diyip güldüğüm çılgın dizi. durum komedisi, absürt mizah anlayışı. yenir ki.*
3. sezon 3. bölümde roy un filmin sonunu söylemeye başlayan polise attığı tokat şahanedir.
4. sezon 5. bölümün sonunda bomba imha robotunun bir bombayı imha etme sırasında tam dibinde dururlarken.*
--spoiler--
-Robotta sorun çıktı.
+Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?
-hmm.Vista.
+Kesin öldük!
--spoiler--
stratejik planlaması gayet zekice yapılmış olan bir yabancı dizidir. önerilir.
eğlencili bir dizi olmasının yanı sıra, izlerken britanya'nın çok uluslu yapısını görmek mümkündür. roy irlandalı, moss zencidir. her ne kadar bilgi verilmese de jen kızıl saçlarıyla iskoç olduğu izlenimi uyandırmaktadır.
ilk iki sezonu efsane olan, 3. sezonu ile duraklamış, 4. sezonu* eh işte dedirten ingiliz yapımı komedi dizisi.
ingiliz sitcomu ayrıca benim dizi bitirme özürlülüğümü de yenmemde bana yardımcı olmuştur.
ingilizlerin de başarılı komedi dizisi yapabileceğini gösteren dizidir. ayrıca kurgusu the big bang theory ile örtüşmektedir.
sadece iki yıl sürmüş ingiliz yapımı 24 bölümlük über dizi. ilk üç bölümünü izledim. aha kendsini de buldum. ben de hiçkimse bilmiyor zannediyordum 2 sayfa yazılmış hakkında la. eheh. buldum ya çok sevinçliyim. evet. dizi izliyim ben. herkeş dizi izliyor ben de izlicem.

tadımlık: http://dizimag.com/the-it...on-2-bolum-izle-dizi.html

hepsini izlemeyin lan. bize de kalsın.