bugün

bir an önce yazar olmasını bekliyorum. Bando kiraladım, merasim yapacağım.

Edit: yazar olmuş, kendisini sevsemde sekizinci nesil olunca bir farklılık oluyor tabi.
bir yazar. ayıptır söylemesi. öyk.
kardeşlerin kardeşi. diğerinden daha çok seviyorum.
eğer doğruysa Allah başta ailesine ve sevdiklerine sabır versin sonra mekanı cennet olsun. umarım 2. bilge adam salih vakası değildir.
başımız sağolsun allah rahmet eylesin, ailesine ve sevdiklerine başsağlığı dilerim, mekanı firdevs cenneti olsun inşallah.
Insan bir acaip oluyor.
Allah rahmet eylesin.
böyle bir acımasızlık olamaz.

üstteki entry için söylüyorum bunları.
1.furkanla sözlükten tanışmıştık. Elimden geldiği kadarıyla yardım etmeye çalıştım ona ve ailesine.
2. Sözlüğe yazdığımdan 5 dk sonra kan ihtiyacının giderildiği haberini aldım ve sözlüğe bakamadım.
3. Sözlükte açıkca numara paylaşımı yapmak formata aykırı. Aynı zamanda sen ve senin gibi düşünen insanlar troll sanıp meşgül edeceklerdi.

ne desem bilemiyorum. nerede karşılıksız güven nerede samimiyet?
maalesef evet arkadaşlar kaybettik arkadaşımızı keşke dalga geçiyor olsam sizinle keşke ama maalesef kaybettik işte. güzel sohbetlerimiz, paylaşımlarımız oldu. Kalbi o kadar güzel bir insandın ki..
üzmüş yazar.

maalesef ki her insan ölecek yaşta...
şayet şu olayın sahte olduğunu öğrenirsem, jelatinden açılmamış küfürlerimi buraya editleyeceğim. gece karabasanın olacak edeceğim küfürler. yok doğruysa, o zaman ona göre bi edit düşünürüm.

Ve o müthiş edit: Şu işte kimin emeği varsa, kim böyle bir şeyi komik buluyorsa, buna kim çanak tutup burada insanların duygularıyla taşak geçiyorsa yedi sülalesinin taaa amına koyayım. öldüğünde tabutuna çakılacak civiyi götüne sokayım onun. tühh amına koyduğumun evlatları. sivilceli suratınızı sikeyim sizin.

zorunlu edit: ya ben 1 haftadır izindeydim, neden beni geriyorsunuz? ben 2 gün önce dağ evinde mangal yakan koca yürekli adamdım. şu düştüğüm duruma bakar mısın amına koyayım.
istanbul barosunun kaybettiklerimiz kısmında yer almıyor arkadaş. ya vaukat değil yada hayatta. tabi inşallah hayattadır.
Siz olmeyi bayilmak zannediyosunuz herhalde ne kadar cocuk cocuk isler bunlar
Yok kafa dinlemiste bilmemne de gec bunlari furkan efendi avukat olmussun ama insan olamamissin.
insan ister istemez seviniyor ölüm muhabbetinin doğru olmadığına ama ulan hiç mi tırsmıyorsunuz sevdiğim birine bir şey olur diye. Hayat bu dalga geçilecek şey var geçilmeyecek olan o hastane köşelerinde her gün ne kadar insanın umutları sönüyor haberiniz var mı umarım hiç hAberiniz olmaz allah akıl fikir versin kardeş ne diyeyim.
2 gün eve gelmedim ne çabuk öldün dediğim yazar.

şimdi büyük ifşa başlasın.

mutlu bana biseyler oluyo mutlu adlı arkadaşımız tam bir troll'dür. kendisi sözlükte yıllardır vardı. eski nicki converse de vermem'dir. bilenler bilir o dönemler bunla neler yaptığımızı.

tfurkanyildirim ise bir avukat arkadaşımızdır. işinde gelecek vadeden güzide bir insandır. ben iki gündür eve gelmiyorum. iş güç falan filan. bunlar ben yokken anlaşmışlar hadi trolleyelim milleti diye. yani olaydan ikisinin de bilgisi var. bir de (bkz: #36623790) bu entryde haberi olmadığını yazmış ahahahaha sesli güldüm.

avukat olduğuna inanmayan arkadaşlar ise bir garip her avukat istanbul'da mı olmak zorunda amk? kocaeli/izmit'ten bir avukat olamaz mı yani?

mutlu'yu biliyorum zaten böyle şeyleri daha önceden bana da yapmıştı. beraber yapmıştık pardon. ama furkan'ın böyle bişey yapabileceğini ilk başta aklım hayalim almadı. şaşırdım doğrusu.

velev ki sakına inanmayın bunlara.

edit: ayrıca bu arkadaş ölse bunu cennete alan bir tane tanrı çıkmaz o derece pislik yani.
adam avukat olmuş uğraştığı işlere bak, mesleğin kalitesi böyle böyle ayağa düşüyor işte.

edit: aman nolur gir tartışmalar, haspam.
görsel
eve uğramamış olmam, olayları birebir görmemiş olmaz zihninizin içindeki her bir troll tanesini bilmediğim anlamına gelmemekte. sizin kafanın içindeki ufak pirinç tanelerinde bile bu milleti nasıl trolleyebiliriz yazıyor.

ha bazı noktalarda da ''imam hatipler kapatılsın'' yazmıyor değil.
evet sana sana sana hepinize be. rezil iğrenç yaratıklar. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl trollersiziniz o tertemiz insanları? onlar bilgi istiyor, aydınlanmak istiyor, ifşa istiyor, meme istiyor. onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz. aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz...
Niye gebermedin lan.
Salih denen hiyar bu yolu açti.
Dinozor dede beni güldürdü salihe yasin falan okumus puhahaha.

gerekli tüm açıklama burada. ne oluyor sahi?
Neler olmuş neler, çok şaşırdım.