bugün

cinsiyet burc olayında çok farketmiyorsa benim kadın versiyonumdur. mükemmel ötesidir direk evlenin bunlarla.
kadınını bilmem de erkeği çok dengesiz oluyor(sevgilimden biliyorum).
eğer bir terazi burcu kadını mutlu etmek istiyorsanı ona aşık olun. Onun yanında olun. Onu koruyun. Onu olduğu gibi kabul edin ve dürüst olun ona yalan söylemeyin.(özellikle başkasına aşık olduğunuz durumlarda)
eğer onu aldatıcaksanız baştan kaybettiniz.
Eğer her konuda ve her durumda kendinden önce sizi düşünüyorsa size aşık demektir.
Eğer aşıksa her şeyi yapabilir.
Eğer size şapka kazak vb bir şeyler örmüşse bunu bir evlenme teklifi olarak kabul edebilirsiniz.
Eğer çok uyuyorsa sanırım hayatımın içine sıçıyorum dönemindedir.
Eğer durduk yere mutlu oluyor birden suratı asılıyorsa üzerinize alınmayın kesin bir nedeni yoktur. Sadece nasıl hissediyorsa öyle yaşar.
Ve en önemlisi eğer size sizden hoşlanmadığını açıkça belli edicek bir şey yapmadıysa sizden kesinlikle hoşlanıyor demektir
ve eğer size olan davranışlarını eleştirmeye kalkışacaksanız baştan vazgeçin. Rahatsız olduğu herşeyi açıkça dile getirmekten çekinmbycektir.
akrep burcu erkeğine her türlü yetmeyecek olandır.
hülya avşar, hadise gibi pekte anlaşılamayan ünlülerin burcu olan terazinin kadınlarını anlamak oldukça güç.
insanı ifrit eden kadınlar yay burcu ile kesinlikle anlaşamıyorlar. dengenin canına okuyan burç ben anlamadım yıllardır bu burcun kadınlarını.

(bkz: kız kardeş)
sadece ikizler erkeği tarafından çözülen hatunlardır.

terazi burcu kadını, kendini tanımak istiyorsa bir ikizler erkeğiyle birlikte olmalıdır.
kadını da erkeği de birdir.
(bkz: dengesiz)
tüm cinsiyetlerde yapılan genel araştırma ile "dünyanın en kararsız güruhu" ilan edilmişlerdir.

Not: onlar kadar "ne istediğini bilmeyen başka bir canlı türü olmadığı" gerçeğini yüzümüze vuran bu gereksiz araştırma için küçükköy kamyon kamyonet minibüs şoförler odası'na teşekkürü borç biliriz.
teomanın 'o' şarkısı bu kadınlar için yazılmıştır.
aslan burcu kadını'nın modifiyesiz hali.
eski sevgilimden bildiğim kadarıyla korkulması gereken kadındır.
Siz ne derseniz deyin her zaman güzel ve özel olan insanlardır. Siz onları çözdüğünüzü sanarsınız ama o size görmek istediğiniz insanı oynamıştır. Eğer ona kendisini gösterme fırsatını vermek yerine, onun size oynamasına sebep oluyorsanız baştan harika bir aşkı kaybettiniz demektir. Evet gazabından korkun; ama sevgisinden daha çok korkun. şimdi dağılın gidin!
anlayışlı ve duyarlı olan kadındır. bulunduğunda evlenilmesi şarttır.
geneli balık etli olduğunu sanan hatun topluluğudur. ya çok zayıf ya da şişmana yakın olurlar.

ikizler burcu erkeğini iyi anladıklarını düşünüyorum. sanırım bu yüzden birçok sevgilim terazi hatunu oldu. lakin tripleri ve egoları hiç çekilmez. hayır bunları ciddiye alan insanlar değiliz ama bir ortamda karizmanız, yanınızda bulunan hatunun kalitesine göre değiştiği için bu hatunlara dikkat etmenizde fayda vardır. sizi vezir etme şansı olduğu kadar aksi de mümkündür.

epey etkili konuşabilirler lakin bir ikizler erkeğiyle baş edemezler. onun dışında da fazla bulaşılmaması gereken burçtur. bir bakarsınız yüzüğü takmışsınız. hiç belli olmaz.
Denge gerektiren Dar ve yüksek alanlarda iişkiye girilmemesi gereken kadın türüdür.
(bkz: kendimden biliyorum)
tatlı tutkusundan hafif kilolu olurlar
üşengeçtirler
kendilerine güvenmezler fazla ama ister istemez dikkat çekerler
taş bebek değildirler, melek de ama akılları iyi çalışır
zarif ve kırılgandırlar
bir erkeğin çok çabuk ilgisini çekebilirler
ikizler erkeği gibi onları hep üzecek insana aşık olurlar
kolay elde edebilecekleri erkekleri hiçbir zaman tercih etmezler
ağlatacak bir erkek onları, daha da vazgeçemezler
müzik seçimleri iyidir, anlarlar müzikten, şiirden, edebiyattan
binlerce marka gezip birini seçmezler, genelde ilk giydikleri yakışır, hemen alırlar
alışverişi sevmemekten ziyade, ona zaman ayırmazlar
yapacakları önemli işleri vardır
her konuda fikirleri vardır ama söylemezler
nerede nasıl konuşması gerektiğini bilirler
ilgilenilmeye bayılırlar
isterler ki herkes onunla ilgilensin ama kimseye yüz vermesin
bir o kadar da bu olmaz
yalnızdırlar biraz da
çünkü olması gereken bayanların aksine susmayı bilirler
her boka atlayıp konuşmazlar, mantık insanıdırlar.
terazi burcu erkeğiyle beraber ''kararsızlık en büyük kararımdır.'' cümlesini kendilerine düstur edinmişlerdir.
severse, istesen de kurtulamazsın.
ikizler erkeğine aşık olur, vazgeçemez.
belki de beceremedikleri tek şey kin tutmaktır. bir çoğu kararsızdır. geneli zeki ve güzeldir. bu burca mensup güzel olmayan hatunların bile bi cazibeleri, çekicilikleri vardır. mantık insanı olmalarından mütevellit düşünmeden iş yapmazlar. ayrıca güvenilir ve sadık insanlardır. iyi ki varlar. *
kolay elde edebilecekleri erkekleri seçmezlermiş. *

çünkü kaçan kovalanırmış.
ilgi manyağıdırlar. ilgi manyağı.
terazi kadını = mutluluk ve huzur.

onlardan ayrılmak can sıkıcı ve acı vericidir. karşıma çıkarsalar yengeçleme dalacam.
En en en mükemmel kadın burcudur terazi. Ateşlidir. Fenadır. Candır. Kandır. Taştır. Kayadır lan hatta.