bugün

Buna Nick altını kapatma derler.

Rica ediyorum sözlüğe gelirken kullanma kılavuzu alın bi zahmet. Swh.
Yavaş bas şunların kuyruklarına tengir.
Zaten mecburen evdeyiz.
kuyruk acısıyla ciyaklayan çomar sesini kaldıramıyorum.
Uzun uzun yazmaya gerek yok.
Sağlık bakanını övme aşkı, sokağa çıkma yasağında elde poşet ekmek paylaşmalar vb.
Örnekler çoğaltılabilir ama lafım tamamı salağa söylenir.
Zeki olanlar zaten durumu anlamıştır.
danışmanlık teklifi gelmiş, sözlüktekilerin yüzüne bakamam diye reddetmiş!

haber kaynağımı gösteririm ama yanlardan tutup ayırmam.
chp belediyesine koştura koştura gitti eniştesinin zeytin bahçesi için teşvik alır da karnımı doyururum diye okkalı bir hastir yiyince şimdi chpye düşman oldu. ortada kaldı.
görsel
Ya bu adam politikacı mı ne her dedigine polemik yaratiyorsunuz,ne tartışması lan bu. Bu nicki hep siyasi görüşünü yargılayan kişiler sayesinde okuyorum.
takdir-i ilahi cilve-i rabbani.

eee ilmi yüksek ilmi.

adamla kim uğraşırsa 1 dakika içinde 4 eksi geliyor.

vardır bir hikmeti.
Tüm zeytinciler buraya, isimli feysbuk grubunun admini.
Yahu sizdede akıl yok. Benim yaptığım gibi yapın,donuza atıp rahatlayın.
Ne şeytanı görün,ne eüzü çekin.adamın ben Müslümanım diye bir iddiası yokki. Daha geçenlerde ben ölünce cesedimi yakın küllerini savurun dedi.müslüman,hristiyan,yahudi böyle bir vasiyet yaparmı? Bu şaman geleneği.
Entriyi sildimi bilmem. Ben okuyunca bunu donuza attım.
Ulan akp’li olan herkes akp’li mi kalacak?

Yanlış düşünmüş olamaz mı?

Yanlışları gördükçe gerçeği görmüş olamaz mı?
Ekonomi çok iyi diye değil daha kötü olmasın diye 2015 haziran seçimlerinden sonra akp'yi desteklemiştir.
Çok pişman olmuştur.
Sinir yapmasına gerek yok. Herkes hata yapar.
özelden la falan diyerek mesaj atıyor. Atatürkçü olduğu için şimdilik kendisiyle uğraşmıyorum.
Akıllı ol.

La.
https://galeri.uludagsozluk.com/r/2013424/+

yolun açık olsun paşam.
adama korkak diyenler de bu mekanda anonim takılan korkak klavye delikanlıları ne ismi bellidir ne cisimleri tengir budun ise zaman zaman resim atar orjinal twitter ini bile paylaşmıştı bir aralar ismi belli cismi belli korkak diyenler ise anonim kimlik takma adı altında ona buna çatan ancak klavyede atarlanan kişiler.
Bak yine 4 oldu.
tengire aklınca ayar verdiğini zannedenler. genelde ibneler oluyor bende basıyorum eksiyi o dört eksiden biri benim.
--spoiler--

tengire aklınca ayar verdiğini zannedenler. genelde ibneler oluyor bende basıyorum eksiyi o dört eksiden biri benim.

--spoiler--

Tengir atının yan nick'i bu demek ki.
kaliteli yazar olduğu içindir aktroller anlamaz.
(bkz: yılların birikimi)
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
farklı tarayıcılardan aynı hesaplara aynı anda girerek.
bir tek siz aktrollerin mi bi oda dolusu bilgisayar ve çalışanı var zannediyorsunuz. zamanında iddadan iyi para kıran tengir de bir çok kişiyi işe alıp sözlükte ve twitterda yazsın diye finanse etti.

hatta bi kaçına oyun bilgisayarı aldı arada mola verip call of duty oynuyorlarmış.
takdir-i ilahidir.
günlerce aylarca yıllarca değişmeyen gerçek.
Telefoncuya dert olmuştur.
BiRiSi BENDEN GELEN EKSiDiR. iSTERSE DESTAN YAZSIN ŞEYiMDE BiLE DEĞiL. EVET..