bugün

hadiseden bence evlenmeliyiz bu seneyi dinleten varlik.

(bkz: allah belani versin)
Kendi kendine gelin güvey olan kişidir. Sms gönderip kendi kendine sinir oluyor bu bünye. Ben cevap yazmadıkça daha da deliriyor küfüre başlıyor. Psikolojisi nedir anlayamadım hatta anlamaya çabalamadım.
kimisi şarkı dinletir bunların durmadan. bizim ev telefonuna dadanan sapık önce iki üç kez üflüyordu sonra da kibariye dinletiyordu.
artık bıktıran sapıktan kurtulmak için farklı bir yöntem denenir ve "ne olur bir daha beni arama" diye yalvarılır. sapık:s, ben:b

s: tamam ulan, bir daha seni arayanın Allah belasını versin..
b: (içimden) oh, çok şükür..

5 dakika sonra telefon yine çalar..

b: ne var?
s: az önce söylediğim şey var ya.. yarından itibaren geçerli...
benim telefon sapığım da üst üste bir sürü msj atmış, cevap alamayınca 8dk.lık videosunu göndermiştir.
artık bu sapıklar da aştılar kendilerini. utanmasalar görüntülü arayacaklar.
ama onlara da yazık, kimsesizlik başlarına vurmuş ki; böyle istenmeyen sülük insan katagorisine kendilerini dahil ediyorlar.
ben:alo
sapık:üzerinde ne var?
ben:anan var.
sapık:ay terbiyesize bak.
ben:anan iyi merak etme.haydi bye.*
jandarma aranır:

alo türk silahlı kuvvetleri mi;
silahsızım kuvvetlenmek istiyorum...

(bkz: sonunu düşünmeyen sapık kahraman olamaz)
x: alo iyi günler meteoroloji mi?
y: evet buyrun
x: allah cezanızı versin bu ne sıcak
y: ???
*
telefondan sonra en büyük icat.
uzun süredir, sesi, soluğu çıkmayan sapık türü.son günlerdeki vahşetleri görünce, kendisini özler olduk...
arayıp telefonda müzik dinleten tipleri de mevcuttur. ben de dinlerdim aradan da kıs kıs gülme sesleri gelirdi nesi komiktir anlayamadım. ona verebileceğim tek cezanın telefonu kapatmayıp faturasının kabarması olduğunu düşünürdüm.
-alöooo
+oyyyhhhh...ohhhhh
-alöooo? kimsiniz lan?
+ohh eahhişşğğaahh
-erkeğim lan ben...
+ohhhhhhh..uuyyyhhhh..ben de gayim zateen..ahhh
-ciddi misin?
+hea..neyse işim bitti benim hadşi kib. yarın bu saatlerde yine ararım ben.
-ne?
+hadi bye
-...
kimi zaman korkutur bu. yaklaşık iki üç haftadır gecenin muhtelif saatlerinde gizli numaradan gelen aramalarla uyanırsınız. karşıdan sadece nefes alış verişleri duyulur. anlam veremezsiniz "böyle tatmin oluyor herhalde" der geçersiniz. sonra tesadüf müdür nedir bilinmez bilmediğiniz bir numaradan mesajlar gelir ve mesajlarda adınızı da verir karşı taraf. öyle çok sıradan bir isminiz yoktur hat da kendi adınıza kayıtlı değildir vs. böyle saçmalıklarla uğraşacak enerjiniz de yoktur zaten.. kim neden uğraşır durur böyle boş beleş işlerle bir anlam veremezsiniz, hayatınıza ne kadar manyak olursa olsun bu tarz saçmalıklarla uğraşacak nitelikte insanlar da sokmamışsınızdır. hani kimseden şüphelenmezsiniz de. sadece huzursuz olursunuz.
polisi bile arayıp numaranız hala 155 mi diye merak ettim diyen insan modeli.yada buraya bir dürüm bir iskender 2 ayran kap getir tarzındada konuşmaları olabilir. yada kafadan bir numara sallayıp kadın çıkarsa ritimli nefes alıp verme yada üstünde ne var şeklinde sorular.adam çıkarsa merhaba yarışmadan arıyoruz bir laptop kazandınız tebrikler diyip sonra arıcaz sizi diyen sapık modeli.
küfür ettiğinizde sizi daha fazla küfür etmeye teşvik eden ve durumdan zevk alan gizemli mahlukat.
kahretsin ki dün yaşadığım bir olayı aynen aktarıyorum:
arkadaşlarla geçirilmiş güzel birgünün ardından lanet olası evde de herşey yolunda gitmekteydi.taaa ki özelden arayan o aptal mahluk arayana kadar!ilk sefer aradığında telefona bizzat ben baktım.hayatımda hiç tanımadığım bir ses ödevdi şuydu buydu bi dünya şey saçmaladı ve kapattı telefonu.ikinci sefer aradığında babam açtı bu kez telefonu.ve babama söyledikleri aynen şu şekilde "Kızınız ne haltlar yiyor,ne haltlar karıştırıyor haberiniz yok!" bunları duyan babamda bir çelişki..anında bana dönüyor ve bas bas bağırmaya başlıyor:"Napıyosun sen?neler karıştıyorsun?"ve bunlarla başlayan bir sürü hakaret,kafa ütüleme!!eğer eğlenceli birşey olduğunu düşünenler varsa böyle eğlencenin .mk!!diycek sözüm yok!!bunu yapanı bir bulayım bütün arkadaşlarım seferber olmuş durumda zaten!!!elbet bulunur!!
telefon sapığı: en sevdiğim film ne biliyor musun?
ben: bilmiyorum, bilmek de istemiyorum, kapatıyorum telefonu, arama bir daha.
Tekrar arar.
telefon sapığı: bilmek istemiyorsun ama ben söyleyeyim. en sevdiğim film, ayz vide şut(eyes wide shut demeye çalışıyor). Nikole kidman (yazılan gibi okuyor) ve tom Cruyso çok iyiydi o filmde.
Bu da böyle bir telefon sapığı anısı.
kahvaltıda telefon çalar ve;
anne: alo.
sapık: mck.
anne: nee ??
dıt dıt dıt dıııt.
-aloo iyi günler. biz türk telekom dan arıyoruz. acaba telefonunuza bir kere üfler misiniz?
+üfffhh
-ohh t.şşklarım serinledi! hohahöööhö!
(bkz: ersin karabulut)
sizi savcılığa veririm dememe inanmayıp ama sonunda savcılıkta karşılaştığım zavallı kişiler.
her zaman bilinmeyen numaradan arar. kızsanız işiniz zordur. (bkz: Allah kimseye göstertmesin hesabı)
telefon numarası değiştirme sebebidir bi kere.

arayıp orgazmik sesler çıkartan sapıklar artık çok demode.

şimdi arıyor adam, 'bi dakka şu an çok işim var 10 dakka sonra tekrar arıyacağım, yüzüne kapatmak istemedim' deyip kapatıyor telefonu.

sanki 40 yıllık arkadaşım.
tanımadığı numarayı arayıp alo alo orası neresi? demek..*
- tanimadigin biriyle neden konusuyorsun?
+ seninle konusmak beni rahatlatiyor.

(bkz: oha)
babanın polis olduğunu(!) söyleyip korkutmasıyla huzura erilir.