bugün

Lg alın kafanız rahat olsun.
Samsung almayin. Iphone alin pisman olmazsiniz..
Lg g4 veya g5.
Htc one serisi derim, beatsoudiooyeee.
Htc one serisi derim, beatsoudiooyeee.
htc der geçerim her bütçeye uygun telefonları var. arıza çıkartmamış 2. el leri de tavsiye edilir. en fazla hoparlör den ses az gelir 20 lira verir temizletirsin. onun dışında yazılımsal yada donanımsal çok nadir arıza çıkartıyor. en azından benim kullandıklarım.
samsung almayın da ne alırsanız alın.
sony çok güzel telefon ama iphone daha da hojdır.
iphone almayın da ne alırsanız alın. bir türlü ısınamıyorum şu telefona. Her şeyi sorun. Yıllardır iphonedan başka telefon kullanmamış arkadaşım en son dün telefonunu değiştirdi. Şu an o kadar rahat ediyor ki.
Microsoft Phone'dan şaşmayın tamam mağaza gelişmemiş lakin düşmelere çarpmalara çizilmelere karşı
Polat Alemdar kadar sağlam bir cihaz.
iPhone,iphone,iPhone.
Lg g2 serilerine bile bakabilirsiniz başaririlar bu konuda. Sonra şu yeni piyasaya oynamaya başlayan casper marka telefonlara bakin. Fiyat performans açisindan mukemmel nitelikteler.
500 TL altı

- motorola moto g
- general mobile discovery mini 2
- casper via v3
- HTC desire 516

500- 1000 TL

- xiaomi redmi note 3 Pro- 1000 tl altına bir amiral gemi performansı alabileceğiniz bir telefon. Antutu skorunun 70000'lerde olduğunu da söyleyeyim.

- meizu m1 note: çok iyi telefon, ilk tercih olabilir. Özellikle pil ömrüyle öne çıkar.
- lenovo vibe x2
- Sony Xperia z1
- lenovo p70
- Vodafone smart ultra 6.
- kullananların çok sevdiği Huawei g7
- Huawei ascend mate 7: 3gb ram taşıyan telefon 6 inç ekrana sahip büyük bir cihaz. Şarjı uzun gittiği ve ısınmadan akıcı çalıştığı için kullananları memnun ediyor.

Bu aralıkta Sony Xperia m4 aqua var ama kesinlikle almayın.

1000 - 1500tl arası

1- burada ilk sıraya Sony Xperia m5'i koyuyorum.
2- xiaomi mi4
3- lenovo vibe p1
4- Sony Xperia m3 compact
5- lg G3 ve g4 bu fiyatlara bulunabiliyor.
6- Sony Xperia C5 ultra
7- casper via v9
8- farklılık ve dayanıklılık arayanlara lg g Flex 2... işlemcisi soru işareti ama bu fiyata memnun eder.

1500- 2000 TL arası

Samsung galaxy note 5. Maceraya gerek yok.

2000 TL üstü

Samsung galaxy s7 edge.

Windows Phoneların yüzüne bile bakmayın. iyi diyenlerle de muhabbeti kesin.

Listeye iphone koymadım çünkü kullanmadım ama pil ömrünü sorun etmeyecekler için iphone 5 sonrası modellerin hepsi memnun eder. Yalnız kesinlikle iphone 6 almayın derim şimdi pek anlaşılmıyor olabilir ama iphone 6 arada kalmış bir model olarak kalacak. 6s alacaksanız fiyatı dışında eksisi bana göre yok, inanılmaz hızlı cihazlar. Ben Android kullandığım için bunlara yönelmedim.

Edit: GM 5 Plus eklendi.
Huawei ascend mate 7 eklendi.

Edit 2: GM 5 Plus listeden çıkarıldı. Şarj konusunda büyük sıkıntılar yaşandığı, malzeme kalitesinin düşük olması ve saf Android kullanmasına rağmen beklenen performansı verememesi nedeniyle tavsiye etmiyorum. Belki birkaç ay sonra sorunlar düzeltilirse listeye ekleyeceğim.
Edit 3: xiaomi redmi note 3 Pro listeye eklendi.
GM 4g listeden çıkarıldı.
BlackBerry'den uzak durun.
android'li adam gibi, ekranı sağlam, en az 16 gb bir telefon.

ne işiniz varsa görür. uygulamaların çoğunu da sıfıra getirebilirsiniz!
Samsung note serisinden bir telefon alın.
samsung'dan uzak durun pişmanlıktır.
iphone'dan başka telefona para verip telefonum var demeyin.
Samsung s3'üm var çıktığından beridir öyle böyle hâlâ çalışıyor.

Bunu önerebilirim. Sakallı kılıf da alınabilir yanına.
j7 veya note2 alın, sakın mega almayın. şarjı su gibi harcıyor bea.
kriterlerinizi bilin ve bir kriter sıralaması oluşturup o değerlere göre de bir cihaz havuzu oluşturup karar verin.
sadece "alo" demek için ios un 6s modeline parayı gömmeyin.
Genaral Mobile pismanliktir ben ettim siz tavuk.
(bkz: asus zenfone 2)
buyuk ekrandan nefret edenler icin ayfon se.
Akilli olun.