bugün

(bkz: eşkıya)
(bkz: hababam sınıfı)
(bkz: salako)
(bkz: sakar şakir)
no country old men (yaşlılara yer yok)
elysium ,21 grams(21 gram),biatiful...
Sherlock ( hem filmde hem dizide tekrar tekrar izlenebilir).
Canım kardeşim. Tarık Akan'ın hasta kardeşini hayatta tutmak için çırpınışları. Filmdeki adıyla Kahraman'ın o yüz ifadesi.. Biz bir de bunu küçükken izlemiştik, şu an bile ağır psikolojik travma sebebi.
mübalasız kemal sunal filmleri. halen izliyorum ve gülüyorum. benden başka da kimse yazmamış. bu konuda tekmiyim neyim.

edit: benden önce yazılmış. kusura bakmayın arkadaşlar. ama üstüne basa basa söylemek lazım ustanın filmlerini.
donnie darko'dur. en az iki kere izlenilmezse kafaya tam oturmayan bir film olduğundan tek seferle yetinilmez.
gol filmi 3-5 kez izlemişimdir.
(bkz: what dreams may come)
back to the future serisidir. asla eskimez etkisini kaybetmez ..
(bkz: the fall) daha dün 3. kez izledim.
unforgiven.
Çizgiroman uyarlamalarının tamamı
(bkz: Fantastic 4)
(bkz: Spiderman)
(bkz: Marvel s 666 universe)
yüz yaşında pencereden atlayıp kaybolan adam.
recep ivedik.
(bkz: şaban oğlu şaban)
Yesil yol.
leon the professional, yeşil yol, esaretin bedeli.
(bkz: Django unchained).
Amk nası bi kafam varsa, sinemaya girdiği hafta iki kere izlemiştim. Torrente düşünce de iki üç kere izlemiştim.
into the wild.
saving private ryan, dead poets society, shawshank redemption, senseless

bazen dünyayı aşıp, yukarıdan ona bakmam gerekiyor. bunun gibi klasikler yardımcı oluyor bu konuda. özellikle senseless'ı izlemeyene tavsiye ederim. yapıt olarak çok üstün değil fakat izledikten sonra illa ki duyu organlarınızın sağlamlığına şükrediyorsunuz.

http://www.imdb.com/title/tt0795463/
V for vendatta. 4 kez dublaj, 3 kez altyazılı, 2 kez de orjinal hali olmak üzere 9 kez izledim. Evet.
hababam sınıfı
tosun paşa
gulyabani.
the devil wears prada

neşelenmek ve can sıkıntımı gidermek için açar açar izlerim. kemal sunal filmlerinden sonra beni neşelendiren filmlerden birisi.
babam ve oğlum. evet.
Yüzüklerin efendisi, V for vendetta, geleceğe dönüş, esaretin bedeli, yerçekimi. Bunları boş vakitlerimde tekrar tekrar izlerim.