bugün

kimsenin görünüşüne bakip hakaret etmeye hakkimiz yoktur, ancak bu aşağılık zihniyet polise taş atacak derecede haddini bilmezdir
Tabi ya şu öldü bu öldü denilerek berkinin ölümüne sessiz kalalım yazık sizin ırkçı pislikleriniz yüzünden yazık. Sizin kafatascı zihniyetiniz yüzünden pkk oluştu zaten işkencelerde ölenlerin isyanından insanlar dağa çıktı yazık. Yine sizin zinhiyetiniz yüzünden ölmüştür onlar...
11 mart 2014'ten bu yana 5 yıl içinde sakıncalı bir zihniyet tarafından yetiştirilmiş bir çocuğun polisin özensiz davranışı sonucu gerçekleşen taksirli bir kaza ile vurulmasına rahmet okutacak vahşilikte ve hunharlıkta cinayetler işlendi.
1980'lerden beri doğuda 200 küsur öğretmenin keleşlerle beynine sıkıldı. Berkin elvan ile aynı sene, sadece 1 yaş büyük olan yasin börü akıl almaz bir muamele ile cesedi tanınmaz hale getirilerek katledildi. 10 yıl önce serap eser ve buse sarıyağ, bindikleri araçta masum bir sivil yurttaşken ve "hiçbir suçları yokken" katledildiler. Ve serap eser en korkunç şekilde. Yanarak..
Bizzat şu ülkenin geçmişinde doğuda güneydoğuda askere polise saldırırken ölen onlarca cehalet ve yanlış yetiştirilip kötü yönlendirilme kurbanı çocuk var. Akpden önce de çoktu sonra da. Bir çocuğun örgüt paçavraları arasında eline taş aldığı yerin ankara istanbul olmasının Diyarbakır şırnak olmasından bariz şekilde ayıran özellik nedir biri bana açıklayabilir mi ?
Ayrıca da ülkede bu tür ölümlere sözde üzülüp özde sevinen kesimin "borkon elvan olumsüzzdürr, unutma unutturma." Diye böğüren sikimsonik tipler olduğunu gayet iyi biliyoruz.
nedir şu ülkede berkin elvan bahane edilerek yakılarak onca bina ve aracı, çıkan provakatif olaylarda dhkpc militanlarınca vurularak öldürülen burakcan isimli genci, bir yıl sonrasında odasında rehin alınarak katledilen savcıyı bu kadar önemsiz ve berkin elvanı bu kadar önemli yapan ?
Irkçı kafatasçı zatlara batmaktadır yazık. Cidden kendini muhalif sanan çomarlar cidden yazık lan beyniniz de yoktur zaten.
Ben bir muhalifim ancak ben ölsem benim cenazeme kırmızı maskeli marjinal militanlar gelmez mesela. Benim anne babamın da "aponun heykelini diktireceğiz." Diyen bir herifle birlikte fotosu yok.
"Bir insanın kalitesi ardından onu ananlara bakılarak anlaşılır." Derler, aynen öyle valla. Zira ben ölüm yıldönümümde eli molotoflu yüzü maskeli tipler tarafından molotoflarla anılmazdım.
bir tek başlı büyük orospu çocuğu değildir.
tanınmamak için yüzünü örtüp sapanla polise saldıran pkk sempatizanı dhkpc itinin biri sonunda kafaya kapsülü yedi geberdi gitti.
tek kaşlı terörist kadar konuşulmadınız dağlarda şehit olan abilerimiz.
Hâlâ ekmek alırken öldüğünü zannedenler vardır. Yolda görseler ıyy keko diyecek insanların berkin elvan ölümsüzdür diye nara atmaları da ayrı komiktir.
fırın cennetine gitmiştir.
Cehennemin odunu olmuştur.
(bkz: zalimler icin yasasin cehennem)