bugün

ilgi çekmek için ortalığın amına koyan, başlık sıçandır.
çabuk sinirlenen yazar.
(bkz: bak yine sinirden elim ayağım boşaldı oyhşş)
uludağ sözlük'ün kalitesini düşüren trollerden biridir.
bir mahsuru olmayan durumdur..önemli olan yazarın düşüncelerini saplantıları olmadan halkla paylaşmasıdır..
(bkz: tek elle entry giren adam ın sözlüğü bırakması)

sözlükte inanç nabzını tutan yazarın işinin bitmesi sonucu yaptığı hareket.

ama baktım ki inananlar hakikaten inanıyor. inanmayanlar da aynı tavrını sürdürüyor. kimse inancından ödün vermiyor. aferin. bu benim sizi sınamamdı. artık görevim bitti. başka sınavlarda birlikte olmak dileğiyle. inandıklarınızdan taviz vermeyin.

hoşça kalın.

--spoiler--

(bkz: insanların inancıyla dalga geçen aptal)

kendi inançlarıyla dalga geçilince kızan aptaldır.

sen ona karışma, o da sana karışmasın. istediğinize inanın. ister inan, ister inkar et. bırak herkes istediğini yapsın. öyle insanları görünce dövesim geliyor!

bak yine sinirden elim ayağım boşaldı. oyhşş...

--spoiler--
halı saha maçında sert gelen topu avuç içiyle durdurmaya çalışan lakin avuç içiyle bileği birleşen ben; an itibariyle bu adamın ta kendisiyim.
(bkz: tek elle entry giren adam ın sözlüğü bırakması)

--spoiler--

sözlükteki her heteroseksüel yazar gibi, ibnemsi ortamdan rahatsız olup buraları arkasına bile bakmadan terketmesi.

evet, şimdi gidiyorum. ama bir süre sonra sizler için son bir yazım olacak. bekleyin.

bu yazı gerçekten de sizleri derinden sarsacak ve belki de dıştan içe hoplatacak.

son bir entry gireceğim. merak etmeyin canınız çok acımayacak. o güne kadar idare edin karşim.

bak yine sinirden elim ayağım boşaldı oyhşş...

--spoiler--
(bkz: tek elle entry giren adam ın sözlüğe geri gelmesi)

yazar özel mesajlarına dayanamayıp yaptığı davranış. sağ olun karşim. ben de sizleri seviyorum.
genelde diğer elinde dildo ile yazmakta olduğundan "oyş fena oldum" nidaları ile yazısını bitiren şey.
aklıma özgünün istiklal parçasını getiren şahsiyettir. bunun üzerine arkadaşımın "o da bi şey mi ben dilimle açarım" yalanını söylediği günü hatırlatan kişiliğin taaaaaa kendisidir. (bkz: özgün)

bu şahsiyetin entry girmediği eliyle yaptığı şeyler hakkında da çeşitli spekülasyonlar ortalıkta dönmektedir. aslında bu konu hakkında benim çok ilginç fikirlerim var ama bunu dostlarımla paylaşmayı daha uygun görüyorum. keza bu şekilde düşünmemi sağlayan sözlük yönetimine saygılarımı sunuyorum.
tek elini de alsın gitsin yazarı.
bir kolu alçıya alındığı için tek elle entry giren adam olabilir. belki de bir yazar, tanımam etmem.
sözlükteki ibnemsi ortamdan rahatsız olan heteroseksüel yazar.

nedir bu karşim? herkes ibiş olmuş. kendinize gelin hoptirikler! kim elini, tam diğeri oturacakken koltuğa koyuyor belli değil. ayıp! bi de hep aynı tür yazılar okumaktan bıktım. biraz özgün olun lan! elinize veririm kablosuz klavyeyi!

hay ben sizin nickaltınıza entry gireyim!

bak yine sinirden elim ayağım boşaldı. oyhşş...
bir eli işte diğer eli oynaşta olan yazar.
tek elden kastı hangi el merak ettiğim yazarımsı.

hani sağ ise sıkıntı yok ama solsa bilemedim yani... yoksa tam tersimiydi !...
diğer eli alçıda olan yazardır.
Gece 12’den sonra Ulu sözlüğün 99%u.