bugün

Gerçekten izlemeye değer bir filmse ve uzun süredir vizyona girmesini bekliyorsanız en mantıklı harekettir.
bazen güzel olabilir.
bir yerde oturup beklemek yerine yapılabilecek bir aktivitedir. ağlamanızın tutacağı bir filmse tercih edilebilir. komedi filminde yalnız hissettirir, güldüğünde yanındaki arkadaşına vs. bakıp komik olduğunu onaylayacak biri görülmez.
Çok şaşırılmaması gereken durum.

Film izlerken filmin kritiğini yapana, aaa gördün mü falan diyene uyuz olurum. 20 Kişi de gitsek sessizce filmimi izlerim. Sanırım çoğunlukta aynıdır. O zaman sessizce amaç film izlemekse tek başına gitmek ile bir tabur gitmek arasında fark yoktur.

Sevgiliyle gitmek yada çocuğunuzu sinemaya götürmek bunların dışında kalır.
Güzel oluyor, ben seviyorum. Kendine vakit ayırmak en güzeli.
Henüz hiç yaşamadığım ve arkadaşıyla içeriye gizlice Burger menü sokup yiyen biri olarak da pek eğlenceli olmadığını düşündüğüm durum.
En sevdiğim aktivitelerden birisi. Denedim, iki kişi veya fazla kişi gidince olmuyor. Yok olmuyor abicim. Şu yüzden olmuyor; anlatayım. Birincisi herkesin zevki birbirine tutmuyor. En son iki kız arkadaşımla gitmiştim. Soktular bi'tane cinli türk filmine. Komedi izler gibi izledik filmi. Hiçbir zevk almadım. Yine geçen başka bir kız arkadaşla gittik. Sully'e girdik. Lan ne güzel filme odaklanmışım, dalıp gitmişim güzel güzel, habire dürtüp duruyor. Yok sıkıldım, yok şu, yok bu. Bu bi'de bana filmde bir iki şey sormuş, ben cevap vermemişim falan. Ulan dedim sinemadayız, sus iki dakka. Yani içimden öyle dedim tabii. Odaklanmışım filme, şunun şurasında 2 saatliğine dünyadan kopmuşum, tüm şevkim kaçtı sonunda. Velhassıl olmuyor. Yine eskisi gibi tek başıma gidiyorum. Mis. Hele bi'de kışları gece 12.30 seanslarına girip, saat 3'te çıktığın zaman, üzerine de açık bir çorbacı denk getirirsen, oo tadından yenmez.
insan hikayenin içine daha iyi girer.
Yalnız olduğunda avut sende kendini benim gibi.
Utanmasam yapıcam anasını satim. yalnızım lan.
dünyanın en güzel eylemidir, sık sık yaparım.
bugün yapacağımdır. kendime acıyorum.

ne ara bu hale geldin ah benim şaşalı hayatım.
sıkıcıdır.
o kadar da kötü bir şey değildir. sonuçta film izlemeye gidiyorsunuz.
Çok beklediğim bir film olursa yalnız giderim. biriyle gidersin, filmi beğenmezse ağzını burnunu kırmak gerekir. risk almaya gerek yok.
hayatımda bir kez yaptığımdır. keyif vermedi.
Her zamanki gibi ben.
Mal gibi hissediyorum bunu yaparken.
Çok sıkıcı.
(bkz: ben)
cikista, film ile ilgili yorumlarini paylasacagin biri olmamasinin verdigi huzun disinda, keyifli olabiliyor.
bundan yaklaşık 15 yıl önce ekilmemden mütevellit doom'u tek başıma izlemiştim.

yalnız işin kötü yanı sinema salonunda tek başımaydım. bu nasıl olur demeyin sabahın 9'unda mass plaza'da in cin top oynuyordu aq. filmi izlerken arada bir arkama, koltukların altına falan bakmışlığım var. ama yine de iyi göt varmış bende sonuçta ilk doom oyunundan beri sağlam bir doom hayranı sayılırım.
günümüzde sinema sevişilen yer olduğu için bu çok normal olan eylemi gerçekleştirmek de sanki tuhafmış gibi bir hal alıyor.
En güzel vakit degerlendirme olayidir. Konsantre olmusken yorum yapan yok filmin akisina birakmissin kendini. Mis.
Çoğu zaman yalnızlıktandır ama takmayın siz efendim rahatça yayıla yayıla bir eleştirmen edasında filmi izlemeye bakın.