bugün

çok açık yazayım,

bir erkek ya da kadın tarafından tecavüze uğramak insanı alçaltmaz. aynı gemide, tecavüzcüsüyle, hırsızıyla, iyisiyle, kötüsüyle birlikte yaşıyoruz. tanıştığımız insan gerçekten iyi biriyse ve ona güven besleyebiliyorsak geçmiş defterleri açmanın hiçbir manası yok. hangimiz sütten çıkmış ak kaşığız ?
görsel kendi isteğiyle olmayacağı için normal biri sayıldığından evlenilebilir. her kadın için Allah korusun inşaallah derim ve umarım en kısa zamanda etkili bir ceza bulunur kadınları bu duruma düşürenlere karşı.
Kişisel düşüncem eğer seviyorsam evlenirim yani. Hem bu onun tercihi değil. Kim bu durumda olmak ister ki. Tabi evlendikten sonra ona geçmişini unutturmak ve geçmişini hatırlatmamak için dikkat gerekir. Bence mantıklı olanda budur.
Ha amk hem tecavüze uğruyor hem o suçlu. Tabi önemli olan onun sana güvenip güvenemeyeceği.
ben evlenmezdim açıkçası. kaldırmama böyle bir şeyi. kadın hatalıdır demiyorum ama onla yaşamak zordur.

düşün yani bu insanda travma yaratıyor, gece vakti kabus görüyor, bağırarak uyanıyor, ağlıyor, bağırıyor küfrediyor. o anı tasvir etmek bile beni yeterince hırpalar.
gözüm döner, kendimi kaybederim, ona bunu yapanı rahat yatırmam. akıl hastalarıyla yaşamak nedir bilirim ben. hastalıkları ara ara kriz gibi vurduğunda yüzünün aldığı şekli bilirim. kanıma dokunur ama bir şey yapamam çünkü doğal bir hastalıktır ama bu tecavüz sonucu olacağı için başkası var bilirim. gider bulurum yapanı, gebertirim. kaldıramam ben. hayatımı mahveden hem eşimin hem benim mutluluğumu hüzne döndüren o kişiden tüm umudunu alırım. o ağlarken onun güldüğünü düşünmek bile çıldırtır beni çünkü. kaldıramam. bana uzak olsun böyle hayat.
insanlığınız tecavüze uğradıysa ve dahi vicdanlarınız , eliniz çükünüzde bakır telle su buldum diye divane gibi titreşen o adam gibi göl kenarındaki ,şehirlerde amaçsızca aranıyorsanız, ağzınızdaki salyalarınızla insanları et gibi görürken siz hayvan gibi görünüyorsanız kendi şehvet aynanızda bırakın o tertemiz kızı kirletmeyin...
Adamlık. ne yani kendisi mi istemiş? yeterince iğrenç şeyler yaşamamış gibi bir de toplum olarak yargılamayalım bari. Hoş huyumuzdur her zaman tecavüz edilen tarafı yargılar, diğer tarafı affederiz. yasasından, toplumuna böyle de bir düzen işte. Bu düzene rağmen böyle talihsiz bir olayda mağdur bir kadını yargılamak yerine o kadının elini tutacak kişiye adam denir.
Tecavüze uğramamış kadından hiçbir farkı yoktur. Dırdır yapar. Sen beni artık seeeeee mü yosaaaan der. Çok değiştin sen der. Akşam eve erken gel der bir de gelirken yoğurt alır misiiiiiiiiim kocişim der. Özetle herhangi bir kadınla evlenmemek gerekir. Evet.
Gayet normaldir.
bunun en net öreneği müslüm baba dır.

http://www.hurriyet.com.t...m-okulu-biraktim-40494216
evlenmek istemeyenlere eksi atan orospu çocuklarını görüyoruz burada.

ben evlenmezdim. elbette hatalı olan kadın değil tecavüzcüdür.

kusmuk yemeyince kusmuğa saygısızlık demeyip, tecavüze uğramış kadını istemeyince kadına saygısızlık diyen gerizekalılar var.

ben, çocuğumun annesi olacak kadının temiz olmasını isterim, nokta. nokta amınakoyim nokta bu kadar net.
şurada duyar kasanların büyük çoğunluğunun reelde yazdığını yapmayacağını bilmek kadar kötü bir durum değildir.
Lan, sanki her tecavüz mağdurundan haberiniz oluyor?
Belki de evlendiniz bile!
iyi de oldu, sevin sevilin.
Kadınınızı mutlu edin.
Sözlükteki bazı gerizekalıları ortaya çıkarmış bir başlık daha. Tecavüze uğramış kadın evlenmek isterse her türlü evlenir(ki bu çok az bir ihtimal yaşadığı travmadan dolayı) yok kirliymiş yok bilmem neymiş bu saçmalıkları sorgulayamadan ruhunuz bile duymadan,o birtakım insanlıktan nasibini almamış varlıklara göre namussuz olan kadın,kızlık zarını diktirir ve yoluna bakar. Kimse de ne duyar ne bilir.Tıp çok gelişti uyanın.
Tecavüz etmiş olan kişiyle evlenmekten yeğdir.
anası sokak orospusu olan sakatların "temiz" bulmadığı durummuş.

çocuğunuzun anasını sizden önce de değil sizle evliyken zenciler düdükler umarım. bu da böyle bir duamdır. götverenler sizi.
bakınız parayla vücudunu satan bir kadın demiyor tecavüze uğrayan bir kadın diyor. yani kendi isteği dışında olmuş bir şey. çok şaaapmayın. evlenin seviyorsanız anlaşabiliyorsanız.
insani bir durumdur, orospuluk kahbelik etmemiş bir orospu çocuğu Irzına geçmiş. Allah kimseye kader etmesin ama evlenmeye mani değildir.
her konuda destek olup sımsıkı tutmayacaksanız sakın yaklaşmayın böyle kadınlara... ön yargılarınızı ve öğretilen yanlış düşüncelerinizi alıp uzayın o kadının yanından.
başlığı açan arkadaş sen gel bi yanıma sana ben kola ikram edeyim, ondan sonra konuşalım bu konuyu... töbeee.

Başınıza gelmeden insanların yaşadığı kötü olaylar hakkında boş boş konuşmayın, sahipsiz zigotlar....
Tecavüz eden ya da tecavüzü hoş gören erkekle evlenmekten daha hayırlıdır.

Ayrıca; eğer seviyorsanız ve sevdiğiniz kadını tramvalarından kurtarabilecek kapasiteye sahipseniz en hayırlısıdır. Sevginiz için çabalarsınız.

Aşk/sevgi içine girdiğin bir delik değil hayatı duyguları tutkuları paylaşımdır.
o kadın onca erkek arasından o psikoloji içinde size güvenip sizle evlenip üstüne üstlük size hayatının en kötü anını anlatıyorsa, dünyanın en şanslı adamısınız çünkü bir kadını hayata tekrar döndürdünüz tamamen olmasa bile bir erkeğe güvenecek kadar, kıymetini bilin efendim, sevin. koşulsuz, gönülden.
Kadının ruhuyla evlenen erkek için sorun olmayan detay.
kötüdür. inşaallah asla yapmayacağım bir şeydir. bir kere başkası dokunmuştur artık ona. bundan da ötesi bu kadında özellikle dinsiz ise ki tecavüze uğrayanların en az %80 i muhakkak böyledir, aşırı feminist duygular kabaracak, bilahare size evi zindan edeceği, çocuk verse verse 1 tane felan vereceği gün gibi ortadadır. Evi saadet yuvası değil de her an dikkatli olunması gereken bir mücadele mekanı telakki edecektir.

binaenaleyh sakın yaklaşmayın!
tecavüze uğramış kadın fetişisti sözlük liboş ve nonoşlarını ortaya çıkaran solcu turnusolu başlık.