bugün

din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin, katli vacip edilmesi gereken memeli türüdür.
insanlaşmamışlar tarafından evrim teorisi'nin kanıtıdır.
bir çok Türk erkeğine göre tecavüzün sebebi kadının açık giyinmesi falandır. Lan siz elalemin çuluna çaputuna karışacağınıza, insan olun da Sikinize sahip çıkın!
yalnızca kadınalrın değil erkeklerinde başına gelebilecek insanlık dışı durum.

[http://www.hurriyet.com.t...anet/17469297.asp?gid=381]
Sadece partnerinizle fantezisini gerçekleştirdiğinizde zevkli olabilen insanlık dışı olay, orospu çocukluğu.
kadınlara yapılmasından sıkılınıp cocuk ve yaslılara uygulanmaya baslanan igrencliktir.
bir insanın ya da toplumun istemediği şeyi ya da şeyleri ona zorla, izni ve özgür iradesine danışmadan yapmak ya da yapılmasına çanak tutmaktır.
ceza olarak hadım yerine kazığa otturtulması gereken iğrenç eylem.
insanlıktan çıkmış şerefsizlerin yaptığı o... ç...
elleri bağlanılarak, dayak atılarak, zorla, kız istemeden onla cinsel ilişkiye girmektir. şuanda bir kıza tecavüz etmeyi planlayan gençlere sesleniyorum;
annenizin tecavüze uğradığını düşünün ve kendinizi bu aptal düşünceden vazgeçirin. tecavüz iğrençliktir, insanlık dışı bir olaydır. tecavüz edenlerin hadım olarak cezalandırılıcağını duydum, umarım ülkemizde artık böyle şeyler olmaz.
rüyamda maruz kaldığım durumdur. Rüyası bile bu kadar tiksindirici olan bi olayın gerçeğini düşünmek bile istemiyorum...
Tiksindirici ve en utandırıcı eylem. Bir tek bayanlara karşı değil; kör ve sakat bir köpeğe de yapılabilir.
bazılarımız durdukları yerde öldüğünü söylüyor.
(dünya boktan, sen tamsın, kurduğun cümle eksik)
bazılarımızda eski yıpranmış bir hatırayı
korumak için apışıp kalmış bir çatı.
(sanki eline alsan, yapacaksın gibi.)
zevk alınmaya bakıldığı taktirde zevkli geçen hadise. (bkz: denemedim)
Dün akşam Ak Parti'nin chpye uyguladığı muamele olabilirmi ?
bir başkasının sahip olduğu şeye zorla sahip olmaya tecavüz denir.
(bkz: tecavüz yapana idam/#12524079)
Acıtır, öldürür. Kaçınılmazsa zevk falan alınmaz. Unutulmaz.
Yerine ölümü tercih ettirebilecek fakat ölümden sonraki en büyük acıdır. Elbette ki hayatın sonu değil ama birde hayatının baharında, karakolda ağlamaktan biçare hayatında hiç görmediği insanlara başından geçenleri anlatmaya çalışan bir genç kıza sormak gerek. "Tecavüz nedir?"
fatmagül'ün suçunu sorgulatan olay.
haneye,ırza, hakka, olan türleri vardır. en korkuncu şüphesiz ırza olandır.
bu suçu işleyenin kesinlikle hadım edilmesi gereken eylemdir.
ülkemizde hasta ruhlu pek çok insanın tahrik unsuru olduğu takdirlerde (mini etek giymek ya da evden kaçmak vb.) mubah gördüğü haklı saydığı insanlık suçu.
(bkz: 16 yaşındaki kıza 23 kişinin tecavüz etmesi/#13112760)
idam veya en azından hadım ile cezalandırılması gereken hemcinslerimden nefret etmeme sebep olan bir insanın asla yapmaması gereken -zaten yapan insan değildir- bir şeydir. bir erkeğin bir kadına verebileceği en büyük zarardır ne yazık ki toplumumuzda yeterince önem verilmiyor bu konuya yaptırım yok bundan da öte bunu çok ciddi bir suç olarak algılamayan zihniyetlerin temizlenmesi gerekiyor.

bu yalnızca kadına\kıza fiziksel anlamda zarar vermek değildir hayatını karartmaktır atlatılması neredeyse imkansız geri dönüşü olmayan psikolojik yaralar açılmasına sebep olur birini öldürmekten daha kötüdür bu bir kadını yaşarken öldürmek hayatını mahvetmek bu olsa gerek gerçekten düşündükçe hemcinslerimden iğreniyorum.

birde tv de sinemada bu konuyu bu kadar işlemeseler nesiller bunları izleyerek yetişmese belki çok farklı olurdu.
kaçınılmazsa zevk almaya bak.
idam cezasına sonuna kadar karşı olan biri olarak söz konusu tecavüz olduğunda aslında bazı kişiler için gerekli sanırım diye düşünmeme sebep olan durumdur.