bugün

-her şey ördeğin suçu efendim durduramıyoruz!!
-gibi!
bıçak kemiğe dayandı.
rte.

not: promter bozuldu.
bizim setlerde figüranlık yapardı/ duffy duck
bu olay üzerinden espri yapabilenlerin allah belasını versin!

(bkz: sade vatandaş)
"vak vak." ördeğin babası.
ördek böyle açık-saçık dolaşırsa ortalarda, erkek de tahrik olur, bu yüzden ördeklerimiz kapanmalı.

konyalı bir profesör
pkk lı piçlerin o ördek kadar değerleri yok gözümde. osman pamukoğlu
- allahsız herifler.

varyemez amca.
(bkz: don t torture a duckling)
(bkz: Lucio Fulci)
http://www.imdb.com/title/tt0069019/
- rızası vardı!
- Kırk yıllık yoğurtçuyum böyle kase görmedim.
tecavüzcü.
-iyi gitti be! (tecavuzcu bok) -bu mazlumlari savunmak icin dernek acacagiz. Bagislarinizi bekliyoruz. (donald duck) -gerekeni yapacagiz suclulari ortaya cikartacagiz. Cagiz cagiz. (kilicdaroglu) -ördek serefsizdir. tecavuzu elestiren serefsizdir. Yapan da serefsizdir. Aslinda herkes serefsizdir. Ama biz degiliz. (erdogan) -2012 yilindayiz. 12 yi at. Ne kaldi 20. Her gun bir ordege tecavuz edilse 10 gunde tecavuz edilen ordeklerin ayaklari toplami etti 20. E 20 arti 20 esittir 40. Kirkinci yilimiz kutlu olsun. (bahceli) -bu ordek dogum yapinca dogum parasi alacak miyim? (ordegin sahibi) -kizim yetmedi mi amk? (gelinin babasi) -nah ordan bir elanet geldu vuuuu! (kumesteki baska bir ordek) -ordege tecavuz eden bu mu? Gel seninle odamda goruselim. (cehennem zebanisi)
ördeğe parasını vermiş mi bari?

- varyemez amca
önce ördek başlattı abi.
-tecavüzcü
inşlah korunmuştur kuş gribi fln kapar. Belli olmaz yani
ördeğin ruh sağlığı bozulmadıysa sorun yoktur.
adli tıp
o kadar kuyruk sallar, yemek ararken kafayı suya sokup poposunu havaya dikerse olacağı budur. nerede yaşadığını sanıyorsun sen?
o kadar kıvırtarak yürümeseydi. adamın iştahını kabartıyor.
35 inden önce yapmak zinhar haramdır./ müritlerine 35 ine kadar evlenmeyi yasaklayan malum kişi.
Türkiye de ördekler teklif ediyomuş olum! ( Eric cartman )
böyle bir olayla dalga geçilmesini son derece yanlış bulduğum gevşek toplum eylemidir. kimsenin acısı bizimkinden az değildir.
sikerler oğlum hepimizi sikerler. /erkan can.
(bkz: hepimiz ördeğiz)
ben birşey yapmadım abi*. ördek başlattı. / tecavüz zanlısı