bugün

tc nin dogusuna gidildikce penis boyu ortalamasi artiyorsa bu cografi koordinatla degil o cografi koordinatlarda yogun olarak yasayan irkla ilgili bir durumdur.
zira kurt irkina mensup tc vatandaslarinin ortalama penis boyu hesaplansa turk irkindan olanlarinkine basacaktir*. ve hatta arap kokeni olanlarinki de benzer sonuclar verebilir.
(bkz: dağ havası yaramış)
şahin k : ula benim oğlan olunca onu mardine hakkariye yollayacağım
x : neden abi ?
şahin k : la orda büyüyüp yetişsin çocuk. Alet büyük, okkalı olsun * bakarsın rocco gibim olurda, çok fena para kırarız valla.
arı ırk ve farklı medeniyetlere dayandırılarak köklü geçmiş ve devletleşmiş toplum arayış çabasına getirilmiş belki de en anlamlı önermedir. şöyleki;
kürtlerin ataları zencilerdir. evet.
(bkz: guneye dogru gidildikce penis capinin artmasi)
şimdi bu provokatif konu başlığını açan yazar ne penis boyunu coğrafyayla ilintilendirmiştir ne de seyahat etmeyle. gerçi 'biz şööle bi pötürge'ye gidelim de kobra damarlansın' türünden espriler yapan arkadaşların bunun farkında olduğunu biliyorum. onların derdi bluevelve'nin pilini bitirmek.

ırkların evriminde coğrafi şartların etkisi olduğu su götürmez gerçektir. yalnız penis boyunu başka bir şeye bağlamak gerek. afrikalıların büyük penis sahibi olmalarını, çocukluklarında oyuncakları olmadığı için sürekli pipileriyle oynamalarına bağlayan bir teori vardı. çocukken biz de abilerimizden 'çok otuzbir çekersen malafat büyür' diye tavsiyeler alırdık. külliyen yalan, inanmayın. ayrıca doğu bölgelerinde erkeklerin şalvar giymesi ve buna bağlı olarak da pandülün içeride serbest salınım yapabilmesi, sıkılmaması rahatlıkla boy atmasına sebep olarak gösterilmişti. bu da yanlıştır efendim; sıkı pantolonlar giymek sadece verimliliği düşürür, kısır bırakabilir fakat ebatlarda değişim yaratmaz.
bir kısım yazar diyor ki 'soğukta su genleşir, kamışa da su yürüdüğü için soğukta büyür sıcakta kurur' bazıları da zencileri örnek verip aksini savunuyor. şimdi efendim öncelikle şunu bilelim ki 'zencilerinki araplarınki büyük olur' efsanesi çürütüldü. evet, fhm dergisinin yaptığı araştırmaya göre dünyanın en yaraklı adamları 19,2*cm ortalama ile danimarkalılar oldu. ulan ben de senelerdir bu viking hatunları neden folloş diyordum... aynı araştırmada japonlar da aklandı çünkü en pipililer pakistanlılar çıktı. demek ki neymiş; sıcaklık dalgayı uzatmıyormuş. türk erkekleri de yanlış hatırlamıyorsam 14.6 cm ile orta sıralarda yer almış bu araştırmada. biliyorum biliyorum, şu an hepiniz ' beni görmediler tabii... ehehe o ortalamayı 2 cm yükseltirim en az' diyorsunuz. ben de dedim...
şimdi bu araştırmaya bakıp da 'aha bizim dediğimiz çıktı, danimarka buz gibi yer. çocuğu koyduk' diye sevinmesin soğuk havacılar. kutuplarda yaşayan eskimoların da alayı düğme sikli çıkmış hacı. pakistanlılardan bir üst sırada yer bulabilmişler.

bu araştırmaya göre bölgelerin coğrafi şartlarının da mal varlığına herhangi bir etkisi olmadığını görüyoruz. şahsen ben neye bağlayacağımı bilemiyorum ve bilim adamlarına, araştırmacılara ' allah'ın işine karışılmaz' diyerek noktayı koyuyorum.
"kürtlerinki türklerinkinden daha büyük" demek isteyen zavallı bünyenin iddiası.
kot pantolon giymeyenlerin sayısının, şalvar giyenlerden az olmasıyla izah edilebilecek durumdur.
aslında bunu savunan kişiye nerden biliyon diye sormak gerek. (bkz: anladın sen onu)
eşek ve köpeklerin yürürken zorlanıyor olduğu yönünde geyiğe sebebiyet verebilen durumdur. haydar dümen'e somuşler "işlevsel olsun" demiş...
vardır böyle bir olay. istanbula gelmeden önce iç anadoluda yaşarken daha uzundu lakin artık içine kaçacak derecede küçüldü.
biz büyürken tabii şehir efsaneleri vardı, eşeklerle ve hayvanlarla cinsel ilişkiye girersen penis boyunun uzayacağına dair. inanan olurdu inanmayan olurdu. sonra biraz daha büyüdük, efsanelere eklemeler oldu, puştların (iki erkek arasındaki cinsel ilişkide aktif olan) (pasif olana ibne diyorlar) penis boyu daha büyük olur diye. biraz daha büyüdük, kunteper gibi kahramanlar vardı artık, penisiyle insanları kurtaran, sevmediklerini öldüren, herkesi zevkten uçuran. ama sonuçta sadece dergilerde yer almaktaydı. sonra biraz daha büyüdük, artık üniversitedeydik, araştırmalar , bilimsel çalışmalar şekillendiriyordu hayatımızı. öğrendik ki doğuda hayvanlarla cinsel ilişki normal karşılanıyor, öğrendik ki bazı doğu şehirlerinde eşcinsel ilişki normal karşılanıyor (isimlerini yazmayayım polemik olur), öğrendik ki bazı bölgelerde ensest çok normal, öğrendik ki batıda bazı bölgelerde eş değiştirmek ve grup seks normal. ama yargılamamayı da öğrendik, ve cinselliğin kişilerin özel hayatı olduğunu. dolayısıyla penis boyunun da kişiyi ilgilendirdiğini. bir erkeğin bölgesel penis boylarıyla ilgili yorumda bulunması için sanırım inanılmaz ateşli bir ibne olması gerekiyor. aksi takdirde nasıl bilebilirsin ki? yani tabii ki başka nedenlerle de görmen gerekebilir, ama kalkmış halini görmen için sanırım kaldırmayı ve indirmeyi bilmen gerekir. bir süre bu ülkenin askere alım muayenelerinde çalıştım, herkes çırılçıplak giriyordu içeriye, inik haller arasında pek fark yoktu. kalkınca da farklı olmasının tek tıbbi açıklaması spongioz dokunun daha esnek olması olur bu durumda, ama neden biyolojik bir evrimle sadece spongioz doku daha esnek olsun, tam tersine soğuktan korunmak için daha sıkı olması gerekir, bu durumda da soğuk yerlerde yaşayanların penis boylarının inik ve kalkık halleri arasında daha az fark olması gerekir. sonuçta ne farkedecek sanki, ben şimdi derim ki benimki 22 cm, seninki daha kısaysa belki bunu dert edersin, ama belki ben yalan söylüyor olurum, belki sen de yalan söylersin 26 cm dersin, o zaman da sana acırım, çünkü hiçbir zaman benim kadar zevk alamayacağını bilirim, boyu büyüdükçe tam ereksiyonun daha zor olduğunu ve zevkin azaldığını bilirim çünkü, ve tabii karşındakinin de daha az haz duyduğunu. ya da bilirim ki kadının zaten içine alabileceği kısım,o yol 14 cm, daha büyüğüne gerek yok ki zaten, 16 cm'nin ne kadar üzerinde olursan karşındakine o kadar az zevk verirsin ve sen de o kadar az alırsı, tabii gözü dönmüş bir abazaysan o zaman zaten yapacak birşey yok, eşekle kadını aynı kefeye koyacaksındır. daha yazılacak çok şey var belki ama, belki de şöyle bitirmek lazım sözü, italyanlarınki uzun olur, iranlılarınki kalın, italya sıcaktır, iran soğuktur.
hah bir türklerin mi pipisi büyük yoksa kürtlerin mi muhabbeti kalmıştı. hayır olduğunu kabul etsen ne yazar etmesen ne yazar. biz arapların penislerinin japonlarınkinden büyük olduğunu da biliyorduk. bende burda penis büyüdükçe beyin küçülmektedir dersem ve milletlerin tarihinden örnek versem ne diyeceğiz. o saylanmaz mı diyeceksiniz?
sonuç olarak boş boş entryler girmeyiniz, polemik olsun torba dolsun diye başlık açmayınız.
ortalarda böyleyse en doğuda nasıl olur bilemedim.
ayrıca;
(bkz: hepimiz melisa p yiz). *
ayrıca doğuya gidildikçe uzağa işeme kabiliyeti de artmaktadır. böylece hayatı sidik yarışından ibaret olan boş tenekeler ses çıkarmaya devam edebilmektedir.
sanırım emre aköz'ün derin ilmi(!) çalışmaları sonuncunda varılmış sonuçtur. malum sabah gazetesinin yılmaz ergenekon savcısı emre aköz bir vakitler elde mezura karış karış yurdum topraklarında penis boyu ölçmüştü ya o bakımdan!
penis boyunun uzamasına paralel verimin azaldığı da aşikardır.
batıdan doguya dogru arabistan a yakınlaşma sonucu degişiklik
(bkz: erzurum kokenli izmirlinin havasi)
türkiye'nin doğusuna gidildikçe yükseklik artar.
araştırmayı yapan arkadaşların emeğine saygı duyduğum istatistiksel veri. zira telefonla yapılacak türden bir anket olmadığından zor bir konu.
'kim ölçmüş' etkisi yaratan hede.
(bkz: götünüz rahat dursun herşeyi ortaya atmasın)
Japonlarla Çinliler'in Araplar ve Türk'lerden uzun bir penise sahip olmasını gerektirecek önerme.

Lakin helal olsun bluevelve diyoruz. Zira Melih Gökçek'e bğlanıp ayar veren o orospular bile becerememişti böyle bir araştırmayı. Sen becerdin ya. Saygıyla şapka çıkarıyorum sana.
reha muhtar: sen neden burdasın kardeş?

x : doğuluyum reha abi.

reha muhtar: eee, doğuluysan ne olmuş?

x : uzuyor abi, durduramıyorum.

reha muhtar: ne uzuyo efendim?

x : benim silah...tabanca... reha abi,

reha muhtar: o ne bicim alet öle?
çıkar bakiim, dur, şöle kameraya bi göster de herkes görsün!
(bkz: ağrı dağı nın etek altı)
doğuda kızların neredeyse hiç vermediğinde, evlendikten sonra da ot gibi cinsellik yaşadığından (ön sevişme olmadan, fantezisiz) bir boka yaramayan sav.

(bkz: genelleme sıçacağı)
(bkz: sıçmak öyle deil böyle olur)

ayrıca batıda beni gelip ölçen olmadığından şiddetle karşı çıktığım tez.