bugün

iyi olmuş ibneye. hiç taşak kokusundan parfüm mü olur?

kimyageri siktiredin de benim taşaklar şu an terli terli bi kokuyor anlatamam koklamanız lazım.
haklı durum. aynı zamanda taşşak konusunu kitap yaptığı için zamanında para cezası alan kimyagerdir.
güldürürken düşündürmeyen, düşündürmezken de bol bol güldüren haberdir.

ayrıca okurken bile iğrendim.

ama güldüm.

iğrenerek güldüm.

nihaha diye.
görsel
komiklik? düşündürmek?

üzerimdeki tek etkisi " vay amk mülayim ne andavallar var şu dünyada" tarzında oldu yazılan hedenin.

komik desen değil. haber desen değil. hede demeye bile gönlüm zor razı geliyor şu yazılana.
behzat ç dizisinin bir bölümüne ilginç bir yan konu olabilirdi.
Erkek organindan parfum yapmis bilim insaninin tutuklanma olayıdır.

görsel
şok şok şok! şak şak taşşak!

keşanda sahte rakı üreten kimyager iki gündür havaların ısınması ile birlikte çalışırken terleyen apış arasında oluşan küflü peynirin kokusunu aratmayacak taşşak kokusunun dayanılmaz çekiciliğine kapılarak "sikerim rakıyı anca üret üret milleti gebert" diyerek rest çekip istifa etti.

en azından taşşak parfümü ile dullardan iyi kar elde ederim diye düşünen kimyager ilk partiyi satışa çıkaracakken bir ihbar üzerine gözaltına alındı.

ihbarı yapan kadın; parfüm çok sikiciydi ben yıllardır sakso çekerim böyle koku görmedim, çok azdım kendimi evin kirişlerine kapı kasalarına sürttüm yine geçmedi kıskançlıktan ihbar ettim, dedi.

kaynak; (bkz: götüm)