bugün

fena bir karıdır vallahi , insanın ağzının suyu akıyor.
Bu yıl Günde 1 milyon dolar kaxanmış şarkıcı.
Kendisi çirkin, şarkıları daha da çirkin olan şarkıcı. Bir de şarkılarının klibinde bad girl olma havalarına giren kezbanlara benziyor orası da ayrı bir konu.
sesi, şarkıları, fiziği, gülüşüyle benim için iticilikte sınır tanımayan kadın.
görsel
görsel
görsel
gitarist, albüm yapımcısı şarkıcı ve söz yazarı olan 1,78'lik Amerikalı kişi.

1,78 olmasına rağmen Bradley Cooper tarafından reddedilmesi ise enteresandır.

Cooper'a şirin görünmek isteğinden midir yoksa gerçekten samimi olmasından mıdır bilinmez ama her konser öncesi 4 saat boyunca hayranları ile tanışması takdire şayan.
şarkısını mırıldanırken sol frame de ismini görüp hafif bi ürperme yaşadığım ecnebi şarkıcı.
Resource not found. Öyleymiş 40 karakter tamamlıyorum hani ondan yani.
bu karı insan değil ya. blank space şarkısından bile takip ediyorum, taş gibi hanım kızımız.
Güzel bayan. Allah sahibine bağışlasın.
güzel ama bana aşırı derece de itici gelen bayan şarkıcı. bu kız da acayip bi negatif enerji var...
evrime adeta kafa atan şarkıcı.

http://static.celebuzz.co...aylor-Swift-4-369x499.png
diyecek söz bırakmamış hatundur valla ne yazim dedim güzel desem güzel değil onunda üstü sesi desem aynı onu tanımlamak için yeni kelimeler icat edilmesi gerekiyor.
darwin in evrim teorisindeki en büyük açıklardan bir tanesidir.

işte bu hatun da maymundan geliyor, bizim türk kızları da.

yanlış yoldan mı geldiler lan bunlar yoksa?
bir erkeğin en büyük imtihanıdır.
güzelliği aşikar olsa da "ben güzele güzel demem, güzel benim olmayınca" kişisidir.
Buna çok güzel en güzel diyenin gozunun korneasını sikeyim. Ne var la bu karıda. Got desen yok meme desen yok. Kambur, boynu yamuk arasam daha birsuru kusuru var. Hele ki turk kızıyla kıyaslayanın direk beyin kıvrımlarını sikeyim.
ulan bu hatuna laf atan taş olur hatta örneği aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

http://alkislarlayasiyoru...aya-kalkan-el-tas-kesilir
out of the woods klibinde kendini yerden yere atan, uçurumlardan atlayan, denizlerde süzülen şarkıcı.

şarkıyı bir kenara bırakalım, klibi izlerken ''kadın dediğin böyle bir şey olsa gerek'' diye düşündüm.
Tüm dünyadaki twitter takipçisi sayısı 70 milyona varmış ve en çok takip edilen üçüncü kişi olmuş.

Galiba bacaklarını takip ediyorlar.
her okumaya bu erkek mi dediğim sanatçı.
Bacakları gerçekten güzel .
Yaklaşık dört yıldır takip edip hasta olduğum kadın. Günümüzde bu kadar tanındığına bakmayın eskiden country sanatçısıydı daha şirindi ve fazla tanınmıyordu. Sesi, kendisi her şeyi güzel olan sarı saçlı, mavi gözlü uzun boylu sadece boyum kadar bacağı olan bir amerikalı. Ayrıca genç yaşında 7 grammy almıştır. Halen başarıdan başarıya koşmaktadır. Youtube da en çok izlenen kadın sanatçı ünvanına sahiptir. Bu kadına anti olan erkek ılıktır bazı kızların kıskanması ise normal. Bu kadar güzel bir kadını bende kıskanırdım. Ve 15 şubatta 58. Grammy ödüllerinde yedi adaylık birden almıştır. Tek kötü tarafı türkiye'yi hindi zannetmesidir. Bu amerikalı, güzel 26 yaşında ki şarkıcı hala ülkemize gelmedi.
ilk çıktığında ne gadana efendi kauntri miyuzikçi bi gızdı sonradan içindeki oç ortaya çıktı..

Demekki her gızın içinde bir oç yatıyo..
görsel
aklıma bu fotoğrafı getiren kadın.