bugün

Türkiye.
vanuatu.
afganistan'dır.
Ben yeni zelanda'ya gitmek istiyorum.
Adamlarda 4 vaka çıktı ohal ilan etmek üzereler ahdhf.
Korumacı ülke iyidir. inş.
(bkz: kktc)
aklımda isveç var ama hadi hayırlısı bakalım.
Avustralya diye düşünüyorum ben. uzak iyidir uzak.
Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, izlanda, israil, Lüksemburg, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, Slovenya, isveç, isviçre , ingiltere.

ülkeleri olabilir norvec tercihim.
finlandiya, norveç.
Norveç elbette ama bizi niye alsınlar ki? başlarına dert.
irlanda'dır.
türkiye ye yakın ama yeterince uzak, avrupada ama kıtadan ayrı ada ülkesidir.
almanlar bile buraya çalışmaya geliyor, ekonomisi o kadar iyidir. dili ingilizce olduğundan neredeyse herkes biraz bilir. her yer iki katlı bahçeli evdir, o kadar çok ekilecek alan var ki bizim o bildiğimiz kayalar burada parayla satılır, kum kaya bulamazsınız.
havası çok güzeldir, yılın 9 ayı sonbahar 3 ayı ilkbahardır. sıcaklık en çok 1 dereceye düşer, en fazla 24 derecedir.. nufüs düşük, kızları sarışın ve kızıl. devlet mart ayından beri herkese aylık 1,450 euro veriyor, coronodan işsiz kalanlara. asgari ücretlilerin evinin kirasını veriyor, vergi almıyor, falan filan.

ama gelmeyin yeenim, çocuğğların ohulu olmasa biliyong mu biz de döneceez, türkiye coğğ güzel.
Hollanda, isviçre, kanada.
(bkz: arabistan)
norveç tercihim.
tabi ki;

(bkz: yemen)
tam bir refah ve barış ülkesi olan, doğal güzellikleriyle de göze çarpan afganistan.
Siyasal islamcıların olmadığı her hangi bir ülke.
hiç bir yere gitmek yok! ben ülkemi sokakta bulmadım araplara da yem edecek değilim! türk soyu çoğalsın,çoğalalım.
ukraynadır.

soğuk seviyorum.
Kanada Norveç isveç soğuk ve uzak neresi olursa.
almanya.
Estonya.
estonya degildir. 007 sizi oraya sutlamak icin olta atiyor.
benim 4-5 sene sonra tasi taragi toplayip turkiye ye yerlesme planim vAR. COK UCUZ ULKE DIYOR giden arkadaslar. 200 bin dolara guzel ev alirsin diyorlar. saka gibi.
Zanzibar.

Ciddiyim.