bugün

En son şehit olan arkadaşın eşiyle birlikte olmak gibi iğrenç bir başlık açıp, entryler girilince kendi entrysini silmiştir.
Bu da sonu olmuştur.
Sana troll demek, trollere hakaret olur. Trollüğün dahi bir şerefi var senin gibiler yanında.
Atların teptiği yazar.
hümanik yazar. hümanik olmak için belki de her şeyini feda etmekten çekinmeyecektir.
Tikiler için işte budur farz.
Türk kizlari tarafindan reddedilen kürt yazar.
kürtoğluyum ben eşek isterim marşıyla kandile koşan zat.
gerizekalı bir yazar.
tüm gün alevilere laf sokmaya çalışan muhtemelen 20 li yaşlarında cahil yazar. bunlar sokakta kedi kesilirler. bir kere davet etsen gelmeye götleri yemez. küçük çocuklardır. hayatında silah görmemiştir...
kürt düşmanı yazar.

sözlükte birinin feyki yazar. adı bende saklı. modlarla paylaşacağım. yakın zamanda silinecek. güle güle.

edit: modlar böyle devam ederse....
dindar, mezhepçi, kalitesiz, niteliksiz bir yazarımsı.
1984 entry girmiş ancak 1119 tanesi başlıktır.
Kişisel fikrime göre bu bir beceridir.
iyi yazmalar.
(#30224983) Bir entrysinde sanki 39 yaşındayım diye okuduğum yazar. Kendimden şüpheye düşüyorum çünkü entrylerine bakan 9 yaşında sanır.
nike yerine nixe ayakkabı giymek nasıl bir tercihse,harry potter'ı yüzüklerin efendisinden daha kaliteli bulmak da zevk meselesidir,tercihtir..saygı duyarım..

tanım : bir yazar
bir kısaltmadır çoğu kişi bilmez.
(bkz: tarzan)
dağlardan kopup gelmiş bir hewal.
249 kere eksilenen yazar. Sözlük rekorunu ele geçirdi sanırım.
sözlüğün eksi rekorunu egale etmek isteyen yazar görünümlü velet. eksileyin ruhsuzu.

(bkz: online olan 680 yazarın birden eksi vermesi)
eksi oy fetişi olan bir kardeşimiz..
http://www.uludagsozluk.com/e/30326268/
Nasıl bir düşünce yapısı var anlayamadım yazarı.
laikçilere dert olmuştur.
Kelime bilgisi sadece 3 5 kelime olan. Yerlerini değiştirip değiştirip kullanan yazar.
onune gelen yere laikcilere dert olmustur yazan yasinin daha kucuk oldugunu tahmin ettigim sahis.
sözlüğün açık ara en gerizekalı yazarı. silik yese de kurtulsak.
(bkz: bsg)
(bkz: o rus bu çocuğu)
Fena halde bakireliğe ve patlamış kızlara takık yazar. Sanırım ağır kuyruk acısı var.

Laikçilere dert olmuştur. (alıntıdır, anladı o.)
sözlüğün en iyi yazarı. amiral gemisi. lokomotifi. sözlük camiasının kompedanı. en mürekkep yalamışı , en tozunu yutmuşu. en bilirkişisi. en experti.

''tarz''.