bugün

Taçmin adlı yarışmacıya yazdığını düşündüğüm zat-ı muhteremdir. şöyle ki: nereye atlasa nereye zıplasa taçmin bak bak diye bağırmaktadır kendisi.
"biz bu gızlarlan var ya yarışma marışma gazanamayık" cümlesiyle akıllardan uzun bir süre çıkmayacaktır.
ailesiyle röportajhttp://www.acunn.com/haber/8579/taneri-bir-de-ailesinden-dinleyin
çok güldüm be:)
konuşmasından dolayı kendisinin 'Alaman' göçmeni olduğunu düşündüğüm acayip rahat bir insan.
recep ivedik karakteriyle çok benzer yönlere sahip kişican.

ikisi de çocuksu, ikisi de kaba, ikisi de patavatsız ve geveze, ikisi de başarıları hep kendine mal ediyor, ikisi de kin tutmuyor, ikisi de hiperaktif ve zaptedilmez.

edit: hayvanlar bana saygı duyuyor, onlarla iletişim kurabiliyorum demesi bu benzerliği doğrulamıştır.
(bkz: 3t gardaş)
- tefikkkkkkkk, çekici getir, yemin ediyorum ahtapot gördüm.

ahtapot dediği şey çük kadar deniz yıldızı çıkar, evde bir şamata. bu arada deniz canlısı görüp de çekiç isteyen dünyadaki tek insan da kendisidir herhalde.
her dakikası komedi bu adamın. yengece ip bağlayıp seslenir;

- hamza gel bakim... gelsene lan.
''Eğer okulda arkadaşları ona bir şey yaptılarsa o da onlara aynısını yapar, karşılığını verirdi; daha üç buçuk yaşında falandı.''

12,5 falandım olum ben
Olduğu gibi görünen, komik, eğlenceli, mutlu, vurdumduymaz bir kişilik. Survivör'in gülü. Aynı zamanda Nihat Doğan'ın papucunu dama atan yarışmacıdır.
son bölümde bildiğin öküzdür.
eğlenerek izlediğimiz hiperaktif oğlan.
yengeci hamza ile kanka olmuştur. ama yengeci ölmüştür.
kendisi kıbrıslı değil alamancıdır, kıbrıs'a eğitime gitmiştir.
bazen sevimli ama zaman zaman gızların hassas ayarlarını bozmakta da yetenekli. öküzlük etme gardaaaaaş!
nihat doğan' la bir araya gelmeden elenmesinde ne yaparsa yapsın arkadaş biz o zevkten mahrum olamayız.
survivor izleme sebebim.
sürekli ekşın yaşayıp gızlarla uğraşmasını ilgi ile takip ediyorum.
on numara yarışmacı. survivor insan belgeselinde yarışmacı olmayı kabul edip taner den şikayet eden yarışmacıları anlamıyorum. ulan beyinsizler ne işiniz var o adada. taner gibiler olacak ki reyting alsın, bizde ekrandan sizi izleyip gülelim.
Akıllı adamsın Acun.
an itibariyle yengece ip bağlıyarak gezdirmeye çalışan adını hamza koyan hiperaktif survivor gönüllüler üyesi. sonrada açlıktan yemek zorunda kalmışlardır hamzayı.

edit: özetiymiş.
kimi yazsam ya? http://www.youtube.com/watch?v=U3NPAAmjaeg
"avına bir köpek balığı gibi sinsi yaklaşacaksın, yeaaa..".

o olmasa survivor'ı izlerken kime güleceğiz bilmem.
gönüllüler takımına renk katan isim.
Kendini kısaca 3T diye tanımlayan survivor yarışmacısı. Hayvanlarla kurduğu diyalog son derece dikkat çekici. Bir anlamda Ace Ventura'nın yandan yemişi de diyebiliriz bu yüzden.
survivor ruhunu en iyi taşıyan kişi 55 gün adada çalışıp napacaksınız lan birazda eğlenmenize bakın.
geçen bölüm gidecek kişi oylamasında ''didem'i yazmıştım, geçen sefer de ceyda'yı yazdım. şimdi de taçmin yazayım. bence hepsi eşit bu gızların. hem ayrıca taçmin'e aşık olduğumu falan düşünmesinler yok öyle bir şey. aman neyse ne yazayım gitsin taçmin'i'' diyerek bence taçmin'e aşkını anlamadan itiraf eden çılgın.

oh yeahh.