bugün

görmek bakmak kadar günahtır diyerek son noktayı koyuyorum.
biz buna suçu meşrulaştırmak diyoruz. tahrik diye bir suç yok. kendine hakim olamayan insan var.
tahrik deyince aklına sadece cinsellik gelen abazan malların kurutusudur.

aynı mantıkla sokakta yemek yiyen de aç insanları tahrik etmiş olmuyor mu?
ya da elinde bir miktar para tutan biri fakiri tahrik etmez mi?

oturuyorsun açık havada bir yerde, yanında tanıdık biri var yeni evinin resimlerini gösteriyorsun. o sırada evsiz birini tahrik eder misin?

daha sıralanır bu liste.

kısaca kendini tutmayı ve çağdaş dünyaya ayak uydurmayı öğreneceksin.
Eğer kuştan ödünç alınmış bir beyin taşımıyorsanız, tahriğe rağmen, tacizin yaratacağı, hukuksal, psikolojik ve sosyolojik durumları gözönüne alarak, insan olmayı seçmek, geberesi duygulara pranga bağlamak en doğru ve insancıl harekettir.
şimdi tahrik var desem anında beni suçlayıp tecavüzcü damgası yapıştıracaklar. ama arkadaşlar, özellikle kadın yazarlara sesleniyorum, siz bile böyle kaslı, baklavaları ve adonisleri ortada olan, omuzları geniş bir erkek görünce ister istemez tahrik oluyorsunuzdur hadi şimdi saklamayalım. bizde işte aynı şekilde, tamam ne kadar medeni olursak olalım problem yok ancak ister istemez insan karşısında aşırı dekolteli ve cinsel organları belli oranda belli olan birini görünce tahrik olabiliyor bu gayet normaldir, asıl olmuyorsa sorun vardır.

emin olun ben tahrik olmuyorum diyen erkek bile tahrik oluyor, sırf gerici veya abaza damgası yememek için "yok canım ne tahrik olması biz gayet moderniz" diyorlar. bırakın bu işleri olm, hepimizde o organdan var, o organ yokmu, hepimizi ne yollara soktu. bari satış yapmayın destek olun.
Eee? Başka?

Tahrik olmanın bir kıstası yok ki? Gayet normal görünen sıradan bir kadından da tahrik olunuyor. Ulan açın şu twitter sapıklarına bir bakın milletin yolda yürürken fotoğraflarını videolarinı çekiyorlar gayette normal giyimli kişiler. Herif demek tahrik oluyor?

Ayak bileğinden tutun da babaanne corabindan bile tahrik olan adamlar var. Tahrik olmanın bir kıstası yok.
tahrik olmak taciz kadar suçtur diyen cahiller için hizmet.okuyun ;

http://www.evrimagaci.org/fotograf/81/7269
(bkz: Herkeze varda bize yokmu yavruum)
tahrik sanal, taciz fiziksel.

seksi bir kadın fotoğrafına "ne güzel" deyip geçilebilir, banyoya gidip mastürbasyon da yapılabilir. sokağa çıkıp tecavüz edilecek kadın aramak sapık olmayı gerektirir.

taciz tahrikten doğuyor olsaydı bütün erkekler elleri skinde taciz edilecek kadın arıyor olurdu, durum böyle değil. Demek ki, arıza sende...
en az değilsede aşağı yukarı öyledir. bu aralar herkes ayrı bir abazan arkadaş! kimin neyden tahrik olduğu belli olmuyor. tahrik edeni tahrip etmek en mantıklısıdır.