bugün

sevgi pıtırcığı kürt üzerinde silah taşıyor. silah ne ? insan öldürme aleti .

tabi bu kürtler böyledir. onlar öldürünce delikanlılık onurlu mücadele oluyor.

(bkz: yılmaz güney)
Ilginc bir modeldir. Mumkun degil lan boyle bir sey. Sadece istanbul disindayken ya da nadiren silah tasidigim icin midir bilinmez sanki tabanca bana dayiyormus gibi hissediyorun. Eskiden kabadayilar ozel cep diktirirmis adamlar rahatini bulmus.
Komünist mal dir.
Basi beladadir.
özel harekatın götüne pamuğu tıkıyacağı maldır.
Çok affedersiniz ancak kürttür. Götünü taşla silerken heyecana kapılıp tabancayı unutmuştur.
tuvaletten çıkardığı boklu tabancayla kafasına sıkıp gitmek isteyen kürttür. bu kürtlerde hiç hijyen, temizlik derdi de yok. insan bari ölürken temiz gitmek ister.
tabancasını helada unutmasının sebebi, lağımdan beter pisliklikte olan leş kıçını saatlerce temizlemeye çalışmasıdır. kanalizasyon patlamasından daha beter sıçan bu terörist kıçını temizlerken silahını geçtim adını bile unutmuştur.
emanetine sahip çıkamayan maldır.
içindeki kurşunları unutmamış sa şanslı maldır.
ben yaklaşırım ona.
Akla gelince güldürür. Evet.
Bazı insanlar gözünde olan gözlüğü arar. Insan beyni sürekli tekrar ettiği şeyleri unutma eğiliminde olur ve otomatik olarak yapar.

Eski silahlar full çelik olduğu için 1 kg nun üstünde bir ağırlığı varken bugün kompozit malzemeden üretilen silah grubu hele de subcompact denen ortalama 600 gramlık bir silah belde taşındığı durumda varlığı hissedilmeyebilir.

Yani unutulur onu diyorum.
Başın beladaysa birde....
Akıl almaz işler.
(bkz: silâhı tuvalette buldum)
sorumsuz tiptir. insan tabancasını unutur mu?
Babamın arkadaşıydı bu keriz hem de anarşinin şov yaptığı yıllarda. Tabi direk meslekten şutingen. .
görsel
galiba helada tabanca ile fantazi yaşıyordu asil türk evlatlarını görünce aklı çıktı bu terörist kahpe çocuğunun sonra apar topar kaçerken içine aldığı silah helaya düştü.
nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça.