bugün

Ciğerlere zarar verir.
Harika bir sigaradir.
Bir yerden dumanı çekerken bir yerden dumanı bırakmaktır.
Haz verir.
milletimize özgü bir ritüeldir. hem bok hemde sigara dumanı, eyvah eyvah. hiç çekilmez sonradan girenler için. teklikeli.
benim şahsi fikrim güzel oluyor ve eminim bi çoğunuz yapıyorsunuz bunu.
Bana göre sigara içen neredeyse her insanın yaptığı durum.Ev arkadaşlarımın hepsi yapıyor.Kim sigara içiyorsa böyle yapıyor.Şaşırtıcı hareket.Daha mı zevk veriyor acaba?
Bu dünyadaki en zevkli anlardan biridir. Ve sonrada izmaritin bokta söndürülmesi vaciptir. Alaturkada yapılmazsa racona ters olur.
mantıklıdır. çünkü sigara boşaltım sistemini hızlandırır.
Pantolonu çıkararak girmek, yanında birde sigara. Hele birde şarjım varsa mis.
Şu hayatta mutlu olduğum nadir anlardandır. Aklıma geldikçe bu başlığı canlandırmayı kendime görev bilirim.
hep yaparım, tüttürmeden olmuyor.
Dünyanın en iğrenç aksiyonlarından biri herhalde. isteyen kendi evinde istediğini yapabilir ama herkesin kullandığı ofis tuvaletinde vesaire yapıldığı zaman kafayı yiyorum.

Hele birde asansörde sigara içen cahil cuhele tipler var ki onlara ekstra ayar oluyorum.

Not:sigara kullanıyorum.
yaşama renk katan güzel eylemlerden biridir.
Sigarayı bıraktım adiler. Nefis bir eylemdir nefes gibi, kalp atımı gibi...
Sicarken sigara içmenin bağırsakları çalıştırdığına dair isviçreli bilim adamlarınca test edilmiş ve onay almıştır. Düzenli olarak sicmadan önce sigarami yakar, sicarim. izmariti de gotume sokarim.
Kahvaltıdan önce içilir, sonra da içilir.yemekten sonra, çayla, kahve ile, malum şeyden sonra,kantinde, kahvede, kafede içilir içerimde. Hatta tylolhot la bile içmişliğim vardır. Ama sıçarken içmek nedir abi nasıl bir karmaşa nasıl bir çıkmaz denedim beceremedim.saygı duyuyorum arkadaşlara. Üstadlar.....
Hele pantolonuda çıkardıysan üstüne üstlük birde şarjın ve WiFi bağlantın varsa, keyifli dakikalar seni bekliyor demektir.
isviçreli bilim adamlarının sıçarken metabolizmayı hızlandırdığı ve daha rahat sıçmamızı sağladığı gerekçesi ile tavsiye ettigi eylemdir.
Bağırsakları çalıştırıp sıçma işini kolaylaştırır. Zevklidir.
Oooo en sevdigim.

Izmariti de pipi ile klozet kapaginin arasindan attinmiydi tmm.
bok kokusunu ciğerlerine kadar çekmektir. bir nevi bok içmektir. evet.
Tuvalette yapılan en güzel eğlemdir.
Bir süre sonra sigarasız sıçamamanıza sebep olabilecek eylem.

Dikkat edin.
Bir süre sonra her sigara yaktığınızda sıçmak istemeyle sonuçlanır yapmayın.