bugün

müthiş bir keyiftir. sigara dumanıyla bok kokusunun çılgın dansına şahit olduğunuz olaydır. tabi bööle söyleyince biraz tuhaf oldu da yine de buna yakın birşeydir.
hareketi hızlandırır.
Daha kolay çıktığı rivayet edilir.
yurt arkadaşlarımın yapmaktan gurur duyduğu benimde onlardan sonra tuvalete gidince kendimi sinirden siktiğim eylem.
kendimi pavlovun köpeği hissetmem neden olan alışkanlığımdır. zira yakmadığım günler, sıçamıyorum da.
üstten alıp alttan vermektir. sıçma olayına keyif katar.
Ölmeden yapılması gereken 10 şey listesinde ikinci sırada yer alır. Bir taraftan vücudunuza duman girer bir tarafınızdan birşeyler çıkar. Giren-çıkan dengesi sağlamak amacıyla yapılması gerekir.
hep yaptığım.
B.k kokusu ve sigara kokusu,

ımm o ne fantazi o.
Okurken bile midemi bulandiran olay.
bazı öğrenci evlerinde tuvalette çakmak bulunmasını sağlayan bir alışkanlıktır. hemde iki tane. daha önceden bir tane varmış. bir keresinde o çakmak tuvalete düşünce bokunu sigara içemeden gidermek zorunda kalmış! buna önlem olarak iki tane koyuluyormuş.
(bkz: yoooh hııaamına goyim)
Türk insanının bilinçaltında tuvaletin ilk kullanım amacı sıçmak değildir dostlar, sigara içmektir.

Hatırlayınız lise zamanlarınızı o okul tuvaletinin geldiği hali. e haliyle beyninizde sanıyor ki buraya sıçmak için değil sigara içmek için geldik.
Bu yine iyi ben tuvalete sigara kahve eşliğinde sıçmaya gidene bile rastladım . Iyyyy . O nasıl bir fanteziyse artık .
Küçük şeylerden mutlu olan insanlar için müthiş bir zevktir.
mükemmel haz verir.
bağımlılığın doruk noktası.
sıçma sürecini hızlandırır.
Yalan söylemesin sigara icenler ,resmen zevk alıyorlar bokla karışık sigara icmekten,ne anlam verebildim ne anlayabildim Aq.
bok kokusunu bastırır.
Sıçarken sıkılan insan aktivitesidir.
çok güzel bir eylemdir.. hele alaturka tuvalette tadından yenmez.
yaşanmadan ölmemek gereken bir hazdır.
güzel bir müzik eşliğinde çizgi roman okuyarak yapıldığı taktirde, hepsinin kesişim noktası olan o birkaç saniyelik süreçte bu dünyada cenneti yaşatan, mutuluğun formülü nedir diye soranlara birkaç eklemeyle "budur" dediğim eylem. Bu zevki asla yaşayamayacak olanlara acıyorum.
ilk dumanı çektikten sonra ilk bokun deliğe düşmesi dünya üzerindeki en güzel 3 şeyden biri,muazzam haz.
kokuyu tolare etmek için kullanılan etkili bir yöntemdir.