bugün

deterjanın üzerindeki yazılar bu şeylerin başında gelir. mesela ben kendimi nasıl kaptırdıysam başladım okumaya herşey bitti üstümü giyindim son kalan yeri okuyup öyle çıktım. yok böyle bir şey ya.
(bkz: telefon)
(bkz: kıl)
eğer banyo ve tuvalet birlikteyse buhardan hafif sararmış olan fayans aralarına "amına kodumun çocukları ne biçim alçı kullanmışlarsa sarardı hemen" diye söverek sıçılır.
kişiye göre değişebilecek geniş bir alandır...

sıçarken beden gücü gerektiren sporlarla ilgilenmek...
sıçarken resim yapmak...
sıçarken edebi metin yazmak...
sıçarken beste yapmak... *
fayansları sayıp .mühendise küfür etmek. (bkz: bu olmamış amuna koyum)
telefonla konuşmak.

+ alo kamil
- buyur abi benim
+ altılı yapcaz söylüyorum ııııhhh yaz bak
- noluyo abi
+ dur dur geliyo... ııııhhhhhıhh
her şey olabilir. nacizane ricam sözlük olmasın. kokuyor valla.
(bkz: uykusuz)
(bkz: psp)
(bkz: bağlama)
(bkz: gitar)
sıçarken en meşgul olan şey kafadır. meşgul olunan şeyler ise gün içindeki ipe sapa gelmez 1001 farklı olayın analizidir. kafam rahat yapamıyorum bu işi...
lavaboyu ciflemek. *
(bkz: alet)
büyükada'daki evi satsam mı diye düşünmek.

(bkz: espri çalmak)
(bkz: sıçarken başlık sıçmak)
kitap okumak. evet ben çok kitap bitirdim klozette. hatta tuvalet biter ama ben kitaba daldığımdan ayaklarım uyuşuncaya kadar öyle kalırım. kültür böyle bir şey işte.
en çok yapılan şey düşünmektir. sıçarken felsefe yapmak en çok yaptığım şeydir doğrusu.
-lan oğuz amk şimdi biz dünyada yaşıyoruz, dünya güneşten kopmuş, güneş nerede ? uzayda. uzayın başı, sonu ? yok. e allah yarattı desek, allah'ın başlangıcı? allah hep ordaydı desek, uzay da hep ordaydı amk... ( sıçmaya devam, löp löp löp )
(bkz: başlık açmak için tuvalete giden yazar)
cep telefonunda king ya da pişti oynamaktır efendim *
(bkz: msn)*
küçükken; tetris

şimdi; sigara
sigara içmenin en çok tat verdiği zamanlardan şüphesiz.