bugün

kalem oynatamayan öğrencinin yarasını deşendir. var bi keramet heralde, hele ki boş kağıt vermeyi tarz haline getirmiş adamların bile ikinci kağıt modasına kapıldığını gördükçe iyice işkillenmeye başladım artık. benim bilmediğim ne biliyosunuz olm, bana da söyleyin?

not: "onu da mı boş bırakcan eheh " gibi yersiz şakalar yapmayınız, bozuluyolar.
sınıftaki insanların oha inek daha ne yazcak şeklinde tepkilerini çeken öğrencidir.
geleceğin yazar adayı.
etrafındakilere yuh dedirtmeyi seven ve bundan tatmin olan öğrenci modeli.
ukala olmasın da istıyorsa 100 sayfa ıstesın. kendını begenmıslerı hıc cekılmıyor bu tıpların.
5-6 klasik soru görünümlü yaklaşık 45-50 sorudan oluşan sözel, bol şekil çizmeli ve formül çıkarım ağırlıklı bir finalde kimseyi şaşırtmayacak öğrencidir. ama ne zamanki 4. kağıdı ister o zaman şüphe oluşur kendisi hakkında.
Büyük puntolarla sınavını tamamlayan zırtodur.
tepki alan öğrencidir.

http://g1206.hizliresim.com/y/p/8d23f.jpg
Yazıları 72 punto büyüklüğünde yazıp aralarında 3 er cm boşluk bırakan öğrencidir.
kuru sıkı sallayan öğrencidir. hocam bak ben bunlarıda biliyorum diye bildiği ne varsa kağıda aktaran inek olmayan boşa kürek çeken mal öğrencidir.
sınavda zorlanıyorsanız, zorunuza giden kişidir.
gıcık olursunuz. herşeyin sorumlusu oymuş gibi görünür gözünüze.
yazılıdan önce çalıştın mı lan sorusuna yok ya kitaba bile bakmadım diyen ve 2. kağıdı istediğinde maşallah bakmamışın yalayıp yutmuşun denilen kimsedir.
bilgisayar kodu yazma ihtimali olan öğrenci;
begin
dim dongu1 as integer

2. sayfa
do while (vs vs vs)

çünkü baya bir sürer bu; hele 45 dk yetiştirmeye çalışıyorsan.
+ hocam kağıdım bitti.

- olum bak git.

+ hocam bokunu çıkardınız artık.

- ne dedin sen.
çaktırmadan 'hocam şekilim de ben hı amımakoyayım' diyen öğrencidir.
Eğer o kişi yanında oturuyorsa ve sen daha ilk cümleciklerini yeni yeni yazıyorsan panik olmana sebep olabilir.
acayip psikoloji bozucu yanları vardır.
sınav anında bir kaşık su ile hayatlarına son verilmek istenebilir.
sınıf ortalamasından bile daha düşük not alacak öğrencidir.
etraftan kötü bakışlara maruz kalacak öğrencidir.
edebiyat sınavında soruyu yanlış anlayıp cevabını da ilk kağıda yanlış yazan ve silmeye üşenen dolayısıyla 2. Kağıdı isteyen öğrencidir.
söve söve bitiremediğim öğrencilerdir.
genelde 50-60 arası almalar da tuhaftır.
hukuk fakültelerinde 14 adete kadar istediği gözlemlenmiş öğrencidir.
bir başkası ise; ceza hukuku hocasının "0.5 almak için 5 sayfa yazı yazmana gerek yok" söylemine muhatap kalan öğrencidir.
Quizden 2/5 aldı,şahidim.
cevaplarını bir kağıda sığdıramayan, laf kalabalığı yapan öğrencidir.
üç ihtimal vardır;
1-yazısı büyüktür.
2-ölümüne sallıyodur.
3-konuya hakimdir.yardırıyodur.