bugün

blu tv'ye geçtikten sonra gözle görülür bir değişim var. dizinin kalitesi epey artmış durumda. oyuncular bile son iki sezondur çok daha iyi performans sergiliyor.
Cio ile özgürün ölümünden sonra dizinin kalıp değiştirdiğini falan söyleyip herkesi tekrar etmiycem ancak şunu farkettim ki bu adamlar adananın eğri orhan lakaplı bir gayrimesrusunun hikayesini anlatıyorlar ve her sezon gerek özgürün gerek savaşın giydiği kıyafetleri ve saç sakal yapıları google da bu adamın farklı dönemlerde çekilmiş fotoğraflarını andırıyor örneğin özgür ölürkenki bıyıklı hali ve savaşın büfenin önündeki adamlara sıktığı kaprili tişörtlü hali eğri orhanin başka başka kılıkları şimdi ana konuya gelecek olursak cihat biz kardeşlerimizi o canlarini koydu toprağa diyor daha ilk bölümde ve 5.sezon itibariyle yine değişmiş bir savaş görüyoruz aralarındaki husumeti bilemem ama diziden çıkardıkları adama bile böyle ince bir gönderme büyük akıl işi he bi de mahallenin sonunu merak ediyorum ne cengoyla burakgil adam ne gökhan ne cabbar hepsinin sonu bok yolu gibi duruyor.
dolu dolu ilerliyor. komedi dozunun biraz daha düşürülüp aksiyonun artması yeni sezonu daha da izlenir kılmış.
6. Sezon çekimleri başlamış olan dizidir.
saçma sapan bir dizi. adamlar firar bizden rahat geziyorlar. oyunculuklar zaten komedi.
çukura keko dizisi diyenler bu diziyi öve öve bitiremiyor tamam çukurda çöp ama yani sıfır birin de ondan kalır yanı yok hatta çukura göre daha keko dizisi.
stres atmalık gülmelik bir dizi.
cio gittikten sonra sarmaz dedim ama savaş hapishane müdürünün boğazına bıçağı sokunca bi an orada olup bi bıçak da ben takasım geldi o müdüre. (haketti adam)
şu gökhan da çok hırt çıktı o da ölse bari.
dizide gökhen abi deyişlerine hasta olduğum dizi. gökhen abi nedir yahu.
Memleket sarsılır cihat sarsılmaz babba.
Burada en azından polis var cezaevi var ya çukur ?
Kendini entel dantel zannedenlerin eleştirdiği dizi. Amcuk bizde okuduk varoluşçuluk bizde izledik fellini,bergman. Ama seviyoruz sıfır 1'i. Hatta son bölümde eğildim bir dolu içtim türküsü çaldı. Ağladım amk sahnede. Aşkı menmuda mı ağlayayım. Sen hiç kardeş dediğinin hain çıktığını gördüm mü. Ben gördüm.
efsane bu sezon sona eriyor. artık bitmeliydi zaten. hikayeyi sündürmeye gerek yok. muhtemeldir ki savaş dahil herkes ölecek ve bakın bu yola girenin çıkışı yok mesajı vererek finali yapacaklar.

en efsane bölümü ise 3. sezon finaliydi. hapishane baskının yapıldığı son 5 dakika resmen nefesimi tutarak izledim. farkında bile olmadan. hey yavrum hey.
sonunda final yapmış, saçma sapan bir keko dizisi.
dizideki herkes öldü lan. tekrardan başlamasına imkan yok. final gibi final oldu kökten bitirdiler.
son bölümü izleyemedim. Link veya torrent yahut şifresini paylaşacak olan arkadaş gani gani sevap pointlere erişecektir.
Boncuklu tabancayla çete kurulan dizi.
meksika'da cüce'nin oğlu için yaptıklarını görünce gayet masum bir hikayeye sahip internet dizisi.
adana şehrinin pilaka kodu.
sıfır benzin arabayla aracı boşa alıp 10 km gitmek konusunun yanından teğet geçmektir.
Filmi hakkında türk aksiyon sinemasi dikkate alındığında gayet iyi bir iş çıkarmışlar diyebilirim. Silahı nasıl tutacaklarına dair daha dikkatli gözlem ve daha fazla idman yaparlarsa ileride bu ekipten çok daha iyi işlerin çıkacağını tahmin ediyorum.
hayatımda bu kadar boktan bir film daha izlemedim. ne kadar tinerci,apaçi, sayko varsa filmde oynatmışlar amk. yapacağınız filmi zikeyim. sizide zikeyim. 1.36 dakikamı çaldınız.
ilk üç bölümünü izledim yarrak gibi bir dizi.

ama tekrardan karantina sürecine girdiğim için izlemeye devam etmeyi düşünüyorum. allahtan bölümler kısa.
görsel