bugün

bazen keşke amatör kalsaydı diyorum bazen de iyi ki blu tv el atmış olaya diyorum. iki şekilde de yeri ayrıdır bende.
blu tv aboneliği alma sebebim. bir de dudullu postası var. bu ikisi normalkanallardaki birçok diziye bedel. hele de sıfır bir. sevmeyen utansın.
acaba dizi sadece adana'da mı geçecek yoksa istanbul'a falan yolları düşecek mi merak ediyorum.
adamlar nereden nereye geldi. eleştirmek yerine önce takdir etmek lazım. blu tv de bunda epey katkı sağladı tabii.
gençlerin müdavimi olduğu popüler dizilerin başında geliyor. içimizden, bizden ve samimi olduğu için de gençler tarafından seviliyor ve tercih ediliyor. amatör ruhu blu tv aldıktan sonra da korumuş bir yapım. bu samimiyet için izleniyor zaten.
diziden çok özlediğim adana'nın sokaklarına dikkat ediyorum. ah canım adanam be. ne de özlemişim her bir yerini.
adana plakası aynı zamanda adana sınırları içerisinde geçen popüler bir aksiyon dizisinin ismi. önce sosyal medyada fenomen oldu. sonra da blu tv olaya el attı.
bu kadar sevilmesinin ardında samimiyeti yatıyor. karakterler adana sınırları içerisinde görebileceğiniz gerçek karakterler.
bu ikili efsane.

görsel
görsel

5. sezon ikinci bölüm bu akşam yayınlanacak. hazırlıklarımızı yaptık bekliyoruz.
fakirlik, yokluk. bu yokluk içinde ve tehlikeler altında hayatta kalmaya çalışan insanlar. bu mazlumları korumaya çalışan gençler. bazen iyilik bazen kötülük kazansa da hayat bu. yapabilecek bir şey yok.
hakkında bu kadar entry girilince başladı sandığım dizi. aaa başlamış. akşama izleyecek güzel bir şeylerin olması sevindirici.
internet ortamında yayınlanan en iyi dizilerden biri. yabancı bir dizi kalitesinde.
fragmandan anladığım kadarıyla mahalle birbirine girecek. ama uzatırlar hikayeyi biraz. savaşın mahalleye dönmesi lazım.
arkadaş tavsiyesiyle başladım, müptelası oldum. müptelası olunmayacak bir dizi de değil.
5. sezon süper ilerliyor.

--spoiler--
savaş'ın hapse girmesi kötü oldu. mahalle sahipsiz kaldı. gökhan pek güvenilecek bir adam değil.
--spoiler--
Adana ziyaretim sırasında dizinin setini ziyaret etmek istiyorum. o muhitteki havayı şöyle bir koklamak lazım. herifler adam gibi iş çıkartıyor. helal olsun.
insanların beğenisini sonuna kadar hak ediyor. gençler yoktan nerelere geldi. umarım daha başarılı olurlar sektörde. böyle kaliteli işlere ihtiyacımız var. blu tv'nin de hakkını vermek lazım tabii.
ilk başlarda hoşuma gitmese de izledikçe beni kendisine bağladı. doğallığı bunda önemli bir yer tutuyor. blu tv de bu doğallığa dokunmadı.
blu tv alma sebebi. blu tv'nin yerli yapımları acayip iyi.
amatör kadrosuyla çok iyi işler yapan dizi. ekranlarda daha çok görmek istiyoruz böyle yapımları.
her izlediğimde hürriyet mahallesini özlüyorum. adana'ya gittiğimde mutlaka uğrardım eski arkadaşları görmeye.
seri güzel ilerliyor. beşinci sezon ilk bölüm yavaş, ikinci bölüm biraz hızlıydı. üçüncü bölümde daha çok aksyion olacak gibi.
hayran kitlesi blu tv ile beraber iyice artan dizi. keşke başka firmalar da blu tv gibi bu dizilere destek olsa da kaliteli yapım sayısı artsa.
keşke haftada iki kez falan yayınlansa. tadının damağımızda kaldığı yerde bitiyor.