bugün

kimse taytli kamyon soforu nü çağırmıyor. (üzgün surat)
Postmodern Işkence yöntemleri.
Meme uçlarım dik olduğu için takmak zorunda kaldığım parça. Bütün Gün Göğsümde bir kırlent taşıyormuşum gibi hissettiriyor. Eve gelir gelmez kaldırıp atiyorum.
Sizler taşaklarınizı kıstiran, hapseden şeylerle ne kadar rahat edersiniz ki? Empati aq.
önemli olan iç güzelliği repliğindeki kaplamaya yapılan yergiden nasibini alan dış güzelliktir.
görsel
hiçbir anlamı yoktur içinde sütyenden taşan bir meme yoksa.
mor sütyeni olanlar yazsın dedik, kimse yazmadı. demek ki o şehir efsanesiymiş. kimse de yok. neyse kırmızı sütyeni olanlar şöyle bir özele gelsinler bakayım.
öncelikle mesaj atan arkadaşlara teşekkür ediyorum. en azından merakımı giderdiler. sözlük için şunu diyebilirim ki kırmızı sütyeni olanlar, mor sütyeni olanlardan fazla. daha sonra birde siyah ve beyazı dener karşılaştırmayı yaparız.

ikinci olarak sütyen ile bikinin üstü kısmı arasında bir fark yok. bikini ile sürekli gördüğün birini, örneğin yazlıktan bir arkadaş gibi, sütyenini sorsan ya da o şekilde görmek istesen sapık oluyorsun. halbuki iki üç farklı bikini ile havuzda ya da denizde takılmışlığın var. yani sütyene de bir tanım yazmak gerekirse birazcıkta "namahrem giysi" denilebilir.
Bizim küçük sarı kafalı yeğenin 'sütlaç' dediği iç çamaşırımsı.

Haksız da sayılmaz aslında kerata..
Şeffaf olanları içindeki memeyi saklamadığı ve de abartmadığı için daha güzel ve daha samimi geliyor.
görsel
Bugün bir kere daha lanet ettiğim şey. 40 derecede nefes alamıyorum. Ter yüzünden giymek bile başlı başına mesele. Bir kere markete çıktım yanlışlıkla. Sokakta ilk karşılaştığım adamın bakışından anladım hatamı ve eve koştum hemen. Ben bıktım artık başkalarının sapkınlıkları yüzünden kendime eziyet etmekten. Sütyensiz çıkma bakarlar, kısa etek-şort-elbise giyme bakarlar, yakanı çok açma bakarlar... Ama erkek üstsüz gezse, şort giyse, bağrını göbeğine kadar açsa problem yok. Niye çünkü kadınlar bunları görünce mal bulmuş mağribi gibi bakmıyorlar. Valla sıkıldım kadın olmaktan.
Destekli olanları çoğu kadın için kurtarıcı galiba.
bencede saçma bıngıl bıngıl sallaya sallaya dolanın görüntüsü çok hoş oluyor.

(bkz: memelere özgürlük istiyoruz)
bakanlara yanıltıcı göğüs ölçüsü veren kimyasal madde.
görsel
görsel
meme şapkası diğer adıyla.
Evvel zaman önce bahsetmiş olduğum bir konu

(bkz: iç çamaşırı entrysi giren abaza yazarlar)
bir diğer adı meme külodudur.
Hakkında bu kadar entry girilmesiyle önemini ispatlamış alet.
90'larda victoria's secret, 2000lerde intimissimi, şimdilerde la perla.
Mor olanı ömrü uzatır.

Edit: neresi gücüne gitti, mor sütyen düşmanı.
nasıl keşfedildiği...
https://www.youtube.com/watch?v=_ceLFNKy-n0

içip sarhoş olunca anlatıyor bir kişi... bir sürü hikaye var bele. (bkz: drunk history)
kelime süt yiyen anlamından evrilmiştir. süt emen bebeklere eskiler süt yiyen derlermiş. memeden emdikleri için süt yiyen süt yiyen diye diye memeye takılan iç çamaşırın adı sütyen olmuş.

salladım valla...
Fransızcadan girmiş dilimize. Yamuluyor da olabilirim
(bkz: ikizlere takke)

desteksiz olması şartıyla, siyah, kırmızı ve mor renklisi cezbedicidir. göz zevkimi arttırır.
bazı sütyenler memeyi taşır bazı memeler de sütyeni.