bugün

(bkz: tek elle kopça çözüp öpmeyi de bilirim)
fuckbuddy viralidir net.
açamıyorsan kopar gitsin en fazla bir sütyen alırsın.
alttan daldır gitsin boşver.
acemidir. ve acemi erkekler bence daha çekici. değil mi kızlar? ayrıca selam kızlar.
Kendinden utanmasi gereken erkektir.
Maldır.
açsa ne göreceğini bilip de açmayandır.

http://hizliresim.com/1YQga1
iri göğüslü kadınlarla ilişkiye girerken sıkça içine dahil oluyorum ben bu erkek grubunun.

Benim gibi tecrübeli biri bile bu sorunu yaşıyorsa endişelenecek bir durum yok.

Geberin.
(bkz: dostum sen buna erkek demişsin ama bu bildiğin gay)
dalgayı kaldıran erkektir. dalgasının derdine düşmüş titreyerek meni atmıştır.
Bozuntuya vermeden "Erken boşalıyorumda, açmasan daha iyi" dedikten sonra işine devam etmelidir.
Olmamış erkektir. Erkek dediğin kadının sütyen kopçasını 0,3 saniyede tek bir parmak hareketiyle açar.
gayet normal erkektir , ben bile açamıyom , hele bizim 2 senede bir sevişen türk erkekleri mi açacak.
Eger malum isten hemen once yasaniyorsa kiz tarafinin gıcık kapmasina neden olan hede.
ön sevişmeyi uzun tutmuştur ve heyecandan elleri titriyordur.
"yazık lan adama" adamıdır.

ulan erkeğe ait olmayan bi tekstil paçavrasından bile erkeğin kendisi sorumlu olabilir mi yahu. hatunu eve götür, hatunu ye bitir, hatunu öp kokla, hatunu saksoya ikna et, hatunu sexe ikna et, erken boşalmamam lazım diye kastır, ön sevişme diye dizi özeti verdir, sonra sikindirik iki metal parçasını açamadı diye "ama murtaza abi bakarak açıyooooğğ". e git murtaza siksin seni madem.

erkeklere çok yüklenmeyin lan, taktığınız gibi çıkarın soktuğum sütyenini.
Benimdir.

Açmam açamam koparırım direk hersey bi sarsıntı yaşar.
kıza açtırır ve sorun çözülür.
tamirci çağırandır.
Sutyenini çıkarmadan uyusun o da. Hem sütyen takan erkek mi olur lan?
görsel
sütyen kopçası açmayı erkeklik saymak,bir maharetmiş gibi bunu anlatmak bana çok tuhaf hatta max 21 yaş sınırı gibi geliyor. erkek dediğin sütyenin kopçasını açabiliyo diye erkek olamaz, olmamalıdır.
Sütyenin kopÇasını tek elle aÇsa ne olacak aÇmasa ne olacak. Sen karşındakini ne kadar memnun edebileceksin asıl buna dertlen. Bırak sütyen üstünde kalsın. Buna efor sarfedeceğine erken boşalmadan nasıl sikeceğini düşün.
müslüman, haram helal ayrımina dikkat eden, Allahtan korktuğu icin bu işlerde acemi olan erkektir.