bugün

muharrem ince hakkında çok sert konuşması garipsenmemesi gereken içişleri bakanı.

kendisinin ak parti'ye geçmeden recep tayyip erdoğan için de neler dediğini iyi biliriz.

o yüzden muharrem ince cumhur başkanı olursa en koyu muharrem ince'ci olabilecek potansiyeldedir.

şapşik seni.
Zamanında reis için de epeyce ileri geri konuşmuştu ama reisin gönlünü nasıl aldıysa artk şu an reisin sağ kolu.
fetö övgüleriyle bilinen tayyipçi, muharrem ince kazanacak korkusu bundan. zannetmiyorum 24 haziran sonrası bu, melih gökçek, burhan kuzu, şamil tayyar vb. rahat bir uyku uyusunlar.
Bir soyadı ancak bu kadar sahibini temsil etmez! Sms'lerini de alıp bir defol git be Sülü.
bu seçimler öncesinde telefonuma süleyman soylu'dan gelen birkaç sms var.

- birincisi telefonuma nasıl ulaştı?
- ikincisi, siyasi propaganda amacıyla vatandaşın bilgilerine ulaşım sağlamak suretiyle onların kişisel verilerine erişim suç mudur?

evet. her ne siyasi düşüncede olunursa olunsun, kişisel verileri koruma kanunu kapsamında, yapılan suçtur.

devlet imtiyazlarını kullanıp şahısların telefonlarına ulaşarak sms atmak alenen suç işlemektedir.
gelmiş geçmiş en iyi iç işleri bakanı geleceğin rte den sonraki cumhurbaşkanı. net
--spoiler--
"konuşmasında birçok akp'li yöneticinin katledildiğini söyleyen soylu, "açık söylüyorum; şanlıurfa suruç'taki olayın sebebi ve müsebbibi muharrem ince'dir. çok nettir. bunlara bu şımarıklığı veren, bunarı siyasetin özünden ayırıp şiddete yönelten anlayışın kendisi muharrem ince'dir. hiçkimse kusura bakmasın" şeklinde konuştu."

--spoiler--

en saçma şeyleri buna söylettiklerine göre iyice gözden çıkardılar galiba.
giderayak bülent arınç'a da aynı görevi vermişlerdi.
https://www.youtube.com/watch?v=qyt5z7rPjmc

şu an içişleri bakanı olan sayın süleyman soylu'nun bir adet videosu.

daha çok var da. şimdi içişleri bakanı. alimallah alır bizi içeri.
(bkz: salomon salou)
(bkz: Süleyman Soylunun Chp Seçmenine Açık Tehdidi)
adamın hammaddesi geleceği cumhurbaşkanı. evet..

(bkz: yedirmeyiz)
bu zamana kadar gördüğüm en etkili en babacan içişleri bakanı. Umarım geleceğin cumhurbaşkanı olur.
Bu sefer de tesekkür mesajı göndermiş. Neye tesekkür ettiğini anlamadım, AKP'ye oy atmadığım için teşekkür ediyor herhalde.
pkk yı bitiren adam. kendisi kürtlerden nefret ediyor. tam faşisttir. ayrıca askeri polisi çok sever.
Dün hdpyi arayıp size haddinizi bildireceğiz size yaşam hakkı tanımayacağız demiş aferim lan destekliyorum bu çıkışı.
Korktuğum bakan. Yapabileceklerini kestiremiyorum. Yaşama hakkımızın olmadığını söylediği için de korkuyorum.
taşıdığı soyadıyla alakası olmadığını ispatlamak için elinden geleni ardına koymuyor.
" Bir oyluk canı var " cümlesini tehdit olarak algılayan,
içişleri bakanınıdır.
çakıcı tarafından hakarete uğrayan..
bence kendisinin bile iç işleri bakanı olduğuna inanası gelmiyor. sabah makamına gelip ayaklarını masaya falan uzatıyordur böyle. oğlum süleyman ne oldun sen ya falan diyordur. 5 yaşındaki çocuğu o koltuğa oturtsan siyasi parti genel başkanını arayıp tehdit etmeyi düşünmez. adam bilgisayar oyununda falan sanıyor herhalde kendini. ilginç kafalar.
Trabzonlu çirkin kel şeklinde Alaattin çakıcının tanımladığı yaşam formu.
Tipik popülist. Çok konuşup gaz verip iş yapmayan cinsten.

Chp il başkanları şehit cenazesinde protokole alınmasın diye emir göndermiş valiliklere. Terörist cenazesine gitsinler demiş. Sandıkta beraber olan cenazede de beraber olsun demiş.

Dolmabahçe'de cilveleşenler de dahil mi reis?
Önemli bir makamda olmasına rağmen ciddiyetini kavrayamamış, mafyacılık oynayan bir zat.
bakan olunca her konuda yetkisi olduğunu sanan dingilzade.
Erdoğan ile ilgili eski demeçlerini izleyin Sonra yorumlaýın bu Adam I.